Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOOOOOOOOOOL vyjebane warez PC.
    • matty-the-gamer
      LOOOOOOOOOOL vyjebanej hlupák zas píše kraviny...
  • Těmto číslům bych stejně moc nevěřil.
  • ja tez tu hru najpv stahnem zahram a jak se mi paci tak ju kupim uz sa nechcem odrbat jak u Gothic4 - Arcania .
    • ucho
      vidíš to, a ta hra měla přitom v předstihu demo. a bylo ti to k čemu? když někdo neumí nakupovat, nezachrání ho nic... a výmluv může mít milión.
  • To že se konzolový trh spokojí s větší sr4čkou (větší prodeje), není problém PC, ale lidí, kteří hrají na konzolích. Např. Crysis 2 byla tak špatná hra, že bych si jí nepořídil ani ve výprodeji za 300Kč, a to patří první díl mezi to nejlepší za poslední dekádu.
    • eeeee
      Hral jsem C1 i C2. C1 nebyl zadny zazrak, lehce nadprumerna strilecka zajimava trochu nanosuitem a vice technickou urovni grafiky, casem nastoupil stereotyp. C2 nebyl objektivne o nic horsi, a akorat nesplnil ocekavani, takze subjektivne pro mnohe predstavoval zklamani. A je tu rada daleko lepsich her, nez tyto dve.
      • a s čím srovnáváš? Pokud jde čistě o fps. Byla to první nextgen střílečka, kde bylo výborně zkomponované volné prostředí a linearita. Nanosuit i úprava zbraní za chodu bylo v té době též nové. A korunu tomu dávala technická stránka věci, od movementu, přes fyziku po grafický kabátek.
        • jindra.veliky
          co se tyce otevrenyho prostredi tak si asi neslysel o Far Cry 1 a i to bylo dost graficky naslaply na svou dobu *15*
          • to máš pravdu, ale rozdíl mezi těmito hrami byly kdysi propastné 3 roky. A ten progres byl znát. Jak v technologii, tak v hratelnosti.
        • CrocoRay
          A mě zase bavila dvojka více. S oblekem se dalo více vyhrát, dalo se projít úrovní vícero způsoby a používat různé taktiky na různé nepřátele. Design byl sice koridorovější narozdíl od jedničky, ale zase pohlednější a detailnější (já vím, že to je běžné, když jde rozloha na úkor detailů a každému se líbí něco jiného), takže bych C2 neviděl jako špatnou hru. Je to jen otázka vkusu a tvůj názor ti neberu, ale rozhodně se nejedná o sračku.

          Mně se zase nelíbila jednička tolik a taky nenadávám, že si obdiv mnoha hráčů nezasloužila.
  • XorxoxTalarius
    Hmmm ... pokud by jsme uznali ze to cislo 4 miliony je opravdu pocet lidi kteri si ji stahli (o cemz silne pochybuju), tak je nutne podotknout ze vekou cast techto stazeni delaji tzv. "Zkouseci" coz jsou lide kteri si hru zkusi nez si ji stahnou aby zbytecne nevyhazovali jejich tezce vydrene penize ... ja osobne mezi ne patrim, hru stahnu, zkusim, bavi - koupim, nebavi - nekoupim, jde z disku .... a v pripade Crysis 2 ... Po te co diky sve hre ukazali co si o PC komunite mysli ... jsem si hru koupil, ovsem uplne jinou a to Crysis puvodni a nelituju tech penez a jsem vice nezli spokojeny :)
    • myslim ze ke ozkouseni hry slouzi demoverze, a ne stahovat plne verze.
      • jaké demoverze? Žádné neexistují :)
        • eeeee
          Existuji. Neexistence dema neni opravneni k piratstvi.
          • ale kdeže, je to to samé jako si normální produkt vyzkoušet v prodejně (jen v pohodlí domova).
  • Asi se mi to zda, ale mam dojem, ze se pred masovym nastupem konzoli o kradeni her moc nemluvilo. Cim to asi bude?
    • eeeee
      O piratstvi se psalo uz v excaliburu. A to jeste nebyl ani internet, ktery jej velmi akceleroval.
    • protože masa hlupáků co nakupuje braky má ve statistikách nejsilnější slovo .
  • what a load of crap. Snad kazda veta uplne dementna
  • I když sem člověk napíše něco rozumného tak dostane zápory. Dostane je jenom proto že takzvaní hráči si stojí za tím že krást je v pořádku a kupují jenom hlupáci. Takový člověk je pro mě odpad, zloděj a ještě si říká hráč. Hlavně že na počítač obyvkle má. Nebo na alkohol a cigarety a přitom z toho má míň ne kdyby tu hru koupil. Stejně to nemá cenu, tady u nás v tom absurdistánu je člověk ke kradení v podstatě vychováván. Politici, policie atd.... všude se krade tak si ti naši hráči myslí že je to v pořádku. Když člověk napíše argument nebo srovnání, tak hned píšu že srovnává hrušky a jablka a přitom je to krádež jako krádež. Ale co, třeba vás piráti taky někdo v budoucnu okrade a začnete uctívat jiné hodnoty.
    • Nenech se tim rozladit, cesi jsou proste az na vyjimky bezpaterne a bezcharakterni sv1ne. A tem kteri jsou nahodou jini a cestnejsi, jako treba pan Havel, tak tem se smeji a nadavaji. Ceska povaha.
  • Jako by si snad tahle hra vůbec zasloužila, dávat za ní tvrdě vydřený peníze.
    • Kdyz nekterym stoji za ztratu cti a protizakonne jednani, tak urcite stoji i za penize. Protoze co je vic, par susnu nebo cest a charakter. Za kolik jsi ochotny ji prodat?
  • To by me zajimalo, jak agregovali ty hodnoty z trackeru. Ted jsem si jich par nasel, setridil podle poctu stazeni a na prvnich par strankach byly vsude flagy fake. A jeste k tomu tam byla cisla v desitkach tisic stazeni (pritom datum registrace bylo treba pred hodinou). Bral bych to s hodne velkou rezervou.
    • Jednoduse - vzali cislo z prvniho trackeru, vynosobili tisickrat a voala - mame realne a pravdive cislo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit