Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo nema blbe umistenou konzoli a cas od casu si ji vysaje, ten nebude mit zadne problemy. Ano, nejaka stara zaprasena konzole v malem uzavrenem prostoru se zakrytymi vyfukovymi otvory se u her narocnych na vykon bude prehrivat. Kamaradovi se roztekl notebook, kdyz si ho omylem prikryl perinou.
  • Kua nestrašte mě! :D Kuli téhle hře a RDR (a samozřejmě i dalším) jsem si chtěl dneska po bůh ví kolika letech doběhnout do alzy pro xbox a teď koukám že se to může přehřívat, že můžou padat FPS a bůh ví co ještě! :D Že já to vůbec čtu, akorát mě to odradilo :-D :-(
  • Tak by mě zajímalo, kde soudruzi z Rockstaru udělali chybu... vykašlali se na PC-čkáře, kteří je houfně po celém světě kritizovali za optimalizaci GTA IV. A teď vidím, že se jim to jaksik hroutí i na konzolích... *2*
  • Ja mam PS3 40, tak pak kdyztak napisu jak to je, dneska by to melo prijit. Bohuzel nehraju o par dni driv jako nektery zlodejsky lemry *5*
    • heh jj pirati mackejte minus :D Smesni sasci, jinac hru sem dneska hral a zadny problemy nejsou, zadny prehrivani nic, proste zase nejaka kachna.
  • Achjo tyhle trapný "války" typu PC vs. konzole.
    Každej má svoje, každýmu něco vyhovuje, je to stejně debilní jako kdyby se takhle lidi hádali jestli je lepší benzín nebo diesel, nebo auto a motorka.

    Člověk co má konzoly má i většinou PC, já mám třeba PC na kterym hraju starší hry typu Red Alert 2, Battllefield 1942, CSS,...
    A na konzoly hraju hry co na PC nejsou : Alan Wake, L.A.Noire, NHL, Red Dead Redemption,...
    • trolo
      benzin je lepsi *12* a auto bezpecnejsie a pohodlnejsie *12* *12*
  • O důvod víc proč počkat na PC verzi, nicméně když tvůrci mají problém tvořit i na pevně daný HW, může konverze dopadnout humorně.
  • Ales Smutny je jebak a fraska.
  • uvidime mozno vyjde patch alebo co
    zajtra kupujem tak ci tak
  • boze, nejakej mamlas si nevycisti vetrici doury a pak se mu to prehriva... :D
  • Surne potrebujeme novu generaciu konzol, ked uz to nezvlada sucasne hry ani pri 20fps bez toho aby to mrzlo.
    • keny11
      Která hra jede pořád na 20fps?
      • nedávno to tu někdo říkal o GTA *1*
        ale jak jsen říkal těším se na nové konzole a na fňukání PC-čkářu ''bé mi to nejde''

        PS-lidi místo mínusu by jste mohli napsat smysluplný názor proč je ten můj špatný
        • Nedalo mi to, nebudu obhajovat PC jen Ti vysvětlím, v čem spočívá hloupost Tvých příspěvků

          až vyjdou nové konzole tak PC-čkář napíše "teď se vám to kecá konzoláři, když jsou konzole nové, ale těším se až zestárnou a bude zas "béé, PC-čkářům se to kecá, když mají konzole svá léta""

          Doufám, že jsem Tě tím nijak neurazil, máš o co sis psal
        • Až bude existovat konzole co bude výkonově lepší než PC, dám ti plusko.

          Dám ti plusko i v případě, že vyjde na konzole hra, která mě přesvědčí o tom že bych si ji chtěl zahrát.
          • to je docela vtipne srovnavat dnesni pocitace s nekolik let staryma konzolema :D Az tva odpoved bude racionalni, dam ti plusko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit