Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja teda nevim, ale wii se da snadno hacknout a pak uz teda ve skrini nelezi :-) staci trochu pohledat, navodu vsude plno.
  • nintendo delalo vzdy kvalitni hry i "konzole",poklona.posledni vytvor Wii me ale nelaka,hlavne diky grafice ale je to nejprodavanejsi konzole a nejlevnejsi,to me po.....doufam ze dalsi generace uz bude na urovni sony a microsoftu,jinak zase skoncim u PSka a Xka,pc taky :-).
    • Já WII plánuju grafika je mi uplně ukradená, na WII mám vyhlídlejch dost exkluzivitek
      to samý ps3 a jediná konzole která mě zatim nijak nezaujala hrama je xbox která mi muže tak nabídnout spin off k Tenchu nebo AC.
  • KIMCID
    Není se co divit u konzolí je PS3 dráhe a jsou na něj drahé hry,u xboxu drahé hry které stejně budou na pc,WII je si graficky slabé ale velice zábavné a hry pruměrně drahé, ale za to brzo ve slevách.No a co se týká handheldů tak psp má drahé hry DS taky.To raději pořadnej telefon s Androidem a spousty zábavnejch falshovek. *3*
    • Peppa
      To máš pravdu, jenže ani tisíc flashovek ti nevynahradí takový skvost jakým je třeba Dragon Quest 9... *12*
  • zajímavé..ve svém okolí neznám nikoho kdo by měl DS nebo WII.. 1 znam s PSP 1 s PS3 a zbytek xbox...tak kde ty počty vzaly :D
    • Že by ses přirozeně víc kamrádil spíš s těma, ze kterýma máš něco společného (rozuměj konzoli)?
    • Já mám DS, bratr má DS a máme doma i Wii :) Tak.. a už někoho znáš
      • Nápodobně. Já mám DS, bratr má DS a doma máme počitač.
    • no ze by z evropy a ne z cr? FAIL nas maly zapadakov s 10 milionama lidi je opravdu prtavej v porovnani s trhem polska, francie, nemecka, spanelska, VB, severskych statu atd.
  • A druhou strankou veci je, ze vetsina majitelu ma svoje wii zaprasene ve skrini...
    • KIMCID
      nevim u nás byl xbox a nikdo na něj nesáhnul do doby než byl novej splinter cell a red dead redemption.Ale za to od té doby co je doma wii tak se jede furt bowling a golf atd. atd.
    • Phate27
      Tak to nevim manzelky oblibena cinost kdyz prijde nasteva ja zapnout wii a drtit wii party a retezova reakce pokracovala opet dal kdyz ted nekam prijde vsude se hraje wii party :) I kdyz nam predtim lezelo v koute vedle Xboxu (necht zpiva vedle fenu a luxovace v kremikovem nebi) asi 2 mesice a nezaplo se ani.... Je to takove ze musi neco vyjit pak to clovek vytahne a hraje na nem par tejdnu/mesicu a opet vypne necha lezet a odpocivat...
      • Beru to ze sledovani nazoru v diskusich a zaroven ze sveho okoli. Pred lety jak vyslo bylo to neco nove a vytvoril se kolem nej povedeny reklamni boom. Kazdej ho chtel alespon zkusit, nicmene po par tydnech (u vetsiny i driv) letel opravdu do skrine a za celou dobu jej vytahli parkat. Nerikam ze to tak ma kazdej ale opravdu kazdej druhe, ne-li vic ano.
        • Já mám z okolí a for teda jiný zkušenosti.
          • Za co mínus za to že s tim mám jiný zkušenosti ?:D gahahaha kretén *10*
            • Jo bejt ublíenej xbox fanboy musí bejt težký co ?:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit