Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz se nevim dockat jaksi zahraju crysis 3 na superultra detaili na mych trech 2560x1600 monitorech a trech gtx 590 *5*
    • teda vlastne gtx 690 sem myslel *5*
      • ked uz si hodlas vymyslat over si fakty ty hlupak.
        faktom ostava ze ze 690 sa da dat max do SLI.
        tri dokopy sa dat nedaju. kolko mas rokov 12?

        mas doma nejaky srot a mas z toho komplexy? preto taketo komenty?
        tesilo ma.
        • haha zavist ja mam 690 a mam TRI s vodnym chlazenim. a co to je za blbost ze 580 je lepsi takova blbost, 690 je nejvikonnejsi na svete protoze kazda ma dva cipy
          • Walldstein
            teď jsi mě pobavil chlapče...NEJVÝKONNĚJŠÍ (aby jsme uvedli na pravou míru tvé znalosti mateřského jazyka) není 690 (i když prvně jsi psal 590), ale ASUS MARS II která je postavena na dvou jádrech grafických karet NVIDIA GeForce GTX 580, takže ano 580 je evidentně lepší jak to co tu popisuješ. Notabene ASUS MARS II ještě není v plném prodeji a odhadovaná cena je 36 000 kč za jeden kus...
            • 690 ma take dve jadra!!! a ja budu mit ASUS MARS III !!!
          • ano mas? :) si si tym isty? tak co tak nam ukazat fotku?
            prajem vela stastia najst na nete 3way sli 690tky :)
            ty fagan hlupy.
          • Prej nejvýkonější na světě. To už je samo o sobě kravina..
          • hlupák :D
            • zavidis socko *11*
        • Navíc podle nezávislých testů je 690 horší jak 580, 670, 680.
          • no vidite a ja si to zahraju na full naprosto plynule na moji amd 7850 a to naprosto vpohode jeste s rezervou *1* *3*
  • gycovejsi a patetickejsi artwork snad ani nemohli nakreslit.
    ach jaj.
  • Doufám že to aspoň bude stát za to a né jako Alieni nový ! *16*
  • Nějak nechápu proč píšou že se to video prezentuje hraní se sniperkou, když vlastně na žádnou pořádnou vzdálenost nestřílí, každý o něm ví. Čekal jsem jak takticky bude zneškodňovat nepřítele aniž by byl spatřen. Potom tam začne skákat mezi nepřátele, nechá do sebe bez problému střílet... já nevím, ale tohle se mi prostě vůbec nelíbí.

    Pamatujete první Far Cry od Cryteku? Tam byla sniperka opravdu užitečný pomocník, díky kterému jste mohli vystřílet nepozorovaně celou osadu.

    Nelíbí se mi ani to směšně rychlé nabíjení zásobníku u toho samopalu (který mimochodem podle videa má nulový zpětný ráz).

    Mám takovej pocit že na taktiku už se tam moc hrát nebude (a hlavně mi tu neříkejte že když si zvýším obtížnost, tak to bude lepší - tohle by už mělo být v základu, to pobíhání mi přijde směšné).
    • Az se tu bude resit ArmA 3 tak to muzes vytahnout ale u scifi strilecky kde autori nejsou svazani autenticitou fakt jako ne. To by jsme take mohli poresit zbrane napr. u Mass Effect 3 a nebo rovnou probrat jednotlive charaktery. Nebo rezacku Issaca v Dead Space podle me ma uplne nulovy zpetny raz, nemela by vic kopat *6* *5*
      • Walldstein
        Hele a už si někdy v životě střílel z něčeho jiného než ze vzduchovky na pouti?
    • MidnighT91
      http://www.youtube.com/watch?v=2GsmUzSBaUQ to k tomu tvému směšně rychlému nabíjení...
      • nebud směšnej, nebyl v boji a soustředil se jenom na tu střelbu a nabíjení... Já se toho nastřílel už dost tak vim, o čem mluvim...
      • Hm hezké a teď mi to ukaž u samopalu (jen pro informaci samopal vypadá jinak než pitole)

        A ještě by neškodilo mi ukázat video ve kterém někdo střílí plným automatem s nulovým zpětným rázem - děkuji.
        • MidnighT91
          Trénovanej člověk ti automat přebije pod 2 vteřiny takže na tom nic divného nevidím a vzhledem k nanoobleku, by měl mít nulový zpětný ráz i u těžkého kulometu...
        • Magister_Peditum
          http://www.youtube.com/watch?v=AeLy3bp8oX4
        • jen taková věc. Nezapoměl jsi náhodou, že hra se odehrává v rozmezí 2025-2040 nebo kolik a že hráč má na sobě nanooblek díky kterému je schopen zvednout klidně i osobní automobil?
          • a to přesně vysvětluje všechny nelogičnosti hry ;-) .... v tom je právě zábava CS:GO...každá zbran má nějakou nevýhodu a jde o to, jak jí hráč využije
            • joe trikes again! And made my day! +100 *1*
            • jak muze byt ze současne doby kdyz je to 10 let stara hra
            • Veskoslav
              Pokud vím, tak CS je ze současné doby.
  • Magicfiber738
    jestli ta 5hodinová kampan není jen vtip.
    tak v tom bude politika EA koupíte hru za 1200kč , a k tomu vydaj 5dlc která vám přidá dvě hodiny do sp a pár menších věcí do mp :)
    EA=MONEY , MONEY
    • Já jsem dal nedávno dvanáct stovek za hodinu potěšení s krásnou mulatkou. Takže cena 1200 kč za 5 hodin únavné naskriptované kampaně je podle mě špatná investice.
      • Nejmenovala se nahodou ta mulatka Erzika a nebyla z Ostravy ?
        • MidnighT91
          Jestly jsi za mulatku zaplatil 1200 tak to sis teda pěkně naběhl a radši sis měl předobědnat to crysis. Vím o jednom místu v ghetu kde těch mulatek denně projde 1000 a půjdou s tebou i za dvě stovky...
          • Walldstein
            Pánové vy jste asi nepochopili tu myšlenku...tak pro ty pomalejší a méně chápavé: "Je lepší si zaplatit šlapku na hodinu, než sedět 5 hodin na prdeli u naskriptované kampaně. Se šlapkou 1. spálíte víc energie než hodinou běhání, 2. je to přece sex a ten není naskriptovanej, narozdíl od her.."
            • Veskoslav
              Super. My normální raději zůstaneme u toho, že máme obyčejné přítelkyně a nejsme zoufalci, co si musí platit kurvu.

              P.S: Podle tvé zvrácené logiky je ještě výhodnější si koupit Squash pernamentku. Protože nejenom, že za 1200 máš třeba v Ově vstup 15krát, ale i časově to vychází líp a spálíš i mnohem více kalorií než u sexu. Takže zase nedělej ze sebe velikého kluka, který nám to natřel.
          • Tahle byla lepší. Tahle měla něco navíc.

            HIV
            • to je takove DLC zdarma nekdy jich dostanes i vic treba DLC zloutenka, filcky atd.
      • Boom
        A teď tu o Karkulce:)
      • Veskoslav
        A pak jsi se probudil *1*
  • Jen se modlím, aby byly v PC verzi již od novoty obsaženy takové "nadstandardní" věci, jako jsou hi-res textury a také podpora DX 11 *15*.
    SPÓJLÉR jako noha:
    Už jsem se ptal dřív, ale nikdo mi neodpověděl. Pokud jsem u hraní druhého dílu nespal a správně vše pochopil, na jejím konci si to ten chlapík v nano-obleku, který fungoval jako jakýsi repelent proti emzákům, napochodoval do té věže produkující spóry a pozměnil chemickou strukturu toho bordelu, který vypouštěla. Bláhově jsem si myslel, že tím se tedy nějak invaze chobotniček zastaví, ale zdá se že ne. Jak to s tím příběhem vlastně zatraceně je? *9*
    • Já se zase modlím, aby to video nebylo z max nastavení hry, protože mi přijdou některé věci "škaredé". Navíc jak je správný postřeh na youtube, ten červený čtvereček při býbuchu ve 3:00 *1*

      //edit: okay, tak za ten pocit muze spíš jen ten moment, kdy byl (asi kolem 3minuty) u toho auta a bordelu, ta textura pod kusem silnice, nepusobilo to mic dobře. Uvidíme :)
      • To mi připomíná situaci, kdy jsem sledoval ingame videa ze hraní Rage a říkal jsem si, proč jsou všechny záznamy v tak otřesné kvalitě. Pak jsem hru spustil a řekl jsem si... AHA! *15*
  • Mart9
    Na toho velkého v čase 2:15, jak vydává ty zvukové vlny, jsem ve dvojce musel spotřebovat 3 bomby C4 a tady ho zabije pár střelama ze samopalu a jednou z bazuky. Zřejmě slušnej oddíl.
    • Mart9
      no je pravda, že všichni šli zabít o poznání snadněji než v té dvojce. Kdyby to bylo těžší, tak by to video nebylo tak akční že? Já jsem takhle Crysis nikdy nehrál, protože bych timhle stylem ani neměl moc šancí...
    • Ty filmecky nejsou gameplay, takze bych podle nich nic nevyvozoval.
    • Záleží jednak na obtížnosti (podle mě very easy -> skoky, neviditelnost...) a jestli maj nějak upravené "hitboxy", jakože narušíš správné místo normální (další bid: třeba není normální; municí) a pak to jen dokončíš dobře mířenou raketkou. Myslím si že (snad) do nohou by mu musel střelit vícekrát -.-
  • pusobive
  • Video vypadá náramně dobře jako sci-fi FPS které má pořádné koule.. snad se to bude i tak hrát jen takové rýpnutí to opravdu potřebujeme i v roce 2013 červené vybuchující sudy ? nešlo by to jinak :D
    • Nad těmi sudy jsem právě dnes uvažoval při hraní A:CM *15*. Mechanika stará jako svět, defakto již od Dooma, ale ve hrách se objevuje do dnes. Některé věci se asi zkrátka neokoukají .
  • To je hnůj ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit