Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mne se tahle slečna nejlépe ovládala na klávesnici, proč to neudělat stejně, vždyť ke každému padu většinou existuje bt klávesnice. počkám si na port na Androida, už se klepu, snad to nebude dlouho
  • Tomb Raider I,II a III byly Tomb Raideři....to co přišlo potom, to už byly "jen" Lary Croft :bored:
  • Ako to môže niekto hrať keď 50% obrazovky zaberajú rôzne tlačítka a pikačoviny?
  • Inquisitor
    Kdo by to byl tenkrát řekl, že to jednou budem hrát na telefonu :D
    • Kdo by tenkrat rekl, ze kazdy bude mit mobilni telefon *1* *12*
    • Lawliet
      Počkej, co jednou budou říkát, až to budou hrát na dlani.
      • Proč se tolik omezovat ?
        BUDEME TO HRÁT V OKU :D !!!!
        • Co řveš ty k*ndo? :D
          • Jack1947
            Nevycvalanej cechoslovak leda dokaze urazit sam sebe. *4*
        • Jack1947
          Tak si to predstavuji v budoucnu hry v mozku, prohlizeni weebu atp mnapojene primo na nervovou soustavu beda jak kdo chyti vir... *15*
  • mikezz
    Ovládanie v tom remaku je katastrofa, snažiť sa to hrať je fakt zúfalé. Také GTA alebo podobné velké hry na ios majú ovládanie vyriešené úplne vpohode, tu je namiesto virtuálneho analógu nejaký hybrid medzi d-padom a analógom..škoda, inak by to bol moc pekný návrat.
  • MickeyMutant
    Konečně znovu špičatý kozy. Na ty se ani po těch letech nezapomíná.
    • Slabší.
  • kubi-wan
    Prvního Tomb Raidera jsem zas hrál asi před měsícem a je to furt pecka! Krystalicky čistá hratelnost! Má jen jednu nevýhodu - po něm vyšly další, pro mě snad ještě lepší díly.
  • Starý dobrý Tomb raider.
    Mne se zdá že ten nový, je atmosfericky horší jak ty předchozí (až na některé).
    nemá tu tombraiderská atmosféra *9* .
    • tak hlavně je to úplně jiný styl hry. Nevím jak komu, ale mně ten nový díl sednul
      • Jack1947
        Jo, to by se hodilo na mobily uplne nejvice hlavne ty otravne QTE animace by dostali hned vetsi stavu. *3*
  • Jack1947
    Tedy umim si predstavit konverzi/port Lara na Ios ( doufam i v Android Guardian of the light nebylo zle ale i tak bych si radsi dal i tohle). Neumim si predstavit karetni hru. Karetni rebusy ? To musi vypadat hodne zajimave.
  • montatatana
    Teda na tohle uz po letech nemam nervy ani na Vite s posahanym PS1 ovladanim... natoz to zkouset na dotykaci. Nervy mam jen jedny :)
    Klobouk dolu tem, co to uspesne daji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit