Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Sorry za tenhle můj výlev ale kam jsme se to ku*va dostaly?!? Tohle už snad není možný, takovej výsměch. Pamatuju doby kdy slovo FEAR bylo opodstatněné a něco znamenalo...
    • Overwatch
      Dostali jsme se tam, kam sami chceme. Žádná z těch herních firem to nedělá pro hřejivý pocit u srdíčka, ale kvůli penězům. A hráči pomalu přestávají kupovat klasické velké krabicové singleplayer hry, ale čím dál tím víc peněz se točí ve free to play hrách, DLC, mikrotransakcích, mobilních hrách apod. Pak je naprosto logické, že firmy jdou tam, kde ty prachy jsou. Kdyby free to play nesypalo takové peníze, tak by to nedělali...
  • Blue.Shark
    Jediná hra z tohoto univerza, která si jméno FEAR zaslouží, je hra původní. Už ani datadisky mě tolik nebavily. Z toho, co se ale se značkou stalo dál, je mi na zvracení. FEAR 2 byla béčková katastrofa (vzhledem k prvnímu dílu), která s původním akčním hororem měla společné pouze slovo "akční", a třetí díl...to byl slušný degenerát, o kterém ani nedokážu psát.

    Vzít ale FEAR a udělat z něho free-2-play kooperativní online FPS, to chce buď příslovečné "balls of steel", nebo fakt dobrý nápad. Teaser sice nevypadá nijak špatně, ale děsivou podívanou lze pomocí nepříjemného zvuku a epileptického střihu udělat i z Králíků z klobouku...a proto mám zatím pocit, že tvůrci mají pouze koule z oceli, přičemž vyrábějí dalšího příživníka na kdysi kvalitní značce.

    Jinak mě docela udivuje, že v dnešní době si téměř každý tvůrce myslí, že synonymum pro horor jsou hektolitry krve, cukající se mrtvoly a střeva visící z věšáku na prádlo...
    • Jednička a její datadisky byly super, zkonzolovanou dvojku jsem po mizerné demoverzi zkusil ještě jednou jako warez, ale bylo to snad ještě horší než samotná demoverze a trojka už šla úplně mimo mě. Jednička je dodnes jedna z nej FPS, od dvojky si to ani nezaslouží název F.E.A.R.
    • residentevilfans
      No pro me byla dvojka v te dobe pecka o jednicce ani nemluve! Ale trojka je nejvetsi humac co nelze povazovat za F3AR! FEARa jsem hral prevazne v noci a dodnes na to vzpominam.
      FEAR 2 ma na dnesni dobu lepsi grafiku a hratelnost nez nektere hry! *5*
      • Blue.Shark
        S jedničkou souhlasím, taky jsem hrál v noci :) S dvojkou ale už tolik ne, protože jsem tak nějak očekával pokračování v duchu jedničky. Dvojka sice vypadá moc hezky, ale už prostě nebyla ten správný horor; prostě jen akční hra. Když vezmu třeba perfektní souboje z jedničky, kdy byl bullet-time zapotřebí, protože AI byla schopná hráče lišácky doběhnout křížovou palbou, kdy se kvůli střelám do zdi prášilo, pročež na chvíli nebylo nic vidět...přesně to ve dvojce není. Souhlasím ale, že kdybych měl brát FEAR 2 jako akční hru bez předchůdce, přistupoval bych k němu mnohem shovívavěji *7*
        • residentevilfans
          http://en.wikipedia.org/wiki/Monolith_Productions Nechapu jak mohli dat 3 dil do ruky 1day studio co puvodni dily jen portovalo na konzole!
  • Mně na jméně hry nesejde. Důležité je, že původní hru dělal Monolith, který vždy dělal výborné FPS (Shogo, AvP2, NoOneLievesForever ...) a ti už jsou asi odepsaní :-(
  • Vic strilecek, kde si budu moct kupovat premium account, munici, pay to win zbrane atd. *14*
  • Multiplayer v pôvodnom F.E.A.R. bol jeden z najlepších aké som kedy hral.. Strávil som uňho nespočetne veľa hodín...
    Silne pochybujem že dokážu vytvoriť niečo podobné, skôr to bude zlátanina primitívneho coop-u a jalový MP (ak vôbec nejaký ;D)
    • Souhlas, mulťák ve F.E.A.R.u byl úžasnej, taky jsem ho furt pařil :-)
  • Adam_M
    Uvítal bych další díl i když po té 3 bych byl skepticky ale toto sem opravdu nečekal.Navíc dělají F2P online hru u série kde snad nikdo MP nehraje :D u 1 je vypnutý pokud se nepletu a na 2,3 si nikdo ani nevzpomene :D.
  • Tak nejlepší z toho traileru bylo asi to logo na konci :) A nejspíše to bude nejlepší i na celé hře.
    • Ups tak sory to byl tízr :D jinak vše platí.
  • Adam_M
    To snad ne...
    • neboj bude tam Alma v anime style :D... btw: pika... pikaAAAA !!!!
      • Anime je z Japonska jen tak BTW...
        • Korejci, ale od japonců hodně kopírují btw.
          • Tak to pokud to bereš takhle tak i krteček je anime. :)
      • God-of-War
        Jestli jo, tak to bude dost na pikachu...
      • Adam_M
        Jo...po tom presne touzim :D
  • Lawliet
    Poplivejte to! Pořádně! Další tupá online střílečka, ale co takhle použít známou značku a vydělat víc než ostatní? Ha*zli!
  • to zas bude paskvil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit