Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam, ze vsechno vyhraje American Truck Simulator.
  • SalemCZ
    Ten Chameleon Run je jenom další "běhačka", nebo nabízí i něco víc?
    • Tilwaen
      Běhačka, u které musíš dávat pozor nejen na překážky, ale i na změnu barev. Celkem originální koncept; ani to netrvalo dlouho a nějací Číňani ji zkusili zkopírovat.
      • SalemCZ
        jenom se ptám že mi přijde že v redakci games o tom nějak relativně často mluví, tady je to v hromadě kategorii a na google play to má jenom 10k-50k. Tak mě zajímalo proč je to tak zaujalo. A to ostatní hry v kategorii mobil maj mnohem víc, ostatní v kategorii jsem zkoušel, ale Hackers se blbě hraje v metru, Tiny Miner mi přišel fajn a Redcon mi přijde že ve Free to play je nehratelnej. Hrál jsem chvilku
        • Tilwaen
          Zřejmě to víc zářilo na AppStoru, kde se Chameleon Run poměrně dlouhou dobu držel na předních příčkách. Honza za něj dokonce dostal několik cen, možná proto o té hře slyšíš tak často.
          • SalemCZ
            WarFriends byl prý dlouho v Early Access na Google play vysoko, ale nikdo to moc nezná
        • blixa
          Chameleon Run neni f2p, proto ma min stazeni.
      • ringmancz
        stihli to ještě před vydáním hry, a ne jen jednou
  • SalemCZ
    Kdo všechno o tom rozhoduje co je dobrý a co ne?
    • http://ceskahraroku.cz/porota/
      • oops jeden by čekal že hráči tedy prodejnost či počet stažení nejlépe však počet aktivních hráčů / odehraný čas / hra dohraná do konce...
      • Paulcz
        ufff.. to je tedy nářez :)
  • Ještě mě napadá, máte plánu udělat recenze na alespoň některé nominované hry, na které jste recenzi ještě nedělali?
  • Němla by v přehledu her pro rok 2016 být i Alone in Space? Sice to nené hra co by si zasloužila extra zmínku, ale furt je česká jak ukazují kontaktní údaje na vývojáře.

    http://store.steampowered.com/app/444580/
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.butterflyware.ais&hl=cs
  • Můj typ na výsledky: Česká hra roku: Dark Train; Česká hra roku pro PC/konzole Dark Train; Česká, mobilní hra roku Chameleon Run; Nejlepší technologické řešení American Truck Simulator; Nejlepší audio: Samorost 3; 'Nejlepší herní design Samorost 3; Nejlepší příběh Dark Train; Nejlepší vizuální zpracování Dark Train; Největší naděje Project Argo; Síň slávy Vávra, Dvorský a Bohemka
  • ringmancz
    tvl, Jirka Král... chápu, že se to snažíte cpát přes něj na Youtube, ale i tak. radši jste k Lukášovi měli dát zkušenýho moderátora

    a taky by si to zasloužilo jednu čtenářskou kategorii
    • Pracoval v Tiscali a jeho projev ujde. Za mně dobrý.
      • ringmancz
        a co tam dělal? podle wiki administrátora reklamního prostoru. to má k moderování daleko
        • SalemCZ
          Je takovej problém pro PR najmou jednoho člověka kterej má větší sledovanost na internetu?
          • ringmancz
            no nevím, jestli je publikum Jirky Krále zrovna to, který by zajímalo vyhlašování českých her. ale když do toho cpe peníze alza, tak je to asi jedno
            • se uvidí jaký bude moderátor, třeba mu to půjde v pohodě a třeba se ztrapní u Youtuberů je to stejnak jedno.
            • To že někdo dělá lestplaye neznamena ze jeho publikum hraje hry naopak ti co hrajou hry nesledujou kkt na YT, ale hrajou hry ;)
            • Co je podle tebe za publikum to který bude sledovat českou roku? Tak bude to někdo kdo hraje hry a jestli on dělá lestplaye tak proč by to nemohl být on

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit