Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minulý díl byl parádní. Pokud to půjde ve stejném duchu, tak budu spokojený
  • Assassins Cry: Splinter Rider *11* *11*
  • Asi jsem už starý, ale ocenil bych, kdyby Lara za celou hru nic nezabila - vůbec mi to k ní nesedí. Zvláště ten záběr, jak brokovnicí sejme rysa, nebo co to bylo.
    • Tak to si asi nehral prvni tr? Tam zabijis jem zvirata
      • Hrál jsem všechny, ale v té původní grafice mi to nepřišlo tak brutální :) Legend je můj nejoblíbenější díl a až tam střílení bylo, nejednalo se o extrémně častý jev. Oproti tomu byl aktuálně poslední díl vyloženě FPS řežba a podle videí ta připravovaná záležitost bude mít všeho "víc a křupavější". Přitom jsou nové díly i ukázkou toho, že to jde udělat dobře, jen ty hádankové lokace a asi těžší vyrobit, než do chodby naskládat kupu nepřátel.
    • Magister_Peditum
      A k čemu myslíš, že ji vysely ty obří kvéry u pasu ve starších hrách? Aby s nimi šířila lásku a porozumění? *15*
      • To má na pavouky!
    • nightborne
      No počkej, medvědy a jinou faunu Lara špikuje olovem už od prapůvodního prvního dílu =). Spíš by nesedělo, kdyby z ní najednou byla aktivistka PETA =).
  • Už se na nic netěším vše zničejí nebo nepočeštěj atd.
  • to plížení v křoví mě štvalo už v AC - Edward Kenway proplouvá houštinou, jako by neměla jedinou větev, neviděn a neslyšen, rychlostí tak 7km/h. Ta AI v AC je mizerná a minulej díl Tomb Raidera byl sice fakt zábavnej, ale dost mi to připomínalo právě AC, kde nepřítel vidí pod úhlem 20ti stupňů maximálně 15 metrů daleko..
    • nightborne
      Ale to je zas potřeba brát jako ústupek hratelnosti, žejo... pravda, někdy to hry trochu přeháněj, ale zas jsem toho názoru, že kdyby někde byl opravdovej stealth, nepřátelé s periferním viděním, reálným lidským sluchem a kontakt s okolím by vydával zvuky jako ve skutečnosti, zkrátka a dobře by to nebylo hratelný =).
      • Oni, hra z roku 2001, žánr akční bojovka.

        Nepřátelé mají periferní a centrální zorné pole, obojí jsou zhruba v rozsahu reálných lidských schopností. Hra přisuzuje detekovatelné zvuky snad všem pohybům, včetně prostých rotací postavy na místě.

        Hratelné to je naprosto normálně a pro mne osobně je to srdcovka. Stačí přemýšet a nespoléhat na to, že počítačem řízené postavy jsou jako praštěné klackem. (abych nepřechválil, v Oni zase AI nedokáže pochopit, že okolo rohů se chodí, ne že se o ně zasekává).
        • nightborne
          Oni mi nemusíš popisovat, tu hru jsem dohrál snad pětkrát, miluju ji =). A ano, nepřátelé tam vidí a slyší lépe než bývá běžné v dnešních hrách, ale s realitou to stále nemá nic společného.

          Kdyby ve hře nepřátelé reagovali na sebemenší podezřelej zvuk například, musela by být postava buď nereálně tichá, nebo by to zkrátka nešlo hrát, podle mě =).
          • A ještě dodatek - pokud máš rád Oni, tak vyzkoušej mody, ta hra má fanouškovskou modovací platformu (Anniversary Edition).
            http://wiki.oni2.net/Anniversary_Edition
          • Nemluvím a ad absurdum situaci. Mluvím o herní situaci, která ale z hráče nedělá idiota.

            Pokud by AI ve hře Rise of the Tomb Raider byla ohledně vnímání okolí na úrovni Oni, nemám s tou hrou (RotTR) problém a naopak bych se na ni možná i těšil.

            Na internetu je ale k vidění jak vypadá AI na obtížnost HARD (Seasoned Raider). A vypadá stejně jako na normal - tupá, v boji neobratná a skriptem si pomáhající; mimo boj apatická a víceméně nevšímavá kromě několika základních podnětů.
            • prostě jako já po ránu.. *15*
  • kennyB
    Musím říct, že to vypadá skvěle, ale já se chci zase vrátit do Lařina domu, do výcvikové části a chci zase potkávat sluhu, který mě pronásleduje s tácem na kterém cinká čajovej hrníček.
    • Inquisitor
      A pak ho zavřít do mrazáku :)
  • "Tvůrci se skrze video rovněž snaží naznačit, že je na hráči, jaké schopnosti, předměty a zbraně chce upgradovat v závislosti na zvoleném herním stylu"

    A co když by si hráč přál AI, která není retardovaná? Dá se to z nějakých ingame surovin udělat?
  • uvidíme
  • to mi jako chcete tvrdit, že Lara dokáže z dvou kancelářských sponek, kousku provázku, zapalovače čistícího prostředku a motorku z mixéru vyrobit funkční letadlo? *1*
    • pro toho člověka, co mi dal mínus https://www.youtube.com/watch?v=nCX7q3z7pJw
  • BoB.2
    V druhem patře z okna vyhodíte kancelářskou sponku a na zem dopadne bagr,jak to?
    V první patře je MacGyver.
    Tohle prostě Lara nedokáže.
    • V druhém patře z okna vyhodíš bagr a na zem dopadne kancelářská sponka, jak to?
      V prvním patře jsou cikáni.
      Tohle prostě Lara taky nedokáže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit