Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Super trailer na super hru. Gearbox to zkratka ma v maliku. Cekani na Borderland 2 si muzete zprijemnit Claptrapovou webovou miniserii (4 dily), vtipne propagujici prvni dil. Zde je odkaz na prvni: http://www.youtube.com/watch?v=BK4SJHK6eXE
  • Ja som nikdy nehral B1 s inymi ludmi.. Hra si ma vtiahla uzasnou grafickou a zvukovou kulisou.... Ten item fest bol tiez paradny.. Som velmi zvedavy na 2jku...
    • firebug
      Ja jsem zkusil coop hned ze zacatku, ale protoze to bylo uz hodne pozde od vydani, tak ti mameluci pobihali po mape jako blazni, vsechno kosili a na moje questy se sralo. I v singlu to byla hodne dobra zabava a kdyz jsem to hral podruhe, tak jsem se k nejake parte obcas pridal. Je asi super, kdyz mas kamose a prochazite questy od zacatku spolecne, ale jelikoz hraji dost nahodile, tak to u me moc nefunguje...
      • Presne tohle me u co-opu stve pokud proste nehrajes primo s nejakym kamosem od zacatku tak ti zbyva se jedine pridat nahodne k nekomu a pokud schytas nejakyho blbecka muze ti to zkazit zazitek z cely hry
      • Přesně, se známýma od začátku je to hodně dobrej zážitek. Borderlands + Diablo 2..zatím nejzábavnější hry po mp pro mě. :)
    • To si přišel o dost :)
      • napodobně teda mi to hrali ve 3 a vozit toho třetiho na narazniku bylo dost dobré zvlašt když jste ho vyjebli o nějaky ten šutr *15*
  • Ten trailer má jedinnou chybu ... není tam Steeve *5* HAYOOOOOOOO
  • Nevíte, nepsali už něco o coopu? Jestli tam zase bude LAN? Já to koupím, ale mám kámoše warezáky
    • rancor1223
      Ano, bude LAN co-op.
    • Bude, bylo to v tom dopise od Claptrapa, ne?
  • Malleth
    Trailer moc nápadu nepobral, ale ta hra vypadá celkem slušně.
    • N7N7
      Tys moc vkusu na trailery nepobral.
  • Džungle? liána na začátku a pak nic. Nadpis jako z Blesku pane Smutný :-)
    • janchor
      Pane Smutný, že vás hanba nefackuje. Na základě vašeho ZAVÁDĚJÍCÍHO nadpisu jsem video nejenže rozklikl, ale ještě před samotným přehráním ho také nadšeně rozeslal svým kolegům v mailing listu Botanické zahrady Praha. Jaké bylo moje zděšení, když jsem vámi uvedený trailer zhlédl v jeho celistvosti a shledal, že ve skutečnosti obsahuje jen stopové prvky džungle a to navíc džungle VELICE diskutabilní?! Jak jste se vůbec OPOVÁŽIL uvést do nadpisu toto slovo a učinit ho tak ZCELA MATOUCÍM. Uvědomujete si vůbec, jak teď vypadám před celou zdejší botanickou komunitou???!!! Styďte se, vy lidská rašelino!

      Maucta,
      prof. Větvička
      • Beru zpátky, janchor na hrad! Dan Vávra by Vám měl čistit boty!
        ___________________
        JANCHOR na hrad!
    • odkial sa beru furt tito inteligenti fakt nechapem....
      • Z Košic!
  • video se trhalo, protože máte stránky přesraný flashovými reklamami
    • Kdyby tady nebylo tolik reklam, či kdyby jich bylo méně a nestály by více, než stojí teď, část redakce by přišla o odměnu za svou "práci". To přece nechcete, ne? Ideální by bylo, kdyby s námi čtenáři udělala domluvu, stránky by třeba kompletně zasrala reklamami, ale současně by nás vybavila addonem na jejich blokování. Redakce by vydělala víc a my bychom měli čistý web, reklamní agentura by to sežrala i s navijákem, stejně to nekontrolují podrobně a jde hlavně o kontext. Investoři si prostě řeknou - dáme do marketingu milion, dají zakázku reklamní agentuře, ta pronajme prostor k inzerci na padesáti webovkách a dál nic neřeší, maximálně zkontroluje, zdali se zobrazuje, nebo ne, což se jim bez addonů na blokování reklamy zobrazovat bude.
      • Idealni by bylo, kdyby si ctenari poridili addony na blokovani reklam a nezasi*rali diskuzi podobnyma infaltinima stiznostma navic u tak dobreho prispevku, akorat si me na noc nas*al fakt
      • janchor
        Jasně, prokliky nikoho z inzerentů nezajímají. Tak ještě tu o Sněhurce.
        • Já myslel, že je uzavřena smlouva s ohledem na návštěvnost webu, ne na počet kliknutí na reklamu.
    • Kozy
      video šlo plynule
  • Můžete mi někdo prosím říci ve stručnosti klady a zápory Borderlands 1, protože po zhlédnutí tohoto traileru bych si chtěl zahrát první díl *4*
    • firebug
      Jednoznacne ti Borderlands doporucuji vcetne DLC. Nejlepe tedy v GOTY edici, ktera se da splasit do 400,-
      + krasna grafika, zpracovani lokaci a postav, atmosfera jako z westernu, humor, nadhled
      + 4 charaktery, levelovani, strom zkusenosti, miliony generovanych zbrani a jineho vybaveni (ala Diablo)
      + coop i PvP areny, spousty vedlejsich questu, moznost opakovat hru s vypiplanou postavou = u me 50+ hodin zabavy
      + DLC jsou opravdu dlouhe pribehove datadisky, jeden se zombie tematikou :-)
      - kazda s postav ma jen jednu aktivni schopnost, dalsi jsou pasivni
      - opakujici se questy, obcas navraty do uz proslych lokaci
      - jizdy ve vozidlech me moc nebraly, ale to je otazka vkusu
      - kdyz sbiras hodne veci, je tezsi orientovat se v inventari
    • no klady...zajimava grafika (ikdyz nekomu se libit nemusi) jinak FPS s prvky RPG ve stylu diabla = mas tam rozvoj postavy a lvly, plnis questy, sbiras tuny vybavy, ktera se nahodne - podle lvlu generuje, hra je celkem dlouha a pomerne originalni, kooperativni multiplayer je taky fajn

      zapory...nekomu se nemusi libit grafika, me osobne prisla hra po case trochu stereotypni, zbrane a vubec vybava mohla byt ruznorodejsi a nepratele se taky okoukaji

      jinak rozhodne zabavna a nadprumerna hra, tak za sebe bych dal asi 8/10
    • Tak, dam ti radu hned do začátku, pokud si chceš užít hru víc, tak ukecej co nejvíc kámošů, aby hrály s tebou. Čim víc tim líp. Další rada, kdyby ste měly problémy s připojením na sebe, doporučuju program Tunngle (nejlepší),Wippien,gameranger a myslím, že i Garena má podporu Borderlands.
      Tak hlavní klady -Pěkná a originální grafika :) (ale nemusí sednout každýmu) -Spousta lokací a jejich rozhlehlost -Spousty zbraní :D, každej si vybere svou -RPG prvky a kvalitní levling -Spousta vedlejších misí -Pokud tě hra chytne, nezahraješ si ji jen jednou to mi věř :D -A na závěr pokud budeš mít všechny DLC, tak vydrží na 30-40 hodin zábavy.
      No a i nějaký ty zápory -Mise se občas opakujou, najdi a přines, najdi a zabij atd... -Časem přijde stereotyp -No a občasný glitch či bug :D
      Snad jsem ti pomoch :)
  • dobree to bolo!!!
  • Objednáno i s trickem :) tenhle mix stilecky a lootavani ala Diablo je proste neodolatelny uz se tesim na split screen ale i verim ze hra nebude tak stereotypni Gearboxu duveruju protoze jako jedni z mala drzi slovo a neschovavaji se PR kecy priste to bude lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit