Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z games je mi na blití, to si děláte pérdel s tou cenzurou nebo to vy totalitní levičáci myslíte vážně?
  • Jack1947
    Bude to... F2P ( vlastne na novejsich konzolich ne). *3*
  • Opakuji, každej, kdo si myslí, že TESO je dobrá hra, to nemá v hlavě v pořádku.

    A ne, kamarádi, já nikomu nediktuju, co si má myslet, pouze vynáším soudy.
    • Dekuji za skvelou psychoanalyzu. Doktori si se mnou jiz 20 let nevedi rady, ale ted uz vim kde je problem. Proste to nemam v hlave v poradku. A to vse bez poplatku u lekare.
    • Byvavaly doby kdy jsem byl zaryty fanboy. No ted me bohuzel zacina Zenimax kure*sky s*at...
    • Cocra
      Jsme jediní kamarádi co máš, co ? *2*
    • Krescz
      14-15...víc ne...možná 16, ale to by už muselo být něco v nepořádku
      • Ano, to je průměrný věk fanoušků God of War. Jak to souvisí s TESO?
        • kennyB
          Proč sakra mele o dětech ten, co si každou chvilku mění nick za jiný??? *8*
        • Krescz
          nijak...jen se bavim kopani do blbu jako si ty *14*
  • Bych rek, ze duvodem je spis tragickej stav hry ... protoze za 1/2 roku se da hra zcela zasadne prekopat a oni nejspis nechteji dopustit to, aby i na konzolich meli hraci vyexpeny postavy za 3 dny ... Dalsim duvodem bude to, ze se snazej honem dodat do PC verze dalsi obsah, aby udrzeli hrace. JInak mi teda neprijde nijak extra privetivy .. si kupovat stejnou hru na dalsi HW ... byt za snizenou cenu. To je asi tak, jako kdybych si koupil film ... a pak si sel ten estjene koupit znova jen na jiny placce ... to muzeou delat taky leda blazni.
    • proč by to prekopavali, vždyt pul roku jim trval celý vývoj
  • Každej, kdo si myslí, že TESO je dobrá hra, to nemá v hlavě v pořádku.
    • Mozem ta volat "3.927 kilometra" ?
    • Cocra
      No, raději to nemít v hlavě v pořádku, než přemýšlet jako ty, prosťáčku *3*
    • Když čtu tuhle větu, co jsi napsal Ri, tak bych Ti doporučil navštívit lékaře. Ideálně takového, který sídlí v bílém domě s obrovskou zahradou, po které se tiše pohybuje služebnictvo v bílých pláštích.
      • Kr.Pa
        Bílý dum? K Obamovi ?
    • Každej, kdo si myslí, že TES je dobrá herní série, je očividně deviantní, neboť jej vzrušuje utrpení.
    • Každej, kdo ostatním diktuje, co se jim má líbit, to nemá v hlavě v pořádku dvojnásob. :-P
  • beztak jeste pockaji, aby si to i konzolisti jeste nakoupili a jak uz i tahle posledni moznost rejzovani lidi kteri nemaj moznost dopredu zkusit a nesledne zjisti ze to stoji za hoWno a vyhozeny penize tak to daji na PC F2P, za tenhle blitek pristup si to nezkusim vazne ani zadarmo, future of gaming *1*
    • Cocra
      V Zenimaxu teď kvůli tomu určitě chrstají lidem z předloktí hektolitry krve *7*
      • Za to ty vypadáš, že za chvíli v amoku celý vykrvácíš... Prostě typický vypíč*ný fanboyek. *16*
        • Cocra
          Neber si to tak *3*
  • na konzoli to uspech muzemít, tam je trh s MMO prazdnej, na PC to nemá nárok proti WOWku a ostaním MMOčkum
    • Je to jediny nejaponsky /nevychodne ladeny hratelny fantasy MMOCKO. Jestli se pletu, tak mi prosim doporuc neco jineho...
      • Age of Conan
  • Muze to mit na novych konzolich lepsi grafiku nez tedka na PC? konzoli nemam ,jen se tak ptam :)
    • Mozna se to bude aspon rychlejs loadovat ... ;D, ale neni to zdaleka jen problem TES, posledni dobou sem testil vic games ... a mam pocit ze vyvojari jsou magori ... podotykam, ze mam doma raid ... takze rychlost cteni je asi tak 3x vejs, nez u beznyho franty ...
    • zdaleka ne :D
      • God-of-War
        Se prober.. Tahle hra vypadá hrozně i na full.
  • BoB.2
    Chudáci konzolisti oni za to budou platit a na PC už to bude FREE-TO-PLAY. *9*
    • God-of-War
      A seš si jístý, že za to budu platit?
    • Draken69CZ
      Ani jako F2P to nestojí za stažení.
      • Ale jo, jako f2p bych to zaradil mezi tech 20-30 hratelnych kousku. Ale $$$ za to davat nebudu. Vem si, ted bezi open beta wildstaru ... jeste cca tejden, pak bude zas neco dalsiho ... porad je co hrat, a nemusis utratit ani korunu.
      • Killer
        No nevim, mne porad laka to zkusit, i tech 8 nebo 9 stovek bych jim dal, ale dal uz platit rozhodne odmitam. Proto by f2p bylo pro mne super.
      • videl som -neohúrilo ma to-nekúpim.:))...AoC je len jedno.:D
        • premyslim že bych aoc zkusil, ješte to lidi hrajou?
          • Killer
            Jo, hrajou. A jelikoz to mas uplne zadara treba i na Steamu, tak to klidne zkus. Maximalne prijdes o par minut zivota, kdyz se ti to nebude libit.
  • Jen ať ten propadák odkládaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit