zavřít
...

Konečná zastávka. Vlaková strategie Railway Empire dorazila do obchodů

„Rýchlik na tretej koľaji!“, ale snad nezastaví v pekle ani v ráji, jak zpívají Horkýže Slíže. Úplně bohatě postačí, když zastaví v předem určeném městě, vyloží tam zboží, vydělá pořádný balík dolarů a vydá se bez prodlení na další cestu napříč Spojenými státy. A takových šikovných vlaků chcete mít...
 • Anovim (anonym)
  3 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Překombinovaný, sice hezký, ale lpí to na blbostech. Pro železniční nadšence naprosto nepoužitelný, návěstidla i složitější výhybky jsou tam prakticky k ničemu. Líbí se mi tam jen ten způsob stavění tratí, to umožňuje neuvěřitelné piplání i rychlé napojení. Ale takové Mashinky nebo Transport Fever nabídnou víc. Já osobně měl nejradši ty úkoly z TT,Locomotion,RCT jako převez, vydělej, uspokoj, vyrob nakup co měly limit několika herních let.
  28.1.2018

  reagovat

  • aaa (anonym)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   ono je to spíš blíž k RailroadTycoonu a tam taky o budování kolejiště a návěstí nešlo, místo toho se vlaky projely jak duchové.
   29.1.2018

   reagovat

   • aaa (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak už jsem si to zahrál a je to jako většina her od Kalypso poslední dobou. Totálně promarněný potenciál a za pár měsíců to opustí (jako Urban Empire nebo Grand Ages:Medieval). Je to někde mezi Railroad Tycoonem and Sid Railroads. Grafika hezká, ale hratelnost už horší. Hezky fungují města, poptávka a jejich rozšiřování, takže aby stéle rostly, je potřeba vozit stále nové a nové suroviny. Problém je, že nádraží můžete mít ve městě jen jedno a na nejvyšším stupni má jen 4 koleje, což s velmi špatnou AI vlaků a jediným typem nejzákladnější výhybky nejde bohužel moc udělat. Ať se snažíte sebelépe, po čase se vám nádraží ucpe a neuděláte nic. Kdyby si tvůrci alespoň na chvíli sedli k OTTD a inspirovali se jak to má vypadat...
    6.2.2018

    reagovat

 • Birpoo (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Nejlepsi je AI. Zatim co hrac buduje ruzna krizeni, objezdy a pod ta AI ma jednu trat na ktere si s deseti vlaky vesele projizdi skrz. Za me velky zklamani.
  28.1.2018

  reagovat

 • Envy (anonym)
  5 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Článek může být trochu dezinterpretován, takže varování: Není možné přecházet z jedné éry do druhé, odemykat nové technologie a vlaky. Jakou éru (5 celkem) si vyberete s takovou budete hrát, a zbylé éry pro tento gameplay zůstanou nedostupné.
  Málokdo by čekal takový nelogický krok a velké řeči typu 300 technologií (celkem ano, v jedné éře jich je tak 60) a 40 vlaků (opět - jeden gameplay, jedna éra, 8 vlaků) pochopení moc nepomáhají.
  V tomto za mě zklamání a příčina změny postoje o 180°.
  26.1.2018

  reagovat

  • Jepice (anonym)
   0 souhlasí, 3 nesouhlasí
   Popravdě jsem v případě Mashinek zvědavý, jak se jim podaří narvat postupně všechna období na jednu mapu, protože už teď generátor na menších mapách selhává a nové budovy se do mapy nevejdou (většinou pošta). Možná je to důvod, proč přechody v této hře nemají, ale souhlasím s tebou, že by tam v nějaké podobě být měly.
   27.1.2018

   reagovat

   • Envy (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    V Urban Empire zvládli vývoj docela dobře... Railway je od začátku designován tak, aby byla 1 éra délkou cca na jednu hru
    27.1.2018

    reagovat

    • aaa (anonym)
     2 souhlasí, 0 nesouhlasí
     Urban Empire je zajímavý, ale přijde mi, že zůstal na půli cesty a už dlouho nevyšel patch což je trochu smutné. Jede to přesně ve stylu vydavatele Kalypso - relativně originální myšlenka, potenciál obrovský, zpracování odfláknuté, herní náplň nezajímavá a nedomyšlená, chyb hodně. Zkusí několik DLC a jdou od válu. Kdyby ty hry alespoň nechali otevřené k modifikacím komunitě, aby je za ně spravila a dodělala, ale to by zase nemohli prodávat pár textur a modelů za nekřesťanské prachy...
     29.1.2018

     reagovat

   • Petr (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Spis predpokladam, ze generator je v Mashinkach nastaven zamerne tak aby generoval vic prumyslu v drivejsich epochách, protoze zatim nejsou vsechny epochy.
    27.1.2018

    reagovat

 • Cena (anonym)
  1 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Dá se koupit klíč za 600,-
  26.1.2018

  reagovat

 • Peter (anonym)
  1 souhlasí, 7 nesouhlasí
  Ja rozlišujem 2 kategórie takýchto hier. Sandbox bez AI konkurencie, ktorý ma vôbec nezaujíma a takéto hry ani nepovažujem za tycony. A potom klasický tycoon ako staré, ale výborné railroad tycoony, TTD a podobne. Transport Fever a jeho predchodca a tiež Mashinky pokiaľ viem žiadnu ingame AI nemajú a nebaví ma stavať si len tak sám pre seba bez toho aby som sa s nikým mohol porovnávať, aj keď je to len slabšia AI. Takže toto je podľa mňa po dlhej dobe prvý normálny tycoon...
  26.1.2018

  reagovat

  • aaa (anonym)
   5 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Ja zase radsi ten sandobx, nez muset koukat na ty obludnosti co stavi Ai, zejmena v tom TTD.
   26.1.2018

   reagovat

 • Pepa (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Oproti mashinkám šílená nuda.
  26.1.2018

  reagovat

 • Odin (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  No ano, uznávám, všichni tvůrci chtějí stejný úspěch jako RailRoad Tycoon, ale ne všem se to podaří. Mne zaujaly české Maschinky a na to, že to není plná hra, jdou. U téhle novinky od Kalypso, ale čekám více než v Transport Fever, pilovali to dost dlouho.... Škoda jen té německé ceny, tohle za to opravdu teď hned nedám, trošku posečkám, což má hned dvě výhody - odstraněné bugy a nižší cena.
  26.1.2018

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.162.163.181.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.