Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraji Dust 514 a popravdě na něm neni nic úžasného než ten cross-platform.Jak už tu bylo psáno vypadá to a hraje se to hnusně.Weapony jsou tak nevyvážené že snad nemá cenu kupovat nic jinného než Težký kulomet a nebo brokovnici.Vozidel tam je asi tolik jako prozatím herních map.Kdyby to nebylo spojené s Eve řekl bych že je to horší jak Battlefield 3 podle mě to mělo velký potenciál ale zkazili to.
  • Veskoslav
    Sony muselo vysolit těžké peníze, že to udělali jako exkluzivitu pouze pro PS3. A přilákat nové hráče? Vskutku? Vždyť EVE online patří mezi nejtěžší, nejsložitější a pro mě osobně je to "pouze" barevný simulátor s hezkými "tabulkami":) Takovou hrou jako je tato, sotva přilákají do úplně jiného světa MMO EVE.
    • Spis si v CCP byli vedomi faktu, ze samotny Dust (kdyz pomineme ono unikatni propojeni s jinou online hrou) zatim popravde neni kdovijak uzasna hra. Hnusne to vypada, ovladani a pocit ze strelby je divny a celkove je to po herni strance maximalne lehky nadprumer (zatim!). Na pc by v konkurenci myridady zdejsich f2p fps zapadl.
  • Black_Hand
    nooo, kdyz to vezmu z pohledu nasi PC Gaming Master Race, tak console peasants jsou z pohledu EVE presne to, proste jen lopaty, kterym se obcas neco malo zaplati. divim se, ze si pcckari tento stav neuzivaji :).
  • a Eve online je na PS3? asi ne co tak to mi hlava nebere kdo tohle vymyslel udlat propojene hry z jednoho universa na dve platformy a pro kazdou jen jednu cast *1*
    • offiko co rikal ceo CCP tak chteli oslovit jinej trh a jine hrace.. proto to dali jinam..

      ale to si neodporuje s tim, proc to neni na pc.. ze :/ taky jsem uz pri ohlaseni prskal
      • Jak sem psal nad tebou, řekl bych, že Sony chtěla další exclusivitu, asi jim naslibovali hory doly když to udělají pro PS. Řekl by to byl ze strany chytrý krok, takže proč ne, že? *5*
    • Tak třeba je přesvědčila až Sony, že by vůbec něco takového měli udělat a to pořádně tučným "všimným".
      Já jen doufám, že to poběží i na PS4, na 3 mě ta rozmazanost moc neoslovila i když je to hratelné s myší a klávesnicí :D
  • jak je to plz na ps3 s online hranim? plati se tam za psn jako u xboxu za live? tzn, ze vlastne f2p zadne neni protoze se plati poplatek za hrani online z konzole? dik..
    • Neplatí se za nic, pokud nechceš ten jejich premium program.

      Edit: Sakra. Obviňuji firemní přopojení z pomalosti.
    • God-of-War
      Za online hrani nic neplatis..Pokud ale chces PS +, tak to stoji 1200 kc na rok.. to je zadarmo
      • diky.. a co je v tom ps+ ? jsem linej to hledat.. :P
        • Black_Hand
          presne jak rikaji kolegove. to je neco co bych chtel i na steamu :).
        • God-of-War
          V pohode:). To je upgrade tveho stavajiciho uctu.. dostanes driv pristup k demum, moznost si stahnout nejakou open betu driv, nez ostatni a hlavne!! Muzes si stahovat hry zdarma!.. fakt se to vyplati:)
        • největší bonus je, že tam hážou pár her které si můžeš stáhnout a zdarma hrát po dobu +.
          Co tam je teď za hry si už musíš najít sám. Vím, že tam byl, Mortal Kombat, Sleeping dogs, Infamous 2 a další.

          Pak máš slevu na nákup některých her, dřívější přístup do bet a tak.
  • Souhlasim, Dust by sem si zahral hned. Pro ten pocit ze muzu svou korporaci podporit i takhle. Ale PS3 only? Mam vykonne PC a nebudu prece investovat do konzole kdyz nemusim. Tim ze je to online titul a navrch pevne provazany hernimi principi s EVE tak nevidim problem s piratenim. Tohle je proste dobra cesta jak se pripravit o platici zakazniky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit