Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trisska
    test
    • Trisska
      omyl, toho si nevšímejte *4*
  • to zas bude peklo
  • A co kazdopadne nejlepsi hra tohoto roku StarCraft 2 Heart of the Swarm? jo aha to konzolista.cz ocekavat nemuze *1*
  • Pro mě zatím zaručeně vede: Aliens Colonial Marines, Crysis 3, The Last of Us, God of War Ascenasion, Battlefield 4, Dead Space 3, XCOM, Lost Planet 3: o těchto hrách nepochybuji. PS3 je prostě konzole která se dá nazvat konzolí, protože ty exkluzivní hry rozhodně stojí za to *3*. Ale některé hry asi hodím za hlavu: GTA 5 stejně na PC nevyjde a zároveň nejsem fanda této série, protože je to strašně zdlouhavá hra a na to nemám čas *3* . METRO: Last Light vyzkouším, ale asi to také hodím za hlavu, protože jsem hrál METRO 2033 a že by to byla bůh ví jaká perla se říct nedá, ale dohrál jsem. Bioshock mě neoslnil vůbec až na první díl... No je toho prostě hodně, ale i tak se na letošní rok těším, protože bude rozhodně co hrát. Máme se na co těšit *3*
    • Že nejsi fanoušek GTA beru, ale nemůžeš napsat k sandboxu, že je to "strašně zdlouhavá hra". Vždyť o to v něm právě jde, je zdlouhavej, ergo zabaví na stovky hodin.
      • No právě na toto nemám čas *4* . Jezdit tam a zpátky a stále dokola 100 hodin mě moc právě nebaví. Jak říkám - já jsem hráč stylu FPS.. Takže to snad každý chápe, že moc tyhle hry nemusím. Jako neříkám že jsem si GTA nezkusil, ale žádné jsem nedohrál. Zkusil jsem: Vice city, San Andreas, GTA IV, GTA IV Liberty City a III jsem hrál sotva 30 minut, ale nechytlo mě to. Za to nemohu že každého baví něco jiného. Ale na druhou stranu jsem aspoň rád že jsem si to mohl zkusit díky kamarádům *3*
        • A ten Battlefield když teda nemáš čas budeš hrát kolik hodin ? Tak 10 ? :)
          • tak 10 hodin pro mě není moc :) to mám zhruba 3 dny hraní... Ale GTA je prostě dlouhé jako prase *1* ...
  • Rozhodně Last of Us, God of War, Beyond (díky moc Sony za parádní exkluzivity), MGS a Bioshock: Infinite (zdá se mi to nedávno,kdy jsem čučel na E3 2011 na první ukázky ze hraní). Pak jsem zvědavý na Metro. GTA mě nechává celkem chladným, nebyl jsem nikdy fanda této serie a žádný díl jsem do konce nedohrál.
    Jakožto fanoušek South Parku, jsem zvědavý na Stick of Truth a jak ho chlapci z Obsidianu pojmou.
  • Last of Us, GTA V, MGS: GZ jsou tutovky. Na záda jim funí Beyond a Infinite. U všech ostatních her bude záležet na ohlasech.
  • BoB.2
    Crysis 3, Tomb Raider, Metro: Last Light a navíc všechno v češtině tenhle rok začíná dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit