Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem se chvíli radoval, že vyjde hra Sláine (mac Roth). Ani tohle však nevypadá zle *4* .
    • Uz se zas prevlikas za boha Ukko?
  • Tak, jak vypadá ten chlápek na úvodním obrázku podle mě vypadá někdo, komu těsně před obličejem komicky vybouchne bomba. Proč to ale cpou do hry, proč to nenechají v žertovných komiksech?
  • Tuhle hru sleduji už od oznámení tady na games.cz v 12/2014. A není to už v květnu, ale až v květnu. Původní datum vydání byl oznámen na 03/2015. To jen tak pro pořádek :-) Jinak už se na ní těším.
  • Atmosfera hry je super. Uvidime, jak zajimavy bude soubojovy system, zda bude hra schopna skutecne zabavit. Nedavno jsem rozehral Valdis Story a byl jsem opravdu hodne zklaman. Radeji mene metroidavnia a vice vymakane hack and slash.
  • still better (and longer) than the order *1*
    • and the order is still longer than your pe*is.
    • to čumíte, jak umím anglicky co? Moje profesorka je na mě pyšná a moje dietoložka taky, ale to je už jiný příběh
      • jsem proste celebrita, vsude mam dvojniky *1*
        • porad me nekdo krade muj nick a nikdo tady nic nedela proti tomu. Hrůza
      • Moje dietolozka prepere tvoji dietolozku!
  • Ta nenávist ke KS je čirý idiocismus, na jednu stranu lidi neustále brečí jak velká studia pořád dělají to samé, protože pochopitelně nechtějí riskovat sebe a zaměstnance. No a když nezávislé studio příjde s originálním nápadem, dá dokupy projekt, většinou značnou hratelnou část, ukáže to lidem a nechá je rozhodnout tak banda fakanu začne nadávat na KS, preordery a podobně. Ubohost a debilita, běžte si hrát svoje zasrané call of duty, protože to je vše co budete s takovým přístupem dostávat.
    • Inquisitor
      Jako by jim někdo stál s pistolí u hlavy a nutil je přispět, nebo to hrát.
    • Tohle je originální? *1* *1* *1*
      • Ano, následovník prastarého předchůdce je pořád nepoměrně originálnější než 12 díl call of duty, 6ty díl the sims, 6tý datadisk k WoWku, jakékoliv korejské Rpg, remastered Homeworld... nicméně to bylo myšleno o KS projektech všeobecně.
        • Prosím, kolik si těch korejských RPG hrál, že tak hodnotíš? *1* *1*
        • vskutku a nejvíce je originální ta grafika. že ano? Když se člověk poblije na monitor a z toho uplácá hru se vždy považovalo za umění a ta hratelnost? Ta je vskutku přelomová! Takže troufám si říct, že 134 datadisk pro CoD bude originálnější a zábavnější než tenhle humus...
          • hlavně že ty u te bezvýznamné hry máš hned potřebu vyjádřit svuj neurvalý názor, říkám, klasické call of duty dítko, btw "jouda", to máš od maminky nebo od babičky, myslím že opět CoD čas nadešel před večerníčkem, kša.
          • Zkoušel jsi někdy dělat pixel art grafiku? Jak pro tebe nemá své kouzlo tak budiž, stejně jsi bastard bez vkusu, s tím už nikdo nic nenadělá, ale ani objektivně nejsi schopen zhodnotit co za tím je? No to už je fakt smůla.
            • samozřejmě, že jsem bez vkusu, to se pozná tak, když mě nějaký zastydlý jouda tak nazve na bezvýznamné diskuzi o ještě více bezvýznamné hře. Hej poslouchejte všichni! Kdo chce mít vkus, tak musí hrát hry z KS a nejlépe když hra obsahuje co nejméně pixelů.
  • Škoda, původní Slain! je srdcová záležitost, tohle je jen slabý odvar, s čímž určitě souhlasí i redakce. Uvidíme, jaké bude další pokračování, mám za to, že již 3., pokud počítáme druhý díl, který byl pouze pro dnes zapomenuté Super A'Can...

    Přeji krásný březnový den,
    Ludvík Trečko
  • residentevilfans
    Dark Souls 2D na Vitu ,proc ne. Nevi nekdo jak se jmenoval ten izometrickej Dark Souls?
    • salt and sanctuary - to bude to pravá káva *14*
    • Myslis Eitr?
  • ach jo *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit