Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spousta českých (Andaria, Endor, Dark Paradise, ... http://ultima.zrnecx.cz/ - jejich statistiky), spousta zahraničních ...
  • nj vravim rubies bolo nieco take iste neziskaval si level ale body ktore sli do skillov. mohol si doma len hrnce vyrabat alebo si mohol ist lovit atd. bolo to super rpg i ked 2D ultima moze byt tiez dobra. Este stale to funguje? nejake privatne servery?
  • smejki
    u got troll'd
  • nejde ale jenom o to, jde o nostalgickou grafiku, uspořádání skillu.... žádný podělaný levely, když jste nekoho potkali, vubec jste netušili jaké má skilly. jen podle Famy a karmy (dle toho měl titul před jmenem) se dalo vydedukovat jakš takš něco málo. Magery (kouzlení) jsem trenoval asi tři měsíce abych se dostal na Grandmastera (100%) to je Hardcore RPG.
  • to bolo i v rubies of evetide
  • Tohle ani zadarmo
  • Ultimu 8 jsem koupil a dohrál, když vyšla, a ve své době to byla krásná a zábavná hra. Podobně, jako ostatní hry od Originu, byla dost hardwarově náročná, a skákací pasáže se špatně ovládaly. Sedmý díl se mi líbil víc, ale mlít tady něco o nejhorší hře všech dob mi připadne úplně mimo. You have been a thorn in my side for far too long...
  • A proto ji hraju dodnes!
  • To řekněte tomuhle -> http://www.youtube.com/watch?v=gvnRBywkUZ0
  • Doby kdy jsem měl čas na tyhle blbosti jsou nenávratně pryč takže pa pa *7*
  • sleepless
    Co nemyslim vazne? Kdo vam radi, abyste utratil penize? Asi jsem mezi radky vlozil neco, co jsem nechtel. Ale sakra, nemuzu to tam jak na potvoru najit :)
  • Ultima VIII byla mr*ka už když to vyšlo a od té doby se nezměnilo nic. Proč hrát v době Dark Souls tohle? Jedině pokud máte sadomasochistické sklony.
  • 12345678900123456789
    Vetsina chyb se opravila patchema pokud vim. Sr*cka to urcite neni jen proste ne vzdy plati ze stara hra=dobra hra *7*
  • No nevim, me se vice libila UW2. Ted hraji Arx Fatalis, ale kam se na ni hrabe.
  • A zkousel jsi si vytahnout ruce z prdele? Ja jsem dohral vsechny tri zminene hry a musim rici, ze U8 nebyla zase, tak spatna - jiste skakani bylo o hubu, ale dalo se to dohrat.
  • za odměnu dostaneš -1
  • Měl jsem při čtení článku stejnej pocit a chtěl jsem se zeptat, kolik akcií GOGu má Poláček nakoupeno :-) Ale asi ho jen popadla nějaka nostalgie nebo co.. Doufám.
  • Aha, takže je to prostě stará sra.ka se spoustou chyb a v podstatě nehratelná a za to mám utratit peníze? To snad nemyslíte vážně pane Poláček.
  • Nejlepší je stejně Ultima Online, kam se hrabe nějaky podělany WOW. takovej adrenalin při nějakejch kvestech když se objevili PKčka to sem měl tep asi 200... protože tam jak hebnete, přijdete o veškerý věci co jste měli u sebe... to už si pak člověk všechno dvakrát rozmejšlí :)
  • taky jsem si všimnul. Samozřejmě děti budou mínuskovat dál. To mínusování tu má podobnej charakter, jako na novinky.cz (a kvalita mnohých příspěvků také)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit