Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VonHayek

    Možná by stálo za to zmínit, že vývojáři a jeho týmu asi vůbec nepomohlo ani to, že na něj před časem jistí asociálové vytáhli starý tweet, kde psal cosi o tom, že není feminista, že je egalitář.

    Po tomto se strhl menší sociální shitstorm a masivní letáková kampaň směřovaná na jejich tehdejší investory (Microsoft aj.), aby takovéto "hatery" přestali podporovat...

    • Ilusiveman

      Jop, rovnoprávnost pohlaví, s tím se dá zastavit i třeba hra, kterou si ani nikdo, kdo nechce, kupovat nemusí, ale určitě by si publikum včetně mě, našla. Žeru Blade Runnera a Aliena (ty nový filmy tak nějak zostřili, če miluju scifi-punk) 😎


  • Docela škoda, ale chytají se i jiné zajímavé cyberpunkové věci:

    https://www.youtube.com/watch?v=CpIQe4whHL4


    A toto vypadá dobře... kéž by z toho vznikla hra:

    https://www.youtube.com/watch?v=iYspmkTo1Fg

  • Corvus

    Veliká škoda. Jedna ze tří kyberpunkových her, které mám v merku. Docela by mě zajímalo, proč mají problémy. Pravděpodobně se nějaký ožralý milionář nudil a někam napsal, že hra až moc NĚCO připomíná, aby se vytvořila nějaká soudní pseudo-kauzička a nějaký kravaťáček na tom vydělal dalších pár dolarů. Jak to tak chodí... Veliká škoda.

    • Ilusiveman

      neměl jsem to v merku, ale velká škoda

  • TheGGG

    cyberpunk 2077 switch edition....

  • Jack1947

    Vypadá to jako cheap try INDIE Cyberpunk

    • Ilusiveman

      důležitý, jacku, je co by to bylo, ne že to má neony a je tmavej, jako každej scifi-punk.

  • Ten trailer jsem videl hned po E3 opravdu mockrat, libil se mi super vytvarnej styl s vyborne zvolenou muzikou a na hru jsem se hodne tesil, ale taky me zaujal ten milestone - krasny kancelare v centru jedny z nejdražších evropskych metropoli :D jakoze to je jasne nezbytna vec, nutna k vyvoji pixelartovy hry s potencialem prodat, podle myho odhadu, stovky tisic, max 1mio kopii ...

  • maros.goc

    No jo, ako lepsie usetrit nez si prenajat krasne kancelarie v Londyne :-D 

  • speciez

    Sakra posledni plosinovka co jsem hral byl Jazz jackrabbit, ale tohle vypada velice hezky!

    • Ilusiveman

      škoda, že jsi neválel PS2, tam byla vynikající serie Ratchet and Clank, pro mě nepřekonatelná plošinovka. Nedávno vyšel fakt hezkej remaster jedničky na PS4, která ještě nebyla tak široká, jak dvoječka, nebo troječka, ale chut by ti stopro zkazit neměla. (:

      BTW: na PS4 ještě nedávněji remaster Spyro, to byla jedna z mých top her na PS1 a taky by neměla rozhodně urazit po stránce hratelnosti, a pokud máš prcka, tak ten ji bude milovat.

    • Zkoušel jsi Limbo/Inside? Nedávné Dead Cells? Nebo naopak dávné Lost Vikings? Braid, Steam World Dig,.. a určitě miliarda dalších, na které jsem zapomněl🙂 

      Já jen tak - třeba tě něco zaujme.. samozřejmě záleží na osobním vkusu.

      • speciez

        hej mas pravdu! Braid jsem hral! To byla super hra, nejak mi to necliklo jako plosinovka, ale mas pravdu

  • Kallessin183

    Plošinovky moc nemusím, ale tohle mělo alespoň v traileru tak výbornou kyberpankovou atmosféru, že bych neodolal :)

  • Hidden

    Jak jsem z plosinkovek tak nejak od dob 8-bitu uz vyrostl, tahle hra me trailerem onehda docela zaujala. Doufam, ze se problemy podari vyresit a hra skutecne uzri svetlo sveta v planovane podobe, protoze by bylo skoda tenhle kousek jen tak pohrbit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit