Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Dalši titul VR jen tak dal, jooo ja si počkam až se to vyladi, tovižejotyvole to ja taky, ale samo se to nevyladi, musej bejt na to hry, kery vydelaj a pak se to nasype do hardveru, jinak to nepude, nooo a vono si to musi nekto koupit, i když je to takovy jaky je...ja mit ty prachy, držte se borci fandim vam a tohle bych si na tech brilich teda zahraaal...s pamperskama 😛

    • Jack1947

      Já bych si zahrál něco jiného...

  • Jack1947

    Tohle musí bejt hrozný psycho... kor jestli zmíněné VR má i solidní repro 😱

    • ALHAZRED

      Sluchatka Jacku sluchatka poradny 7.1 jo takovy masivni to by bylo...😉

      • Jack1947

        No jistě... sluchadla 🙂

  • TheGGG

    third person hry nejsou pro VR vhodné----

  • Hidden

    Je chvalyhodne, ze to davaji zdarma majitelum hry. Ne jako Bethesda, co prida VR do starych her, prodavaji to jako novy titul za plnou cenu a majitele puvodnich her akorat tak utrou nos.

  • houmrhoumr

    To je dobra zprava. Tahle vizualne a pravdepodobne i pribehove zajimava  hra me lakala ale nepropracovanost hernich mechanik me od hrani rychle odradila. Ve vr by to mohlo stacit.

    Pro me je to duvod dat hre sanci kterou uz by jinak nedostala

    • ucho
      VR je takové pozlátko, které pomáhá vtáhnout do hry, protože vnímáš jen tu hru a vše reaguje na tvé pohyby hlavy. vtáhnout se můžeš ale nechat i jinak. stačí konzole a sednout pohodlně na gauč před televizi, zhasnout, dát si sluchátka a ze hry máš taky hned jiný zážitek. VR pak skoro není potřeba.
      • wenceslaus

        Televize má pořád výhodu v pohodlnosti (headset na hlavě je jako težké lyžařské brýle) a kvality obrazu (alespň u VIVE vnímám nižší rozlišení a nepčíjemně leknoucí čočku).

        Ale kombinace širokého zorného pole, stereoskopického vidění a zmíněné reakce na pohyb hlavy je pro mě intenzivnější než sebevětší televize v kombinaci s nejpohodlnějším gaučem.  Pokud je k tomu hra dobře uzpůsobená ovšem.


        • ucho

          já zatím zkoušl jen PSVR a jo, je to zážitek, ale to nižší rozlišení je znát. hra mě dokáže vtáhnout i tím klidem na hraní, takže PSVR je pro mě zatím jen takové rozptýlení. potenciál tam je, ale ještě to chce vylepšit.

          • Jack1947

            Dokud tam bude špatně viditelnej interface a titulky nemá s,mysl o tom moc přemýšlet...

            • lol.. tak titulky budeš potřebovat, do té doby, než se jazyk naučíš.. a na to už ty máš asi dost pozdě.. 😂
              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Opět nechápu to přirovnání, čtení a psaní je přece docela odlišná disciplína - nicméně pokud ses registroval hlavně díky tomu abys mi napsal co si myslíš tak to se cítím poctěn. (I kdyby to bylo zpoloviny pravda) 😉

            • wenceslaus

              Pro letecké simulátory to i tak rozhodně stojí za to (Flying Circus tak celé IL-2 BoX). Tank Crew (tankovej simulátor od tvůrců IL-2 BoS) má taky potenciál a předpokládám že i motoristické hry v tom bude skvělé.

              Pár her typu Super Hot Alien Isolation a pod taky.


              Ale pro běžného hráče to ale smysl ještě nemá. Rozlišení a pohodlí (ty dráty všude, váha) to docela sráží. A těch vhodných her není zas tolik.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Napíšu to ted a znova ještě jednou, až bude tahle vícenež třicetiletá technologie vyladěná aby se dala přenášet bez helmy pak teprve to pro mě smysl mít bude, to že by musel pro lepší interakci mít na sobě lombinézu, to jsem schopen překousnout😉

                • x_ander

                  Reakce na příspěvek:

                  No jo, ale VR brýle nikde nestáhneš. Ukradneš to v obchodě?

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    Proto mě Vr nezajímá, než se to vyladí všechno počkám klidně i 15 let :D

                    Radši bych kdyby to byla co nejmenší periferie nicméně, ještě je třeba dodat že, nechápu co to meleš vořechu ? Možná ses potřeboval vytrollit ale nepovedlo...

  • Taronyu

    Tak to neviem či ten prieskum trhu bude autentický čo sa VR týka, keď ako spodnú hranicu uvedú 1080. Takúto kombináciu má zatiaľ minimum ľudí.

    • Jack1947

      Dlaší bod že to je na to co to neumí náročné na hw až celkem přehnaně a jede to max jen 720p, což se tomu těžko věří když standartem mělo bejt myslím FUllHD.

    • Carnage666

      Spodní hranice je 1060 6g.

      • MickeyMutant

        Doporučujou minimálně GTX 1080, to je v článku dobře. Na druhou stranu slibují zmíněných 90 FPS, což Patrik Hajda těžko říct proč popírá.

      • Taronyu

        Takže preklep v texte? Tak super, to by som aj mohol skúsiť potom :)

    • SalemCZ

      1080 má asi 3% VR má asi 1%, tak možná se budou překrývat 

  • KrejciPetr

    Ještě dodat možnost šeptat do ouška další bludy, které by postavu donutili aspoň k  ohlédnutí po hráči s opovržením a byl by to splněný sen/noční můra :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit