Přejít na výpis diskuzí

Který procesor Ryzen je nejlepší na hry? Recenze AMD Ryzen 2700X, 2700, 2600X a 2600

27.6.2018 13:00
Jiří Svák 11 příspěvků

Zajímá vás, který procesor AMD z druhé generace Ryzen vybrat do herního počítače? Pak jste na správné adrese. Změřili jsme výkon všech čtyř nových CPU AMD Ryzen: dvojice osmijader 2700X a 2700 i obou šestijader 2600X a 2600.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LV426
    Testovat provozní vlastnosti procáku mimo bednu je vždycky žůžo :) Výběr her taky žádná hitparáda.

Nicméně z tohoto minitestu vyplývá, že pokud chce člověk ušetřit 2600 je vcelku fajn, vyšší řady nemají smysl moc + 8700 je stejně zadupe při podobné ceně.

Hlavně děcka pamatujte, nejvíc stejně záleží na grafice, můžete mít procák jaký chcete, ale když k tomu dáte nějakou 50tku, tak vám je to houby platné, na Fhd pro rozumné hraní minimálně 60tku, QHD 70tku a 4k 80Ti nebo líp počkat na další generaci.

PS: docela čumím, když jsem po nějaké době nahlídl do lowendu jak to tam teď vypadá, Pentium 2/4 3,6Ghz za 15 stovek, dobry no :)

• victor
      A nedá mi to .... Kde máš AMD v grafikách ?  Zdá se mi to  , nebo dnes opět herně pozitivní jedinci šahají po AMD jen výjimečně a v nouzi  ? Nebo to bude tím , že ty slavné 50tky díky ceně polovina mamánků dostává v sestavě z obchodu ? 
      • LV426
        Jakých grafikách? AMD je mrtvá firma co se herních grafik týče. Sami to oficiálně vzdali. Což je taky důvod, proč tu ješě není Turing.
      • LV426
        .
    • cmd42
      No cakam na novu generaciu a nejaka stredna trieda ku mojej staruckej 2600K by bodla :)

Rovno prepastovat a taktnut tam naspat 4,6Ghz :) Snad na Vianoce sa daco podari uchmatnut :D

• alien5
        Jo mam to stejne cekam co to nove 8 core od intelu s vodnikem a navic ne adobe premiere pro je intel diky podpore instrukci interniho GPU zhruba o 30 procent vykonejsi nez default nastaveni.. Je fakt ze AMD aspon dohnalo intel uz tolik nezalezi na CPU lepsi je vrazit to do lepsi grafiky aspon u me na 2560x1440 :)
        • Jack1947
          To mi povídej zakrátko už mi ty 4gb na 770 nebudou stačit 😬
  • R_o_w
    Zajímavější bude počkat na plnohodnotnou druhou generaci Ryzenu.
  • Intel :D
    • Přesně nejlepší procesor na hry je ten od intelu😉
  • XorxoxTalarius
    Nice, diky za test

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit