Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavne tedkom prevest co nejvice her na steamworks a at to klidne krachne. hlavne by to chtelo prevest hry pod steamworks, jako napr gears of war, ktere uz neni mozno sehnat.
  • No pár originálek pod GfWL bohužel vlastním. Nedávno jsem dostal chuť zahrát si Fallout 3 opatchovaný DLC a MODy tak, aby jsem přebil ty negativní vzpomínky a rozpaky po prvním dohrání v roce kdy vyšel. Instalace ještě proběhla OK, u konce to už však hlásilo problém s live, mohl jsem dva dny kontaktovat support, ale vše bez výsledku. Nakonec jsem si opravdu sehnal "záložní verzi" a s tou problém nebyl. Za co jsem jako platící klient trestán? Souhlas s tím že se hrami z GOGu problémy nemám. Pro případ, že GOG zkrachuje jako nedávno Ubuntuone cloud, mám kopie, když ztratím záložní kopie, nebo ty zestárnou tak, že nepůjdou použít a k tomu ještě zkrachuje GOG, řeknu si OK stalo se. Steam je dle mě horší sra*ka než GfWlive a na PC mi nesmí - jedna zkušenost mi kdysi kvůli CS stačila.
    • mohu se jen zeptat, jaky byl problem se steamem? u gfwl se jedna o krach cele sluzby, a tak kdo by cekal neco vic od MS ze, nicmene steamu se vede celkem dobre rekl bych a uz jsem zazil, ze hry, ktere vlastnim byly stazeny z prodeje ve steam storu, nicmene ja mam stale moznost si je skze steam stahnout a dale je vyuzivat.
      • restore
        So samotnou hrou problem nieje - no ten nikdy nebol ani s klasickou instalaciou.
        Kedysi stacilo zapnut hru, 15 sec loading a bolo to. Teraz sa to pretiahlo na starting, updating steam, login, a samotne spustanie hry. Na mojom starom neotebooku to vyrobi asi 3 minuty. A preco? Co presne som zato dostal okrem toho ze mi nejaka sprostost zere extra ramku? Steam je fakt zlo. Na novom desktope to samozrejme nieje taky pruser, no aj tak zbytocne zdrzovanie.

        Zlavy a onlineshop sa da predsa spravit aj bez drm.
    • tomocz
      Steam alespoň na rozdíl od GFWL funguje a nedělá pičoviny - koupím cd/stáhnu rovnou ze Steamu, updatnu a jedu. Ne jako ty sra*ky s GFWL kdy se do podělaný služby ani nedá přihlásit.
      • to jo, u mě GFWL začalo a skončilo tím, že jsem kdysi u registrace (já hlupák) vyplnil jako zemi kde žiju ČR, načež mi to nedovolilo hrát multiplayer, protože ČR nebyla v té době podporovaná a změnit to nešlo, protože hra byla napevno svázaná s účtem.. následoval několika minutový sled nadávek a řevu
        • To mas fuk aku zem si tam vyplnil, offline ucet sa da vytvorit stale. Jedine ze by ta trapilo ze nemas online ucet a nemozes sa chvalit s achievementami.
          • to ne, trápilo mě že nemůžu hrát multiplayer u legálně koupené originálky
        • Já dva měsíce zpět koupil Starcraft II - HotS - jelo to týden. Po týdnu nejde spustit, tak začal kolotoč rad od supportu: "Stáhni si battle.net klienta a nainstaluj to znovu." Jenže battle.net klient byla právě příčina proč Starcraft nešel spustit. Po 14ti dnech nervů zkoušení, marného redownloadování a jedné reinstalace windows (byl už jsem opravdu zoufalý) jsem našel radu zakopanou na fóru Diablo III - třeba udělat zápis ho hosts souboru a "naučit" PC pravou blizzardí adresu. Byl to specifický problém uživatelů s připojením od T-mobile. Support mi řešil vždy nový člověk a dostával jsem pokaždé jedny a ty samé rady. Když jsem je odkázal na fórum, kde se řešil ten zápis do hosts souboru a chtěl jsem ať mi potvrdí, že ta adresa a řešení je OK. Napsali mi, že jejich support nepodporuje žádné editace hosts souboru. *16* Chtěl jsem vyhodit PC z okna, vybrat zbytek peněz a jet vystřílet Blizzardí helpcenter jako Breivik Utoyu. Nevím co by dělal majitel originálky z ČR s podobným problémem a bez znalosti angličtiny, aby mohl komunikovat se supportem. (Nebo spíše se zaseklou gramofonovou deskou.)
          • davidBray
            kvůli tomu připojení mi asi 2-3 týdny taky nešel battlenet, pak se to nějak vyřešilo "samo"
    • u mě pachuť z F3 přebilo FNV
      • 100% souhlas, po 1. a 2. dílu bylo FNV pokračování, které mi vrátilo víru v to, že série může solidně přežít i ve 3D. Problémy enginu které se táhnou od Morrowindu až k Skyrimu mě asi neserou tolik jako Hellboye.
  • Trošku mylné informace tady podávate
    http://www.pcgamer.com/2014/06/23/microsoft-say-they-are-continuing-to-support-the-games-for-windows-live-service/
    • To by me zajimalo, jak si stahnes hru z nebezicich serveru ... fakt jo ...
  • Nepřešel od GfW například už i Bioshock 2? Jelikož ve steamu se mi objevily ikonky achievmentu.
    • Ono, že je hra na steamu ještě neznamená že k online části nebude využívat GfWL, třebas Dark Souls 1 je na steamu taky od začátku a přesto se přihlašuje do GfWL.
    • Vím, že achievemnty přešli ale taky vim že nefungovali nevim jak je to teď každopádně třeba Batman Arkham Asylum přešel i s funkčníma achievementama.
  • Jack1947
    No, zdá se že dneska všechno sežere Steam a Origin. Halelujah. *5*
  • Takze hura sici na warez stahovat lecivo ... jinam 2/3 tech games uz nikdo nikdy nespusti. njn, to je tak, kdyz si nekdo neco koupi. Ti co si to sosli rovnou si ani nevsimnou.

    Jedinej spravnej prsitp ma gog - tu mas hru a delej si sni co chces.
  • Haleluja!
  • Chorého psa treba utratiť *5*
  • Nedavno som skusal GTA IV, prave koli GFWL ze ci to este funguje a tam prave Rockstar Gay Club neni treba a v GFWL stacilo spravit offline ucet, kde sa dal dat autologin. Samozrejme ze komplet bez toho by to bolo lepsie no.
    • Reakcia na Laru
  • jejda, to je tragédie!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit