Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Na pc jedine s gamepadem, bylo mi jasne ze pc verze vyjde zase "pozde", potom to plno lidi sehraje...driv.
  • Buďme rádi, že to: nejenom bude ještě letos (a ne jako u ACII) ale hlavně, že Ubi pořád vyvíjí na PC. Co by za nějaké měsíční zpoždění dali majitelé PC předobjednávek na Red Dead Redemption, že Rockstare??!! *10* Vím, je to už delší doba ale přece mi to nedalo *3*
  • Jazz
    Hlavně, že se jeden redaktor 10x ptal vývojáře, kdy to vyjde na PC a furt mu odpovídal 30. října. *1*
  • Kronoss1
    Nebojte se lidi. Oni to ještě posunou na další rok. Předpovídám, že to vyjde 23. února 2013.
    • ak to ubisoft urobi, tak kaslem na nich a stiahnem si torrent a mam pokoj, nebudem podporovat bandu ignorantskych a nenazranych hnupov
  • No jestli bude na technicke urovni PC verze Ghost Recon: Future Soldier tak nebude od veci si pul roku pockat na akcni cenu. *6*
    • Kronoss1
      Už jsi někdy hrál nějakého Assassina, který byl na špatné technické úrovni? Já tedy ne, takže nepředpokládám, že by se to teď stalo, ale všechno je možné.
  • Za tenhle jejih postoj, kdy PC je vždy zpožděné bez žádným zřejmých důvodů doufám, že jim to leakne jako Revelations - 3 týdny před vydáním.
  • BoB.2
    Proč je PC vždycky tak zpožděné?
    • InfidelBro
      Protože PCčka vždy dostanou verzi s dokonalou optimalizací, vyšperkovanou grafikou a parádní ovládání na klávesnici a myši.
      • BoB.2
        Hrat hru co je dělaná na Gamepad Myší a klávesnicí?Ne děkuji zůstanu u normalního ovládání. *4*
        • Jazz
          *1* *1* *1*
        • Amylee.Anderson
          Vždcky jsem hrála s normálním ovládáním - klávesnicí a myší a vůbec jsem si nestěžovala.
      • Sarcasm level: 80
    • LTM3
      Po vydání na konzole, totiž začnou dělat port na PC *1* *9*
    • Phillios191
      Aby to lidi nemohli vyzkoušet na PC dřív než za to zaplatí na jiné platformě a objeví nedostatky :) marketing
    • Chyťme se za ruce a modleme se zato, aby hra vyšla v kompletní české lokalizaci. Prosím za dubbing od Zdeňka Izera, Jiřího Lábuse a Luďka Soboty!
      • Sobota bude dabovat Connora a Lábus zase George Washingtona. Jo, a Izer zmákne všechny ostatní postavy ve hře. To bude dabing jako víno! *1*
        • Horké Léto... *1*
    • Proč se vždycky najde někdo, kdo se na to zeptá?
      • Phillios191
        pač je to BoB.2
      • jindra.veliky
        protoze to hrace stve *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit