Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je asi jasné, když vyjde nová konzole, tak staré hry si většinou na ní nezahraješ díky nekompatibilitě se starým modelem, nebo hry na starý model konzole, lze hrát ale až po vydání updatu, který může nějakou dobu trvat (jako teď u psp vita) takže ti nezbývá nic jiného než koupit lunchové hry, tedy jak o tom mluví - nové značky. A jestli to bude sh*t a nebo ne, tak máš stejně smůlu, nic jiného na výběr není, takže tak trochu vychcanost.
  • Corvus
    K článku nenapíšu nic, nicméně na Dishonored se neskutečně těším. Zařekl jsem se, že s hrami končím a budu se soustředit už pouze na dokupování klasických big boxů přes Ebay (naposledy např. merozbalený původní System Shock a Planescape: Torment), nicméně videa, nadšení Petra Poláčka :) a materiály zveřejněné k Dishonored mě prostě přesvědčily, že půjde o hodně povedenou záležitost. Mrzí mě snad jen absence sběratelské edice... :(
  • Klicovy prvek je zmineny kvalitni marketing. A imho na nove platforme je ten marketing snazsi nez na stare.
  • Celá informační hodnota tohoto článku je v nadpisu, zbytek je vata. Z jedný věty napsat článek mi přijde trochu zbytečný. Ještě když neřekli vlastně nic zajímavýho.
  • Taky souhlasim,ze kvalitni hra zaujme i kdyz neni soucasti zadne osvedcene znacky.
    Obcas je to presne naopak, takze treba kazdy dalsi Call of Duty me zarucene odradi uz dopredu a vyhnu se mu jako cert krizi.
  • Keyz
    Tak uvidíme,jestli to bude teda KVALITNÍ *4* Od Bethesdy hry často byly mírně řečeno nedokončené,viz mnoho modifikací opravující chyby.
    • Tahle hra má s Bethesdou společný leda tak úvodní logo...
    • deridon
      Bethesda ji jen vydává.. vytváří ji Arkane Studios
    • genki.sudo
      Ale oni hovoria skôr o KVALITNEJ značke ako takej a nie o kvalite samotného spracovania, tj. počte bugov, atď..

      A hry od bethesdy sú vždy 100% kvalitnou značkou..

      Chápeš ten rozdiel, že jo ?
      • Nechapu, co je to a cim je dana kvalitni znacka? Neni dana mimo jine i technickou kvalitou?
  • Trol.diskuzni
    Aach jo, další promo kecy... *6*
    • Corvus
      Ach jo, další trollo-kecy.
  • To je mi novinka *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit