Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čo ti jebe, čo ti jebe, na kebulu ci to jebe...
  • to se mi stalo xkrat. To je jen nejakej vypadek autorizacniho serveru.
  • Dojmy z alphatestu: Od COD se to moc neliší, hratelnost je velice podobná. Zničitelné prostředí? Ale kdeže, pár nascryptovaných míst která se po zásahu něčím silnější zhroutí - myšleno jako past na nepřítele(pod."výbušné barely"). Chování zbraní je velice arkádové, celý je to taková FPS arkáda asi jako AvP multiplayer.
    • Dojmy z Tveho postu, je to hromada blabolu hatera a prirovnani k AvP multiplayeru je pak uz jen tresnickou na shnilem dorte *3*
  • King is dead. Lets live the king.... hvězda BF vyhasla, snad se zažehne nová v Red Orchestře.

    a ted vy, šmudlové, munuska sem!
    • Když meumíš anglicky tak radši mlč frajere. A ta fraze ma byt spravně takto: The King is dead. Long live the King. Neboli král je mrtev at žije král.
      • klučina co mi říká frajere musí být velký borec :-) O zkláním se nad tvou jasnozřivostí a děkuji za nápravu mého omylu
      • Koukám, že s tím jazykem máte problém všici *15*
        • Psychotic
          Přeložil to dobře. Anglické pořekadlo nahradil českým pořekadlem s totožným významem. Lepší než otrocký překlad slovo od slova.
    • máš tám chýbů bróó
    • Ehm..... "Lets live the king" opravdu to má bejt takhle napsaný?
  • tento clanok je trosku klise. Ono ked to vychadza na konzole tiez musia brat ohlad na ich poziadavky. Ale aspon ze upustili studia od tej polrocnej exkluzivity na konzole a potom to dali i na pc. Len este ci neni ta sestediatka hracov na multiplayer i malo. Podla tej cislice sa da dobre predstavit velkost map ktore tam asi budu.
  • dukaz, že konzolový hry neovlivnujou kvalitu PC her, když není firma líná to takhle odladit aby bylo všude to nejlepší...
    • Cajk
      zbožný přání ne? Samozřejmě že kvalitu PC her ovlivňujou a to velmi výrazně.
    • At uz bf3 dopadne jakkoli,tak ve vetsine pripadu se vyvojarum nechce delat extra s pc verzi a pak to vypada tak jak to vypada.Konzole nemuzou za nic,je to jen kus HW.
      Za to,jake hry se v soucasne dobe prodavaji muzou hraci,protoze oni jsou ti,kteri svymi penezenkami rozhoduji,co je uspesne a co ne.
    • Hairy_Ass
      Zatím to jsou jen PR kecy, a i kdyby, jedna hra není důkazem.
  • MishKonn
    Pročítám si tohle fórum a strašně mě zajímá jeden fenomén, který se tady objevuje, a to je rozšířený názor, že Bad Company 2 je sh*t. Já nevím jak vy, ale já jsem si tuhle hru koupil před cca měsícem v akci na Steamu a od té doby se KRÁLOVSKY bavím. Dříve jsem hrával i Battlefield 2 a vůbec nemám pocit, že by třeba mapy byly menší - pokud jde o Rush, kde se posouvá pole působnosti hráčů i přes 4 stanoviště, troufám si říct, že mapy jsou dokonce větší než v BF2. Systém odměňování hráče je taky výborný, protože se musíte trošku snažit, abyste se dopracovali k požadovanému loadoutu -> pozitivní motivace, no a grafika plus hratelnost jsou jednoduše perfektní.

    Podle videí si BF3 očividně něco bere z BC2 (Rush, třídy), upřímně, pokud to bude jako BC2 s (MNOHEM) lepší grafikou (která mimochodem vypadá úžasně i v alfě, další věc, kterou na těchto fórech nechápu - kecy typu, že ta hra vypadá hrozně), většími mapami a s tím jdoucími výhodami (stíhačky), budu naprosto spokojen.

    BTW, po vyzkoušení free víkendu v Black Ops na Steamu se za svou osobu nestydím říct, že i kdyby vydali BFBC3, bude to lepší než MW3.
    • Navíc ta alfa je osekaná na nejmenší detaily a ještě ktomu DICE psalo že je hodně osekaná aji ta zničitelnost kvuli performance testum... ale to těmhle lidem nevysvětlíš . . prostě vidí jednu mapu z ALFA VERZE HRY ! ( malou ) a hned jak je to CoD doufám že v betě bude kurevská mapa aby to těmhle lidem zavřelo huby .. musel se pardoon ..
  • MishKonn
    "Rozumě"?! Prosímvás, opravte si tu hrubku, někteří tady na fóru mají tendenci ji opakovat.
  • hlavně hru neosekat kvuli konzolim ja si to na kompl klidne koupim pockam ale az to vyjde.je to o multaku
  • Me staci BF3 SP a budu spokojenej, tak kdyz me tolik neokradou tam, budu v klidu *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit