Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gulivera84

    Dekuju Blizzardu, ze sem dostal to dobry Diablicko, ze to nepo...ly, moc dik,  ja vim ze tam jeste narvou nejaky in game nakupovanj, ale to ja uz tak diablo nehraju, staci mi zabavnej klik fest na projeti pribehu, a sem spokojenej jak želva, jako ume opravdu velky nadseni, za ty 2500 to stalo, max jeste projedu nejakej ten battle pas, pokud to je mysleny jako datadisk, ale to si nejsu jistej.....

  • Daniel911

    Jako v pohode, jen ta hra fakticky jeste nevysla. Ta testovaci skupina vyssich edic to rozhodne nezatizila.


    Na launch budou potize na 100%

    • Jevo83

      Uz teraz su, uprostred dungeonu ma len tak zo srandy odpojil client, par minut mi daval locked account a po znovupripojeni ma hodil na waypoint pol mapy od dungeonu, ktory mozem ist cely nanovo, takze pre mna signal pockat par tyzdnov a potom skusit znova😁

  • Gulivera84

    Ja mel problem zapsat overovaci kod poslany od blizzardu, desny peklicko totok

    • Jevo83

      Ano ten overovaci kod bol neuveritelny, doteraz netusim akou logikou to fungovalo... ale asi po 10 minutach sa mi to podarilo 😀

  • Jsem si jistý, že deluxe nebo ultimate edici má pouze malý zlomek hráčů/nadrženců, takže skutečná zatěžkávací zkouška bude až 6.6.

    • mr.clayman

      Jo, je to tam teď ještě celkem prázdný a není moc o koho zavadit, aby pomohli třeba s eventama apod.

  • Thanquol

    žádný potíže nemám. pokud nepočítám, že dnes ráno krátce po 1 hodině mi to psalo že to nemůže najít validní licenci. lol

    • uher

      Takže máš ty potíže o kterých píšou v článku. 

      • Thanquol

        no nemám. defakto to bylo jak říkám o pul druhé ráno v patek a pak řekněme v 9 hodin ráno již nebyly žádné. žádné tedy nemám. nic jiného jsem též doteď nezaznamenal. jenom jsem trochu unaven z mordovani démonů. 

        • uher

          Já pořád nevím jestli to koupit. Někde sem čet, že tam má svět levelovat společně s hráčem, ale moc se mi nechce věřit, že by tam Blizzard takovou demenci dal.

          • Gulivera84

            Hrajem ve dva, spolu, Druid a Nekromancer, ikdyz sme byly od sebe sest levelu, prislo nam ze je to kazdymu  šity na miru, jako ze, ja sem tam mel priserky na muj level, a prislo mi ze  to vidi usebe  ty samy priserky na svuj level....ale nevim, je to vubec tak mozny?! A opravdu skvely, krasnej D2 svet, ta hudba.....pribeh je fajn, a super vedlejsaky, furt se tam neco deje, furt neco pada, a  je to porad pro tvoji klasu.....opravdu spokojenost, a to se fakt vahal , chtel sem kupovat az tak za rok.....no, proparena sobotni noc do 8 rano, to se mi, dvacet let nestalo, abych takto se doneceho zakousl.....

            • Derp_1337

              "Hrajem ve dva spolu...proparena sobotni noc do 8 rano, to se mi, dvacet let nestalo, abych takto se doneceho zakousl"

              No pokud se ti něco takového nestává, tak to asi s kamarády moc často nehraješ kooperativní hry.

              Při klasickém Single Player hře si prostě řekneš "uložím to, jdu se vyspat a ráno si to načtu". Ale při CO-OP hrách s kamarády se člověk vždycky dobře baví. Úplně běžně se mi stává, že někdo ve 4 ráno o víkendu řekne "Dáme ještě jednu mapu, ne?" 😂

              Prostě úplně běžná záležitost při hraní co-op her. Samotný hráč by to vzdal a šel spát, ale kamarádi tě nahecují a jede se dál až do rána.

              • Gulivera84

                Reakce na příspěvek:

                Ne, no, je to pro oba  novinka  a moc si to uzivame....., jako kdysi, po mileniu sme oba hraly nejaky to  MMORPG, a pak dvacet let nic, ani nevim jak to popsat jak sme oba nadseni, jeste ze mame chapajici a tolerantni zeny/manzelky, a hlavne u tech MMOcek sme nemely ty supr sluchatka s mikrofony, tady ty pokecy, komenty a srandicky, delaji hodne a to sme odsebe jeste deset let, takze, on je zas jakoby  zjinaciho 8bitovyho sveta😀😇 .....jen tak, sem se chtel podelit, jak nekdy staci malo ke stesti....😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit