Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JerryC
    Ještě někdo poznal v traileru hlas Davida Zayase neboli Angela Batistu?
    • ucho
      jo
  • Masa-san
    No asi mužem být vděčni, že z toho neudělali "Nezkrotnou horu".

    Je to drsný obrat. No snad ví co dělají takovým radikálním krokem. GTA a jeho desítky variací s gangy už tu byly mnohokrát. Wild west chybí tu tolikrát zas nebyl. Znám 5 her z toho 2 jsou COJ.
  • To snad není pravda a co to má společnýho s divokým západem???? Hrál jsem všechny Juareze ale tohle vostuda jako howado......
    • Chápu že lidé dělají chyby když píšou i já je dělám ale tohle znásilňování češtiny který předvádíš je už trochu moc. To je jako IN měnit si slova podle toho jak se ti to hodí?
      • Cajk
        tohle je internet:)
    • Amylee.Anderson
      Vostuda jak hovado je napsat vostuda jak howado.
  • Mě se ta myšlenka líbí. Dvojka byla dost dobrá westernová hra a přenyst potomka Raye do současného Mexika, kde bude bojovat s drsnýma parťákama proti hiphoperům se mi líbí. Jasně, engine vypadá docela zastarale, ale to mě nevadá, když to bude mít atmosféru. Snad to nepokazí. No a Angel Batista na začátku traileru nemá chybu. Snad nadabuje někoho ve hře.
    • Cajk
      Jaká jako myšlenka? Myslíš když už nevíme kam s franchise, tak to hodíme do modern warfare? To je mi teda originální myšlenka století..
  • RakeW
    Smazat...
  • Kdyby jse to nejmenovalo Call Of Juarez udělali by líp ... *3*
  • No tak to je totálně na zblití...Další zabitá série :-/
  • Tak jako doufám že se to bude držet v duchu prvních dvou dílů, ale toho se asi nedočkám po 1:30 bych to nějak to co tam bylo překousl ale ten začátek je na nic
  • Amylee.Anderson
    Ten hustej "hipec" tomu dal korunku -_-''
  • Amim
    Call of Juarez považuji za jedinou pořádnou hru z Divokého západu (Red Dead Redemption sem nehrál). Tak proč najednou chtějí otočit a udělat z toho akci z jou hou geta. Možná to nebude vůbec špatná hra, možná bude mít dobrý příběh, jako měl Call of Juarez, nicméně pořád to bude titul, kterých je dvanáct do tuctu.
    • Red dead redemtion je nejlepší westernová hra co kdy vyšla ,velká škoda že není na PC :-( , ty titulky bych tam přecejenom potřeboval.Ale neříkám že Call of juarez je špatná hra.
    • zkus GUN *3*
    • To RDR bude teda klicovy : )
      To koukej vyzkouset, a myslim ze pak na CoJ leda obcas odplivnes vyzvejkanej tabak...
      • Teda vubec... .. to je pak prakticky JEDINA westernova hra, ne? : D

        Ne ze bych ji videl jako nejakou tragedii, ale s RDR, rekl bych, nesrovnatelna..
        • Ano ale jedine díky její volnosti a možnosti sub misí Příběhově je mnohem lepší COJ (myslím tím 2 )
          • Tak to teda nevim. Kdyztak rekni, ze se ti CoJ "vic libil". Nejak objektivne LEPSI proste bejt nemuze.
            Ani jedna z tech her nema v pribehu nic objevnyho, ale v pripade RDR (a R* her obecne) je neoddiskutovatelny, ze dialogy, postavy, atd., ve hrach jen tezko muzou hledat konkurenci. Navic ma RDR opravdu pusobivej zaver (ta vata mezi stezejnima udalostma je dana openworld konceptem a podobnejma problemama)
            Myslim ze ani jednu z tehle kvalit CoJ nema, tudiz bych to videl presne naopak..
            Ani CoJ ale neni nijak spatnej - to netvrdim
            • Hele, psance..
              Ja mluvil jen o pribehu a scenari - ten snad srovnavat muzu, ne?
              Navic jsem vyslovne psal, ze CoJ podle me neni vubec spatna hra, tak ty kolty zase zastrc..
            • JerryC
              Hele, tak to bacha, šerife. Myslím, že jako herní pocta spaghetti westernům funguje CoJ víc, než dobře. Ta hra nikdy neaspirovala na nic víc, než poměrně lineární fps s kvalitním, surovým příběhem a zajímavejma postavama. A to se sakra povedlo. Takhle srovnávat tyhle dvě hry je jako srovnávat Oblivion s Messiah of Might and Magic, protože jsou ze stejnýho tematickýho žánru. Open world hru prostě nejde s komorní fps srovnávat. To spíš RDR vs GUN. V tom boji by byl RDR jasným vítězem, byť mám GUN docela rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit