Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Age of Mythology je moja najoblubenejsia strategia.
    Lepsie by bolo, kedy vydaju pokracovanie, ale to sa asi nestane.
    • presne. je to vyborna strategia a spojenie aoe a mytologie funguje vyborne. rad by som bol ak by pracovali na next gen pokracovani
  • peaNutz
    Pecka! Hra mého mladí a jedna z nejoblíbenějších vůbec:)) ... Teď když to vypadá že dvojka je už bohužel naprosto nereálná mám radost aspoň z tohodle a určitě koupím:) .... Microsoft tu značku naprosto zničil. Je to škoda za dvojku bych dal všechno.
  • Geniální strategie. Arkantos!
  • Ach ako som sa potešil touto správou ! *3* Len dúfam že tam budú aj Atlanťania pretože to bola moja najoblúbenejšia kultúra a zase mam na niekoľko rokov hranie strategií postarané *4*
  • deridon
    Prostagma.. Voulome
    • Gri tomas!
      • Vu for bos.
        • Ne!
          • Háaaa už jsem doma! :D
          • Proč?
  • A velikost zobrazení bude zase fixně spojená s rozlišením.
  • království za plnohodnotnou dvojku!
  • Jojo mythology to byli casy :D moje prvni a posedni lan turnaje a bracha v jeden cas druhej nejlepsi na svete + 2x druhej na invexu + jednou kvalifikovanej na mistrostvi sveta v AoE 3 v Nemecku :D a samozrejme jsme zacinali na AoE 1. AoE 2+ mythology nejlepsi pak vydali datadisk the titans coz trochu hre podle me uskodilo, ale nadruhou stranu nikdy nezapomenu jak bracha hral s klanem ESL ligu 3v3 (mam pocit ze o treti misto, ale nejsem si jistej kazdopadne v prvni petce z celyho sveta urcite skoncili nejmin jednou) a v zaverecnym fightu krome asi 70 jednotek se jeste rezali 4 titani :D nezapomenutelny... skoda ze uz je scena davno mrtva
    • Neni tvuj bracha nahodou Lukas L.?
      • jesti myslis kitra tak snim se zna dost dobre
        • Jakou mel prezdivku nevim. Ja vim jen ze to byl spoluzak :D
  • Kr.Pa
    Takže se opět vydá stará hra za 20€, vykrade se fanouškovský mód a bude se prodávat za 5€? Nebo se nad pletu ?
    • nekromant33
      jo a po půl roce si to za těch 5 euro koupím komplet
    • průšvih s "remakem" AoE2 a tou free2play sračkou AoE online jim evdentně nestačil
  • To dopadne jako s tím Planescape Tormentem,ne... *1*
    • kickasl
      Co se stalo s planescape?
      • Měl jít na páru a skutek utek..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit