Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nic, myslel sem že to bude první BF kterej si koupím. A teď vidím že ho ani nezahraju. Škoda. Proč si jen všichni myslí že ten jejich způsob je vždy správný. Trochu mi to připomíná http://xkcd.com/927/
  • Nemám zájem instalovat nového klienta, který za sebou nemá ani pořádnou premiéru. Nenabízí nic nového, ba dokonce nenabízí ani minimum z toho, co přináší perfektně fungující Steam.
    Stejně jako kdysi u Assassin's Creed 2 (čekání se vyplatilo!), ruším i předobjednávku BF3 s konstatováním, že letos (bohužel) vyhraje Ko(ko)tick a jeho MW3. *11*
    • asi se pridam, protoze co je moc to je moc. BF3 neni pro hrace BF2. Je to BFBC3 pro konzolisty a specialne hrace COD, aby pretahli prodeje od Activision. Nejaka serie BF nebo obrovska fanouskovska zakladna BF2 nejake EA nezajima a podle toho taky dopadnou...
      • nah toto pisem vsade a vacsina ludi to ignoruje alebo sa mi to snazi vyvratit aspon je vidiet aky ma BF 3 (BC 3) hype jednoducho EA su zmrdi a slova DICE ako to bude pravy BF a ze s BC to nebude mat nic spolocne su kecy
  • Vážně? Já mám objednanou krabicovou verzi hry na X360. To se tedy netěším, že budu muset něco instalovat ANEB dělejme svou práci dobře! *6*
    • Tu je řeč o PC verzi
  • Ta vaše objednávka na limitovanou edici je na ho*no protože nefuguje. ojednal jsem si u vás tu LE a měl přijít e-mail s potvrzením objednávky a pořád nic a už je to tejden, takže znova to dělat nebudu čekám kdy se výjádříte. Bud to bude nebo ne ja se nepos*ru, vaše smůla moje prachy půjdou jinam.
  • Tak si kupte xboxovu verziu. Ta origin nebude mat a hrat mozete bez vselijakych zbytocnych registracii navyse. Alebo este lepsie rovno ps3 verziu - tam je multi zadarmo! a ak mate splitfish controller tak hrate prakticky ako na PC.
    • Hrať fps s gamepadom, to je ako trtkať krista a modliť sa pri tom *11*
    • Jo, hrát konzolovou demo verzi se fakt vyplatí. *1*
    • ale opravdu jen skoro jako na PC protoze na PC to budem aspon hrat na velkych neorezanych mapach v poradnym poctu hracu
  • smejki
    From Dust, BF3, možná Bioshock Infinite (pokud bude mít opět GfWL).. kolik jen dobrých her já si to nezahraju jen kvůli vymletým nápadům vydavatelských molochů? Smutné je, že ani nejsem smutný, anžto mám zásobě hry asi tak na dva tři roky hraní.
    • Ja mam Origin nainstalovany, aby som si hry mohol pekne tahat a nemusel stale hladat tie doskrabane placky. Kupim krabicu, ktora JE lacnejsie ako novinka na Steame a zaregistrujem to na Origine. Takto vyriesim aj pripadnu nanutenu cesku verziu (DA, ME2), pretoze si to stiahnem v anglictine. BF3 v kvalitnej a profesionalnej cestine? Pche, to urcite :)
    • Přesně tak! A za rok, dva jim dojde, že vymysleli epic fail a ony ochrany / podpory / stupidní klienty (Origin) zruší.
      Steam mě naučil kupovat hry. Krok, který nyní číní EA je ale krokem zpět.
      • Origin neni nic ine ako premenovany EA Downloader/EA Link a je tu od roku 2005, takze ziadna novinka ktora do roka-dvoch zhebne. A aj ked v ziadnej dimenzii nebude tak rozsireny ako Steam, proste nezanikne pretoze cez to predavaju hry ako predtym na EA Store. Skor sa obavam toho, ze budu nizke predaje a budu to zvalovat na velku mieru piratstva bla, bla, namiesto toho aby si priznali ze to mali dat aj na Steam, ktory je proste oblubenejsi a lepsi :(
        • Na pirátství to svalovat nemohou, protože Steamu se bude dařit výtečně.
    • Nás absolutně nezajima ze ty mas na 3 roky co hrat...Ja rozhodne vyvojare podporim koupi....Jsi holt jeste dítě... *2*
      • smejki
        was?
      • A já si to koupím, abych si pořádně zapařil (doufám). Vyvojáři sou mi asi tam, kde já jim...
  • smejki
    fukken fail'd *15*
  • a me Origin ani Steam nevadi ............. lidi proste nemaj co delat, tak porad resej kraviny !!
  • ok tak BF3 si nekupuju
    • tvůj problém ;)
  • Nejvetsi sranda je, ze at udelaji cokoli, donici hru jakkoli, bude to fail nejbrutalnejsi, nacpou tam kravin mlion, stejne jim to projde, protoze lidi sou proste ofce, stado, ketere to kupovat bude a bude ze fest. Pritom v te hre neni nic co by stalo zato, ale ma to brutalni marketing takze uz je to nelepsi pocin v deinach :).

    Huraaaa do obchodu.
    • ty asi rozpravas o MW serii, ne? *2*
      mne staci ze to bude aspon take dobre ako BFBC2 a poviem, ze mi to za tu kupu stalo.
      (ale ten origin ma teda tiez netesi)
    • Jestli to bude BFBC2 s vetsima mapama a letadlama tak to rozhodne stoji za to.
      • ano ale vela ludi dufalo ze to nebude "len dalsie" BC ale plnohodnotny BF ved sa to aj vola BF 3 a nie BC 3 totiz BC sa za BF ani neda povazovat ved to je ako CoD s vozidlami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit