Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No nevim, dustoje ukonceni Bioshocku to ano i kdyz konec... no ten uz dle zacatku asi dopadnout lepe nemohl. ( byl jasny). Par novych zbrani ( no spise jedna microwave range)

    Pribeh za Elizabeth, byl i celkem zajimavy (jo jeste kuse s uspavacimi sipkami, nebo plynovymi)
    ale jo bry, bude se mi po Columbii i Rapture styskat... a a uz jsem zvedavy co si na nas vytasi Autori v pokracovani. ( jasny, tezko to bude takovej BOOM jak tehdy prvni dil ) ale i takto bude dobre... nevim treba z vesmiru nebo z jine dimenze by to nebylo zle.

    *4*
  • x_ander
    A teď by to chtělo nějakou pěknou GOTY edici, aby bylo co vystavit na poličku.
  • mikezz
    Bioshock Infinite a vobec celý Bioshock, aj keď ani jeden nie je mojou top hrou, je v istých ohladoch tak unikátna séria, že nedať jej šancu znamená ochudobniť sa o zážitok. Či už bude super alebo len OK, bude to zážitok, ktorý súčasná bezduchá herná produkcia len zriedka ponúkne. Give it a try.
  • Keyz
    To aby si člověk přečetl příběh protože část toho již zapomněl.

    Ale to je dobrý, blbá hra by mě k tomu nedonutila.
    • A opravdu dobré bys ten příběh ani nezapomněl.
      • Keyz
        To je pravda.
        Neposadil jsem z toho na zadek, ale takových her je málo kde si pamatuješ mnoho po i po několika letech. I když to nemusí vždy super hra ale prostě tě v dané době ovlivní tak moc, že si to pamatuješ.
    • škoda těch zdlouhavejch soubojů tam, jinak bych si to dal dneska komplet oba díly DLC :) takhle asi budu rovnou pokračovat druhým dílem ;)
  • XXHUGOXX
    Aleš píšeš, že ti tá zápletka príde byť sympatická tak čo si to nezahráš ? Veď to je aj návrat k tým starým časom podmorského mesta. Neznášam takýchto ľudí, ktorý sa proste silou mocou zatnú a nie nebudem to hrať aj keby padali traktori. Tvrdohlavosť niektorých ľudí nepozná hranice. *7* Fakt bol ten bioshock infinite až tak veľké sklamanie ? Veď prostredie, soundtrack, postavy, príbeh boli v tejto hre famózne tak nechápem, čo tu niektorý ľudia stvárajú, že aká je to blbosť. *7* Bože môj, ste tak trápny.
    • michaliuz18
      mne sa bioshock infinite pacil, ale nie tak akoby som chcel, blbost to rozhodnie nie je , ale taktiez to nie je ani 10 bodova hra , malo to len dobry hype a reklamu
      Mozem povedat preco? uz som to viac krat opakoval takze to skratim, blba AI ,nevyuzite prostredie tak ako ho ukazovali v prvych trailer gameplayoch ...to ma zarazilo ...
      a dalej bugnuta eliz ktora nevedela co skorej, ale za to nebyt nej, mozno hru ani nedohram, ona bola a aj je hlavnou pricinou preco ma bioshock take hodnotenia, nebyt nej je to len obycajna strielacka kde nic ine nerobis len vkuse strielas
      Burial at sea bola prijemna zmena a take lazo plazo prijemne som sa zabavil
      pokracovanie bude cisto len s elizabeth tak som zvedavy co z toho bude nakoniec
    • ales.smutny
      Tak i když jsem trapný, tak odpovím :)
      Já neříkám, že původní BI je blbost, to ani omylem. Pro mne je to "jen" dobrá hra, která má velké mezery v hratelnosti a příběhově mě navnadila na víc, než co předvedla. Ano, bylo to fajn, ale ne "super".

      A proč si to nezahraju? Inu není čas :) Mám v pořadníku hned několik her, které považuji ze skvělé, brousím si na ně zuby pořádně dlouho a ani na ně nemám čas. Takže prostě k tomuhle DLC se dostanu někdy za pár měsíců nebo i rok, dva. Není v tom tvrdohlavost :)
      • Jaké hry máš ve svém pořadníku? *5*
      • XXHUGOXX
        No dobre teda ale ten príbeh, to čo trepeš ? Lepší príbeh si ani neviem predstaviť, Zrejme si ho moc dobre nepochopil. *7*
        • Zase bych to s tim fanboys neprehanel. Me Bioshock absolutne nechytl a nebavil. Jsem pro to trapnej?
        • Kozy
          To by musel být po lobotomii aby nepochopil, zase takový dílo to neni.
          • XXHUGOXX
            Ale je.
  • mně hlavně u Bioshocku Infinite (původní hry i první části DLC) totálně naštvalo, jak tam bez vlastního přičinění vždycky zjistíš, že jsi vlastně ten špatnej a všechno jsi zvoral... celou dobu hraješ, pomáháš, snažíš se bejt za dobráka, a nakonec ti hra prostě řekne, že ne, že jsi hajzl a zasloužíš trest

    hra se mi strašně líbila, ale tohle mě fakt prudilo :(
  • Chvátám, chvátám, ale nestíhám.. Sotva jsem v Bioshock Infinite (original) dostal třetí vigor.. nestííííhááááám :D
  • Dnes pařím Reaper of Souls!
  • no esi to bude tak trapny jak posledni DLC, tak ani zadarmo... takovahle "zabava" fakt neni pro me... celou dobu se to jakž takž rozjíždělo (ale dost divně, rozhodně ne tak dobře jak puvodni infinite) a když mě to teprv chytlo, tak přesně v tom okamžiku to zkončilo... takže bych to přirovnal k holce, co tě rozdělá a těsně před "tím" řekne čau a odejde domu.. díky nechci.
    • Třeba je chyba v tobě. Třeba mě žádná holka nic podobného neudělala.
    • Nikdo ti to nenutí.
      • jaj to bolí, jak se ti žije s takovou formou inteligence ve tvý lebce? to tu nemuzu napsat svuj nazor na minulý dlc? já ti svuj nazor taky nenutim, proc vubec vodepisujes takovej nesmysl?
        • Je rozdíl mezi názorem a debilním vyjádřením názoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit