Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm. Asi Planescape: Torment 3x. SCORE, originál na GOGu, EE na Steamu. Pak mam teda docela dost věcí 2x.

  • TheGGG

    proč si kupovat jednu hru dvakrát, když vychází pořád nové dobré hry?????

    • Derp_1337

      V dnešní době nemáš důvod si nic kupovat dvakrát na stejnou platformu, když je téměř vše v digitální podobě a pokud neztratíš login a email ke svému účtu, tak se ke hře vždycky dostaneš.

      Tady se jednalo spíš o hry před XY lety, kdy vše bylo ještě poctivě na disketě/CD/DVD/BluRay a za tu hromadu let se takové věci prostě ztrácí (obzvlášť když ses stěhoval).

      A nebo o zakoupení hry na různé platformy (hra tě bavila na PC a chceš si to zahrát s některými kamarády třeba na PS4).

  • Veskoslav

    Destiny 2 ( PS4 a PC) a ME:Andromeda PC a PS4). U druhého zmíněného hrála cena rozhodující roli (149 Kč) a přesvědčení, že tentokrát to fakt dohraji. Nedohrál. 


    A málem bych zapomněl. Celou sérii Stalkera. Krabičky a následně GoG,který odstranil ty stupidní ochrany.

  • Gothic tak 4x

  • Jsem čekal, že tu bude každý druhý příspěvek Skyrim a ono ne. Skyrim asi 5x, vlastně 6x, potřeboval jsem ještě kopii na coop. A jistě, budu kupovat další kopii na XBSX. 

    • 0011

      Vidíš na ten jsem zapomněl, ale mám ho jenom 2x - steam a switch, pokud budu počítat zadarmo upgrade na special edition na steamu tak 3x.

  • Jenom Dying LIght, nejprve na PS4, protoze jsme predpokladali, ze to budem hrat v co-opu, ovsem se to ostatnim nelibilo a me z tech 30 fps z pohledu prvni osoby po chvili bolely oci, jeste kdyz to kvuli double buffered v-syncu obcas skocilo na 60... Tak jsem si to nakonec koupil jeste jednou na PC, kde se to teda hraje paradne.

  • 2x Fallout 1 a 2 LEVEL/SCORE

    3x  Stardew valley

    PC/SWITCH/ANDROID

  • Mafia 5x

    XIII 4x

  • Kosac

    Neznám.. mám PlayAnywhere.. 

    • Derp_1337

      Haha

      To je z dob dávno minulých, kdy se hry kupovali a skutečně jsi je měl doma na CD/DVD/BluRay a ne jako dnes nějaký digitální obsah, který může ze serveru zmizet bez jakéhokoliv varování.

  • Derp_1337

    Tak u mě vyhrál KOTOR - 4x  (KOTOR2 - 3x)

    První krabicovou verzi KOTOR jsem půjčil kamarádovi a ten ji ztratil. Následně jsem si koupil plastovou krabičku s oběma díly (KOTOR + KOTOR2). Pak jsem si to ještě koupil na Steamu a nakonec i na GOG v nějaké akci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit