Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prez 900 Screenshotu od MGSVTPP: http://www.openworld-games.com/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-screenshots/
  • MARTASLJ19
    Tak toto je naozaj prepracované, to sa bude hrávať roky.
  • Spades
    Zatím ám nahráno asi 50 hodin, odemčeno asi 25% hry.
    Pokud beru, že 100% bude všecko na S-Rank, což asi bude trvat dlouho, tak by mi ta hra měla dlouho vydržet. Sem zatím tipuju tak v půlce příběhu.

    Nevím, proč to tady někdo srovnává s tím čistě MP RESI, když MGO3 bylo ohlášeno už dřív.
    Akorát doufám, že to bude dostávat updaty alá GTA Online, jinak to asi dost brzo omezí.
    Možná by to chtělo i nějaký OpenWorld MP.
  • Morraw
    Nevím jak mě bude bavit single část (musím ještě projít GZ), ale tohle se mi hodně líbí už od prvního oznámení. Taková open-world MMOTPS akce snad ani není. Jedině oznámený GR:Wildlands.
  • bude ke hrani potreba mit zaplaceny PS plus??
    • kennyB
      PS4 ano, PS3 ne.
  • Lukyz
    Vypadá to celkem zajímavě, ačkoli na MP moc nejsem.

    Pokud by to chtěl někdo po vydání zkusti v týmu, přidejte si mě na Steamu *3*
    • Přidal jsem si tě.
    • názor na PP? Povídej, zajímá mě názor někoho normálního. Co řikáš na příběh? Chybí tí více narace z předchozích dílu a codex nebo jsi uvítal kazety a více potřebu hráče hledat příběh. Trochu mi styl vyprávění připomíná Dark Souls. Kojima jde trošku z extrému do extrému. Ze silně narativní čtverky do pětky, kde je příběh trochu více roztříštěn...
      • Lukyz
        Heleď zatím mám za sebou jen 17h s tím, že dělám všechny SideOps, jedu výhradně stealth, přesouvám se v 90% na koni, prostě nikam nespěchám a příběhově jsem teprve okolo 10 mise, takže o příběhu nemám moc šajn, většina lidí tvrdí, že příběhově se hra začne rozvíjet až po 14, takže se teprve uvidí.

        Prolog ve špitálu byl super, Big Boss mlčí a mám už mraky otázek. Codec mi samozřejmě chybí, stejně jako Hayter, ale co jsem četl, všechno má svůj důvod a PP prý vyplňuje prázdný místa a já nemám důvod tomu nevěřit.

        Každý díl MGS byl hratelností i výpravou vždy jiný, Sons of Liberty bylo pro mě co se příběhu týče celou dobu jedno velký WTF?!?, ale jako celek to fungovalo a opravdu jsem si to do poslední cutscény užil, takže nepochybuju, že by mě Kojima na poslední chvíli zklamal *3*

        Za nejtěžší zatím považuju vyhýbání se spoilerům na internetu *1*
        • ono to mlčení Venoma má smysl .) Jinak já nevím, dle mého se hlas Sutherlanda naprosto hodí k BB, takový odměřený hlas, který toho hodně prožil.

          Až to dohraješ, tak se pak hoď nějaké info jak to vidíš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit