Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.iwatchstuff.com/2008/08/05/jackie-chan.jpg
  • EA opět dává šanci týmu, který udělal Undercover, to NFS co si hrálo trochu na Drivera a moc mu to nešlo...
  • tahle hra se da shrnout jen jednim slovem: fail
  • Taky znáte ten pocit, když si stáhnete cracknutou hru a po chvíli hraní si řeknete..."Díky bohu, že jsem za tohle nezaplatil!" a smažeto to? V tomhle případě se už ani nehodlam obtěžovat stahováním... NFS - R.I.P.
    • NFS nestoji za stahnuti od dob NFS U2, resp. Most Wanted. Ale aspon muzou rict ze uspesne porazili piratstvi :)
  • ACHJO!!! PROČ NFS?????
    Já chci klasiku jako bylo Porsche unleashed, atp *9*
    • DusanMPupak
      Tak si zahrajte Porsche Unleashed.
  • dr.gonzo
    hold takhle to dopadne s kazdou hrou co zacnou vydavat kazdy rok.dalsi na rade je serie assassins creed.fakt neni nad to si na hru pockat tak 3 roky.
    • To je pěkná blbost. Kdyby každé NFS dodrželo kvalitu Shiftu, tak to žádnej propadák není. Muze mi někdo říct proč u Hot Pursuitů nevzali jízdní model shiftů a nedodělali ne něj hru? Odpovím si sám: To by si to pak americká obec hráčů nekoupila.
    • ZvacA
      Nemyslel bych si, že tituly, které vychází co rok musí být automaticky v průseru se svou kvalitou a domnívám se, že AC je prozatím toho důkazem. AC má výhodu, že může čerpat z atraktivnosti historických událostí, či období a zasazovat je do svého univerza k tomu, aby rozvíjelo celé dějiství kolem jednotlivých postav se stále slušnou hratelností, ačkoli se i tohle téma i možnosti musí jednou opotřebovat, to ano. Avšak NFS je v tomhle jiné, u něho jdou už vidět zoufalé snahy o evidentníi, pro mě osobně doposud neúspěšné, znovu-vzkříšení prostřednictvím různých chujovin, které ve výsledku moc na hře nepřidávají.
    • myslím že u série AC to nehrozí na ní dělá souběžně 6 studií - tady se střídají 2/3 studia každej rok
  • neplete si to někdo náhodou s GTA? Už tam chybí jen bazuka a tanky a je to komplet *1*
    • Tanky si nechávají do příštího dílu...NFS:Tank ... budeš tunit děla
    • Přesně tak, NFS jde teď "trochu" špatným směrem. Buďto si zahraju GTA a nebo nějakou normální závodní hru (Forza, GT, F1, Test Drive,...), ale tohle nfs, to bude pěknej sh*t... děkuji, nechci *2*
  • Mechwarrior_bw
    "Kulomety a nakopávání policajtů ... z Need for Speed"

    keby mi niekto 10 rokov dozadu povedal, že takto skončí série NfS tak by som mu neveril a bral by som to ako zlý žart.
  • Práce "cenzorské rady" mi přijde dost trapná. Asi bych se musel stydět, kdybych měl psát takové nesmysly, co oni píšou do těch svých "souhrnných zpráv". *6*
  • Ja som na to docela zvedavý. Strašne mi chýbajú nejaké akčné závody ala underground a tunenie aut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit