Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm. Tak to vypada, že budu muset čekat ještě tři roky, než se dočkám reinkarnace mého nejmilejšího Total War: Empire... II *1*
  • Nevi nekdo nahodou obsazeni v traileru? Prijde mi ze jsem jednoho chlapka nekde uz videl..
    • mozna...
      treba je to nejaky herec
  • mitomek
    Tak jsem si chtěl pustit trailer a ono nic........Radu jak na to bych ocenil Díky přátelé MTW
    • Jít na youtube a zadat do vyhledavače "rome total war II"...účtuju si tisícovku za vteřinu...
      • mitomek
        Tak to je dobrý naštěstí jsi z levného kraje...... *1*
        • Hlavně mám dobré srdce...rád pomáhám...za peníze .)))
  • u ROme zacala moje laska k total waru..myslim ze rome a medieval totalwaru slusi nejvic... nicmene zase tu mame hype jako prase... to bylo reci u Shogunu o umele inteligence a zase nic. slibne urcite zni ten zjednoduseny management provincii... snad uz konecne pridaj do bitek krev (ne ve forme dlc) a nauci AI jak pohybovat s armadou ve formacich aby to nepusobilo jak spartakiada vozralu. tak snad tentokrat neco z toho hypu co sme slyseli a jeste uslysime bude pravda a total war se zase posune o kus dal
    • Krev byla už v Medievalu II...teda já mám pocit, že po řežbě byli ti vojáčci zakrvácený jak čepele na jatkách
  • Hlvavně ať vylepší AI na světové mapě...v Empire to byla celkem bída když jsem za R-U vlastnil celej balkán tam se vzbouřili Řekové, založili vlástní stát, a ovládli tři provincie, já je nedobyl ale zlepšil vztahy na vynikající (takovej malej štít před Osmany)...oni s jednou ušmudlanou armádou sedláků za 10 kol následnedně mojemu Rakouskému impériu zahrnující původní rozlohu R-U plus balkán, Prusko a část Polsko-Litevska vyhlásili válku...
  • Já doufám v použitelnější diplomacii... Autory by mohlo motivovat, že pro udržení Římské říše to bylo možná ještě více nezbytné než samotné legie. *4*
    • Hairy_Ass
      Divide et impera ? *3* Mohli by do hry zapracovat systém římského občanství.
      • To jo, a co takový dosazení místních králů (Herodes) či asimilace neřímských národů *1* . Že půjdou až tak do hloubky nečekám :-)
        • Hairy_Ass
          Tohle celkem dobře simuluje už systém vazalů.
  • herní sucho, když se tu reší tahle "strategie" z praveku
    • Tak se mě zdá, že v době kdy ses narodil sem měl ksicht plnej uhrů."Pravěku" *7*
    • Hairy_Ass
      Právě že herní sucho oznámením dalšího dílu TW konečně končí. *2*
    • total wary se sice od svého prvního dílu moc nezměnili ale pořád patři ke špičce a nebít těch nedostatků v té tahové části považoval bych je za nejlepší strategii vůbec
  • Zformovat řady! Jde se do Egypta!
  • Co Řím, to šukačka... *15*
  • Hairy_Ass
    Kdyby raději ukázali nějaké ingame video. Takhle se můžu podívat na libovolný díl ze seriálu Řím a budu tam mít to samé, jako v tomto traileru. *3*
    • asi tak :-) .... gameplay video nebo jen záběr by stačil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit