Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle si poridi leda blbec ... protoze vsechny starsi gamesky od Atari se daji hrat v emulatoru (coz tady bude stejny), pripadne se za par babek da poridit zcela puvodni originalni a funkcni HW. Coz ma pro fandu daleko vetsi hodnotu.
  • to je zase expertů
  • Dalsi snaha vytriskat korunky z hipsteru.
  • Naprosto zbytečná věc která je už ted mrtvá.
    • Neni mi jasne, proc zde komentujes svoji osobu, kdyz je clanek o necem jinem.
      • No, dulezity je ze jeho nick mi pripomel program na dnesni vecer, a urcite tam nebude Vin Diesel, takze ode mne ma jasného lajka. *5* *5*
  • Playstation 5 a novy xbox končí
    • Krescz
      a s tím i naše životy bééé
  • KamilZm
    Tvl, viděli jste to? Stačila chvilka a ...

    $2,109,390 USD raised by 8085 backers
    2109% of $100,000 flexible goal

    Ale mě konzola samotná nijak nezaujala.
  • Krescz
    další konzole co se nebude prodávat? jak se jmenovala ta krabička, na které se dali hrát android hry? :D
    • Jack1947
      To si nemyslím hodně hráčů to má jako retro a chtějí si oprášit zážitky her dávno zapomenutých. Zažít tu dobu znovu.
    • Jmenovala se Ujo a byla na ní exkluzivita Chalan Wake. Ty neposloucháš starý Fight Cluby? Já pořád...
    • ouya
      • Škoda mohli tam dát ještě e a i a měli by tam všechny samohlásky *1* *1* .

        Jinak tohle byla jedna z věcí, u které redakce předpověděla přesně jak to dopadne.
        • ouyisti nejspis upadli na hlavu

          pritom dost mozna k uspechu stacilo, kdyby tam meli android, se kterym by byly kompatibilni aplikace a hry z google play

          jenze nahlavupadli chteli rozjet vlastni shop a tim to spolehlive pohrbili
        • Jack1947
          A to mu se dá divit vždy to byla od začátku pitomost OU youea

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit