Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis
    Level 56 - Act II - Hell - Demon Hunter - Aukci za realne i herni penize jsem vyzkousel. V aukci za realne penize jsem si koupil "Cluckeye" za 2.6 Euro, abych ho nasledne za 8 prodal a koupil jsem si druhy "Cluckeye", ktery nyni jeste porad pouzivam. Sem tam neco do aukce prihodim, dalo mi to momentalne asi 20 Euro - lidi proste kupuji. Kazdopadne hra me stale nesmirne bavi i ted po tech hodne, hodne mnoha hodinach hrani! :)
  • "Diky, aspon jeden! Kdyz koukam na ty predchozi minuska, a vidim ten neutuchajici zajem o free tvorbu, bych si to malem delal jen sam pro sebe a nikomu neukazal :))"
    "A to já zas rád ochutnám, když něco ukuchtíš, kór zdarma, kdo by to nebral.:)"

    Kluci sry, ja musel...na toho popracovniho prdika ste me rozsekali ;-)
    • sry vedle...slo o reakci na vlakno Robotrona ;-)
      • co co co? :)
  • Spades
    Tak ten zákaz platí jen na prodej věcí mezi hráči za reálné peníze, takže nevím, co by to měnilo na F2P scéně, když je to tam většinou zakázané přímo vývojářem...
    • sankuri
      Co se tyce mmo asi nic, ale v Blizzardu budou nasrani:-P
      • mam pocit, ze D3 v koreji byla planovana bez rmah
  • zajimave. jestli sem to dobre pochopil, tak se nejedna o predmety, ktere dodavaji do hry vyvojari, ale jen o veci, ktere lze farmit ?
    • Je to jednoduche... Predstav si ze hras neaku MMORPG kde ziskavas money, items atd... A su hraci ktorym sa to nechce robit ale radsej si tie money od teba kupia (ano znie do hlupo ale takyto biznis funguje uz dlhe roky a ide velmi dobre po celom svete). Takze ty si najdes 1 az XY odberatelov, ktori ti budu platit za "pixel" money. Zarabas len sedenim pri hre :).... Funguje to v podstate kazdej mmorpg hre ktora je free.. ale aj platene su na tom rovnako len tam sa to viac rozdeluje na stranky ktore to predavaju a na stranky kde chytis spyware a prides o svoj Account. Acc nasledne ide na predaj.
  • JA by sem chtel prodat svoji zenu.
    Je to skaredni Polska opice *9*

    vena 99 KČ
    • Neco takovyhleho? :) http://static.tuttogratis.it/628X0/cinema/tuttogratis/it/news/wp-content/uploads/2011/03/mariangela-fantozzi.jpg
      • Prodam drevenou vaginu sve manzelky *11* :)
  • Veskoslav
    Aukce je strašná věc! Do té doby než sami prodáte něco někomu jinému za real:)
    • Asi už to tak bude.

      On an unrelated note:
      Hard Rock Hallelujah!
      https://www.youtube.com/watch?v=drZ1SWxNYb0
  • Stačí na to dát daň a Je to :D :D
  • Odulin
    Ale jo souhlas, reálný prachy tam podle mě nemaj co dělat. Jinak jsem aukci přišel rychle na chuť a líbí se ta možnost kdykoli vyměnit equip a experimentovat s tím. *3* Pěkný den.
    • Souhlasim!
  • Me by spis zajimalo, kdy si staty uvedomi, ze se v tom toci pekne penize a zacne tyto obchody danit.
    • myslim, ze drive nez staty by se rozhodli samotni vyvojari a system by fungoval jen pro velke zeme, kde by melo smysl zamestnavat lidi, kteri by se o podobne veci mohli starat. EU to naprosto vylucuje, protoze tady jede az na nemce prakticky kazdy sam na sebe. je to skoda, protoze by stacila naprosta malickost jako stejna pravidla pro vsechny, ktere by vsichni museli dodrzovat, ale to politici a urednici nikdy nepripusti, protoze by je to pripravilo o praci, ktera jim dava moc a kontrolu nad statni kasou ;)
    • Do doby, než se nějaký stát rozhoupe (tipoval bych Čínu). Pak bude chvilku politické "bububu neberte dětem jejich hračky" a nakonec se tato činnost zařadí do kolonky "s uvalenou spotřební daní", protže se čirou náhodou zjistí, že je to v podstatě stejná činnost jako prodej a kouření cigaret nebo jako prodej a chlastání alkoholu.
      • Ja to vidim spis na eu :-).
  • He vydrzim denne hrat 12 hodin denne klidne cely mesic v kuse :D a zajimalo by mi kolik itemu legendarnich itemu by mi padlo a kolik z toho bych prodal
    vec
    1 získat vec 2 prodat ji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit