Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, PC zase ostrouhá co?
    • ???
      • http://www.theamazingspidermangame.com/#!/buy

        O PC tu neni ani zmínka
        • V tom pripade mas asi pravdu to znamena ze to je dost skoda.
  • Jinak v traileru s Rhinem je videt ze pri boji se bude Spideymu trhat obleceni.
  • batmanovský soubojový systém je nejlepší, co jsem v podobných hrách kdy viděl, jestli ho dobře zpracují, tak paráda :) a moc se mi líbí představa toho, jak se spideym procházím, hezky stylově a pomalu, po ulicích NYC a davy si na mě ukazují a tleskají mi :D
  • Na tom obrázku spider-man bojuje s Reaperem? :-D
    • Reapeři jsou už v každé hře co koukám :-D
  • Inspirace novým Batmanem jím může jenom pomoci..
  • Ať okopírují system z Batmana, protože ten funguje skvěle. Už by to chtělo hru s Spidermanem která bude alespoň konkurence schopná Batmanovi. I když moc nevěřím, že by se jim povedl takový majstr štyk jako je Batman (oba díly).
    • Nemůžou kopírovat Temnýho rytíře, to by bylo postavený na hlavu a žalovatelný.
      Spiderman má úplně jiný universum... Málo kdy bojuje v noci, není to žádný Stealth hrdina (i když v některých případech ano). Nemá žádné udělátka (pouze v případě Amazing spidermana má opasek s lokátorem, pár štěnicí a rukavice se zásobníky na pavučiny)
      V batmanovi jsou nepřátelé "reální" lidé, nebo nějak lehce zmutovaní. Ve spidermanovi máš všechno abnormálně silné, rychlé, velké.
      Takže z už jen z těchto důvodů nemůžeš udělat něco jako Batmana.


      Spiderman se dá udělat jedině, aby ta hra byla interaktivní film - něco jako HEAVY RAIN, kdy by jste normálně běhali po světě, ale v akčních stopážích by jste měli na výběr z 4-6ti skriptů, jak různě uhodit, přeskočit a jiné nepřátele.
      Nebo by se to dalo udělat přehnaně jako God-of-War, nebo DMC. Kdy by jste měli z VELKÝCH možností útoků, úhybů. Možná udělat unikátní soubojový systém, něco na příklad Batmana, ale určitě ne kopírovat, pouze se tím inspirovat.
      A nebo tu je ta nejlepší možnost.. hru vůbec nedělat a čekat nato, až budem mít 3D prostorové herní pokoje (něco jako ve STAR-TREKu trénovací holografickou místnost) a hrát sám jako spiderman, kterej by se choval jako my :)
      • Jeden o voze druhý o koze. Já myslel, system boje (někdy míň pohybu je lepší ne hafo na nic), system úkolu, pohyb po městě (město nemusí být nic nekonečného, radši víc detailnější), steahl akce (změna akce).
        Jasně každý má jiné universum ale oba jsou komiksové postavy. A každý potřebuje svůj svět a musí být udělán tak aby oni vynikli. Ale né aby s toho byla pohádka pro děti.
        • Bohužel Spiderman má strašně málo příběhů pro dospělé. Spíše to je postava od MARVELA pro teeny. Takže dětská postava, tudíž to musí být svým způsobem pohádka :)

          A k tomu pohybu, jestli myslíš útoky a celkovej projev spidermana, tak právě on je takovej maník co všude skáče, proskakuje, dělá salta a tak... V batmanovi je výhoda, že řeší všechno pěkně ručně, nebo z temnoty.
          • Nechápu proč si všichni myslej že Marvel dělá dětský příběhy , jasně dělá i dětský příběhy ale to je proto že na to narozdíl od DC jdou chytře. Marvel si ty čtenáře dokáže získat už od dětsví a udržet i když jsou starší , to že oni na to jdou tak jednotvárně je jejich mínus . A to že nemá žádné dospělé příběhy je taky blbost co třeba Clone saga , Back in Black , One more day atd.
            • pro nechápavé, stačí ještě jednou přečíst: "Bohužel Spiderman má strašně málo příběhů pro dospělé"

              děkuji za pochopení.

              MARVEL mají pár postav, které jsou "dospělé", akční, temné. Ale bohužel nejsou tak moc známé, nebo je právě fanoušsci MARVELu moc nevyhledávají, protože jak řikáš. Jsou rádi za ten pěkně barevnej svět a to, že spideman pokaždý zbije nějakýho padoucha, kterýho zrovna něco kouslo :) Snad jedinej trošku temnej hrdina, kterej od marvela má publicitu je Punisher.
              Zatim jsem nenarazil na žádný komiks do Marvela, co by se mohl rovnat scénářem-záminkou-akcí-filozogií DC-Vertigu... Ať už theCrow, Watchmeni, Jonah Hexx, Bullseye, Preacher, Dark Knight, ManofSteel... prostě to všechno má úroveň a obsah.
              Možná píšu moc zaujatě, ale jsem už starší a miluju DC tvorbu. Ale na mojí obhajobu, jsem dříve byl unešenej jako mladík od MARVELA. Takže jsem miloval spidermana, venoma, punishera, daredevila, cpt ameriku..atd atd...
          • Máš pravdu. Proto by bylo dobré aby si Nolan vzal do parády Spidermana a udělal z něho dospěláckou postavu.
  • pffffft tyhle uspíšený rebooty a ještě k tomu hry co dopadnou jak dopadnou at si strčí někam
    • Ta hra je ve vyvoji prej 2 roky tak nevim co je uspiseny.
      • tvoje reakce je uspisena, vubec nevis, adios
  • Na tohle se vazne tesim doufam ze nezklame zvlastni je ze v nekterych trailerech ma Spidey opasek coz se mi moc nelibi ani ve filmu by nemel byt ale tady na tom screenu ho zas nema, ale myslim si ze ve finale ho mit bude jen takovi detail *1* .Posledni kvalitni free roam Spidey hra byla jednoznacne Ultimate... a Web of Shadows bohuzel ale u druheho zmineneho hodne konzoloidni ale i tak kvalitni uz jen kvuli vlastnim rozhodnutim.Pak jen trosku doufam ze bude moznost menit si odemcene obleky :D
    • Amazing narozdil od normalniho spidermana ma opasek (ve kterem ma ty bombicky na doplnovani siti) a ma pristroj na umele vlakna
      • Ja vim ale ve filmu ten opasek neni.
  • Spades
    Jestli budou souboje stejně kvalitní jako u Batmana, tak proč ne...
    Jen doufám, že to nebude stejné zklamání, jako adaptace na Spider-Man 3, kterej mě nalákal na film, který pak byl o něčem úplně jiném...
    • Stormangels
      Hra Spider-Man 3 i předešlé díly byli rychlokvašky splácané za pulroku či méně jen kůli filmu.
      Stejnak jako třeba Bitva o L.A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit