Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xH4wK
    Internet je v poslednej dobe plny tychto retro hier pre pametnikov s co najvacsim poctom kociek.. well, guess what, I don't give a *hit.
    Nech si radsej beru priklad z hier ako ORI-.
    • to retro mas jen v hlave
    • GlaDOS
      Jsi na omylu. Adventury od Wadjet Eye Games jsou naopak dost moderní, pokud si odmyslíš grafiku v nízkém rozlišení. Rozhodně se hrají jinak, než klasické adventury. Porovnání s Ori je úplně mimo. Na té skákačce dělalo středně velké studio za finanční podpory Microsoftu. Na hrách od WEG většinou pracují jen dva až tři lidé. A dabéry dřív propláceli pizzou.
  • Nemůžu si pomoct, ale Wadjet eye games v současnosti vyrábí adventury, které mě snad jako jediné dokáží na hodiny připoutat k monitoru a současně mi dávají vzpomenout na skvělé adventury z první poloviny 90. let. Těším se jako malý!
    • maros.goc
      aj Deadalic Entertainment robia slusne klasicke adventury :)
    • Kupujem od nich vsetko co vydavaju a nikdy ma nesklamal ani jeden titul.
    • Mam to uplne stejne, pokud nejake nove adventury, tak jedine od Wadjet.
    • Vtedy som adventury hraval, no odvtedy som moc o ne nejak nezakopol. Aj ked asi robim chybu a mal by som si zasa nejaku tu adventuru zahrat. Nejake doporucenie?
      • Jednoznačně Blackwell série. Ze začátku se může zdát, že se jedná o docela banální zápletku, ale musím říct, že na konci nezůstane jediné oko suché. Autoři si dokonale dokáží hrát s hráčovými emocemi. Pak pochopitelně Gemini Rue, Premordia, Golden Wake.
        Ani to nedávno vydané Dead Synchronicity není špatné. Pro mě osobně třeba né tak dobré, jako výše zmiňované, ale rozhodně neotřelé svou tíživou atmosférou.
        • Blackwell bych asi jako první nedoporučil. První díl mi přišel po všech stránkách fakt slabý. Ta vzestupná tendence je tedy opravdu silná a Epiphany je jedna z nejlepších adventur, co jsem kdy hrál, ale začátek může neznalého člověka fakt odradit.
          Myslím, že taková Primordia musí chytnout snad každého.
          • Chápu tvé obavy, ale na druhou stranu si říkám, že by pak mohl být docela "rozmlsaný" a pak by při hraní Blackwell legacy pociťoval mírny pocit znudění a tak by tu sérii zařízl dřív, než by okusil, jak dobrá vlastně je.
            • Diki moc vam vsetkym. Definitivne si to zahram, aj je z coho vyberat kukam :)
        • A opomenutý Resonance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit