Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci nic říkat, ale hratelnost je o dost jiná než u Heretica. Asi jako Paranautical Activity s vizuální stránkou připomínající Heretica.

    Vlastně furt to samý dokola, žádný extra vychytávky to nemá. Pět náhodně generovaných levelů v každým jen místnosti s potvorama,poskládaný v jednom patře, jedna tajná místnost s kartou, jedna s oltáři co buď pomůžou nebo vám uškodí a sem tam se vygeneruje místnost s krystalama co spawnujou nový nepřátele nebo s pastmi. Samotní bossové jsou prostě nudní, bez nápadu.

    Od roguelike bych čekal větší variabilitu. Sice je tu relativně dost zbraní, ale většina jich je na jedno brdo.

    Pak je tu další problém, od early accesu stále nevybalancovali obtížnost, což v praxi znamená, že easy obtížnost je opravdu brnkačka kterou dáte klidně na druhej pokus zatímco normal obtížnost je opravdu hardcore, po 50 hodinách jsem se v normalu nedostal dál než do třetího levelu a to už celkem vím co a jak. Hard je pak jen pro ty nejextrémnější FPS hráče zocelené stovkami hodin v Quake III Areně a Unreal.Tournamentu.

    Plnou cenu bych za to rozhodně neplatil (vyměnil jsem to za karty), ale pokud to někdy bude v bundlu proč ne, na chvilkový odeagování to stačí.
    • Morraw
      Souhlas se vším. Jako odreagovačka dobrý, když se třeba potřebuje vylbnout na 15-20min. Mezi Easy a Normal je tam skok, ale s každou smrtí jsem se zlepšoval. Jde taky dost o to, jaké bonusy ti cestou padnou. Znovuhratelnost je tam díky hrdinům, co se odemykají. Alespoň pro mě. Je to sranda zkoušet jiné styly. Ale jinak jsem čekal podstatně masivnější obsah. Jako by byl problém udělat několik desítek úrovní.
  • Hergot Heretic; taky vam co jsme to hrali doslo jak moc jsme zestarli? Heretic; hexen; redneck; shadow warrior; blood; doom; duke....jo to byly hry divoky:-) to uz je fakt takova doba?:-)
    • Prasaak
      Já to hraju doteď:)
    • Jop pamatujeme *4* ..... ale .... "My ještě nejsme starý! My ještě nejsme starý! Musíš tomu věřit! Nebudu mít hemeriody ani kuří oka!" *1*
      • *1* Naštěstí se říká, člověk je starý na kolik se cítí, tak asi ještě chvíli budu hrát teda *1* Horší je, že už nevychází hry na které budeme vzpomínat v důchodu, takže až příjde důchod, budeme zase vzpomínat na tyto legendy *15* Já už si ani nevzpomenu, kterou hru jsem hrál před dvěma lety a co obsahovala, ale na tyhle vzpomenu vždy a ještě si vybavím pár levelů a dobrých momentů z těchto starých her *2*
        • *3* ámen :) momenty z Duka, alternativní střelbu zbraní Heretica, hvězdice a uzi akimbo SW... *5* na to se nezapomíná
    • to samý si rikam pri kazdym lognutí na games.cz :X to byly modly
  • del0
    Heretic-like hru v moderní grafice bych sakra uvítal. Tohle sice nevypadá jako špatný nápad, akorát to imho zabijí ten design potvor a barevnost/"kartůnovitost". Bral bych něco temnějšího. Každopádně mám pocit, že na Heretica je nějaký mod přidávající RPG vývoj, lepší grafiku a brutalitu. Nedávno sem na to koukal, vypadalo to zajímavě.
    • ci brutal hexen?
      http://www.youtube.com/watch?v=lHK0FqnzlIE
    • Nemyslíš Wrath of Magic ?
      http://www.youtube.com/watch?v=4ncPI5ZSw0g
  • Heretyka to pripomina opravdu jen na prvni pohled tj. model zbrane je magicka hul. Hraje se to jak pomalejsi painkiller. Beh je na šiftu a lze bezet pouze dopredu a bez pouziti zbrane takze schopnost rychle manevrovat ikonycká pro klasiky zanru je tu hodne omezena *9*
  • Jó barvičky ty mám rád....to nemůžu říci.
  • VaZqeZ_EU
    Super hra, když má člověk čas jen 25 minut.
  • XorxoxTalarius
    Napad je urcite super, vsechno moc pekny, ale zase je to v takovem milouskem habitku ze mi z toho je blivno ... proc zkratka lidi nemuzou delat dospele vyhlizejici hry *9*
  • hm, ale v hereticu se proti chodicim mrkvickam nebojovalo.. to spis v nejake korejske mmo hre :(
    • co to máš za postavu v obrázku ?
  • KIMCID
    heretic moje srdcovka
    • !!srtdcovka!! *15* *7*
      • smrtdcovka
  • Jack1947
    Heretic/Hexen jsem nehrál ale tohle vypadá jak Painkiller s kouzly... sice takovejhle typ her zas tolik nemusím ale jak se píše na odreagování to marný rozhodně není. Navíc graficky se to nemusí za moc stydět. V málo hrách jsou nepřítelem nějaké mrkve či co. Takže tak kolem a kolem 7/10 by bylo to pravé.
    • Jak je mozny ze te tyhle zasadni 2 hry minuly? Pro me je Heretik a Hexen absolutni kult, jako decko sem to paril furt, az do zblbnuti, a jeste teda Blood.
      • Jack1947
        Nojo no, měl jsem tu "smůlu" že jsem se narodil pozdě. Blood jsem taky nikdy nehrál no. Jediné co mě neminulo byl Duke,Doom ( QUAKE taky nehrál). *3*
        • tak si to bez rychle zahrat ..vynikajci hry
        • dejte mu někdo Ban *4*
        • omg, furt tu je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit