zavřít
...

Kooperativní event Outbreak do Rainbow Six Siege proti vám pošle pětici mutantů

Od 6. března do 4. dubna poběží v Rainbow Six Siege kooperativní událost, která vás a další dva operátory postaví proti nové hrozbě z vesmíru. Tajemný parazit napadl nebohé lidi v Novém Mexiku a přetváří je na vražedné stroje. V pouhých třech lidech musíte dokázat, že vy jste ještě nebezpečnější mašiny...
 • Honza (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Už fakt, že v taktické střílečce rádoby reálného charakteru ala SWAT, pobíhají zombíci je opravdu úsměvný. Nyní kromě zombií budou pobíhat i vesmírní mutanti... Páni vývojáři by si měli ujasnit, v jakém žánru se jejich hry budou pohybovat.
  15.2.2018

  reagovat

 • martin (anonym)
  4 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Mutanti v Rainbow Six? Kam ten svět spěje... *6*
  13.2.2018

  reagovat

 • LV426 tiscali.cz
  1 souhlasí, 7 nesouhlasí
  Nechápu proč tady má takový malý doplněk RB6 takovou pozornost, to už je minimálně 3tí článek.. a přitom taková pitominka navíc jenom :)

  Mazec je, že ta hra se dala koupit už okolo 3 stovek a teď nejlevněji 600 ...
  13.2.2018 upraveno v 16:05

  reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Mohli by to dát na chvíly zas FREE WEEKEND tohle bych si rád zkusil... i když s randomama to bude na vyšší obtížnosti asi velkej med *12*
  13.2.2018

  reagovat

 • ChlupzOhanbi tiscali.cz
  20 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Outbreak = 8 písmen. Proti vám pošle pět mutantů. 8 - 5 = 3. Half Life 3 confirmed.
  13.2.2018

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.86.89.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.