Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kapalka
    Ano, presne pro "lidi" jako jsi ty je urcen tenhle trailer, potazmo hra.
  • kapalka
    naprosty souhlas s celym komentarem :)
  • Naprostý souhlas s Loleq... Sled filmečků, kde neustále něco vybuchuje. Ve válce přece kolem vás pořád něco vybuchuje, že ano.
  • tyhle pecky už se nemůžu dočkat...
  • Jazz
    Ne, kupovat to kvůli SP fakt nebudu. I když MP by nemusel být špatnej, když to tentokrát nedělá pseudoIW.
  • Dag0
    kdyz to vezmes jako 3-hodinovej B film, tak to za to stazeni jeste stoji :)
  • rikas staci ti videt par tech jejich naskriptovanych cutscen bez jedinyho ingame (radsi) a hned klikas na pre-order se slovem "epické" v ústech ? No potes.

    Novodoby COD je tak mozna EPIC fail, jsem ochotny zmenit nazor az jednou uvidim jinou hru nez minule, predminule, predpredminule apd. Takze jde tak mozna o EPIC vyvar na tupe mase.

    Nicmene uznavam ze BO 1 i kdyz jsem ho zezacatku zavrhoval, tak potom co spatril svetlos veta "skvost" jmenem MW3 tak zpetne hodnotim BO 1 jako nadstandard.Bohuzel v tomhle traileru jsou jen animace nebo one click button "akce" typu zmackni jedno tlacitko a ..... fakt epic.
  • tak tahle hra uz mi nestoji ani za to si ji stahnout
  • Jednotlivým dílům série můžeš dávat přívlastky jaké chceš, ale rozhodně ani jeden z nich nebyl špatně optimalizovaný.
  • Zapomněl si na druhý díl. Pro mě to je doposud nejlepší díl celé série a celkově asi nejlepší fps z druhé světové.
  • JohnyTheZik
    Ono totiz nejde ani tolik o to, ze na tebe sla AI z jedny strany (coz je mj. blbost uz jen kvuli tomu, ze pri prestrelkach te mohli vetsinou obejit 2-3 cestama), ale jak reagovali. Jak se chovali. To je AI, ne skript masivnich nikdy nekoncicich vln.
    Tady v tomhle pripade je nicmene nutnost si hru zahrat.
  • ZdepaCZE
    Však co *1* celkem se i těším. Moje peníze si to nezaslouží takže se přiznávám stáhnu to a zahraji si to. No přece je to takový interaktivní super epický holywoodský akční trhák jednou za rok neuškodí *2* takže si udělám popcorn, projedu a smažu a budu žít dál. Tu hru nemusím ale plivat na ni taky nemusím *4* . Peace *2*
  • the_pps
    Já si naopak myslím že o přínosu sérii můžeme diskutovat pouze u Call of Duty nebo Call of Duty 4. Všechno ostatní, bylo dobré, ale ne natolik. Veze se to na značce. Tam už dávno serRrou na hru, hratelnost a především na hráče.
  • Black Ops jsem nehral, na tak spatne optimalizovanou hru bohuzel nemam HW.
  • Nevím na co furt někteří nadáváte.Mě přišel Black Ops perfektní,hlavně po příběhové stránce a co se týče délky kampaně,tak ta mi taky nepřišla nějak moc krátká.Myslím si,že Black Ops téhle sérii hodně přinesl a udělal určitě takovou menší revoluci s tím příběhem,ale i jinými prvky,takže kdyby se neslo BO 2 v tom stylu a ještě propracovanější a aspoň 8-10 hodin kampaně,proč ne?!?
  • No ved praveze rovnake nie su ani nahodou.. Takto len ukazujes ze COD moc nehravas :) Medzi blackops a modern warfare 2/3 titulmi je velky rozdiel.
  • Jazz
    Prosím, ať to neposerou.
    Vypadá to jako to nejepičtější CoD, a ano myslím opravdu epický.
    Nemusí to být dobrá hra, ale epická bude dost, tedy podle traileru.

    Hra může být jiná, že.
  • to nemyslíš vážně viť :-D... g36 ak47 acr scar-l ump pp90 mk14 type95................................
  • Whoossain
    Odešly do BF3...
  • Jenze ty dalsi dily jsou opravdu stale stejne. Jen jine mapy. A v pripade MW3 doslo i v nekolika vecech k horsimu. Napriklad v MW3 neni jedina dobra zbran. Kde je TAR-21, F2000, MP5k, Vector? Jako by umyslne vymazali vsechny dobre zbrane ze dvojky. Jen sniperky jsou ve trojce lepsi nez ve dvojce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit