Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer složenej jen ze samejch ingame animací, žádný záběry z hraní, protože prostě není co ukazovat..Pamatujete si na video, na první F.E.A.R, ve kterém autoři ukazovali souboje a jak jejich AI řeší situaci pokaždé jinak? AI byla věc, na kterou byli opravdu dost hrdí. Souboje na krátkou vzdálenost, jak začala střelba v nějaké místností se stolama a poličkama, tak začalo vzduchem lítat neuvěřitelné množství věcí a někdy i prach, že jste neviděli, kam vlastně střílíte, vojáci se vás snažili obklíčit a dostat z úkrytu, museli jste být při střelbě dost přesní a občasný script, který vás uzemnil (voják který proskočil oknem, podlezl pod poličkama). Výborné zbraně! Škoda, že už to pak šlo směrem k "širšímu publiku, protože přesně takovou střílečku bych chtěl. Samozřejmě s notně vylepšenou AI a destrukčním prostředím.
    • No, pokazde jinak, hlavne, ze Fear 1 bola tupa koridovka s presnym spawnom nepriatelom a vzdy inou cestou, este vacsi koridor ako CoD ale jasne, AI ta pokazde inak prepadla, aj ked k teba vzdy viedla len 1 cesta von ci dnu, ach, tieto urban legeny pobavia, chces pocut dalsiu? Crysis 1 ma vraj super AI *1*
      • JohnyTheZik
        Ono totiz nejde ani tolik o to, ze na tebe sla AI z jedny strany (coz je mj. blbost uz jen kvuli tomu, ze pri prestrelkach te mohli vetsinou obejit 2-3 cestama), ale jak reagovali. Jak se chovali. To je AI, ne skript masivnich nikdy nekoncicich vln.
        Tady v tomhle pripade je nicmene nutnost si hru zahrat.
      • morokura
        Erm.. tupá koridovka? Tahle hra má do teď nepřekonanou AI v FPS hrách a koridor nutně neznamená mínus. Právě díky koridor stylu si FEAR vytvořil takovou atmosféru a budoval napětí. Navíc neni pravda, že tam byla vždy jenom jedna cesta, většinou šlo jít 2 nebo 3.
      • genki.sudo
        Ale no ! Na internete zozbierané názory predsa neklamú !
      • vzdy 1 cestou, sry ))
  • Bezva stara hudba, ale hrozna stara hra. *4*
  • Nevím na co furt někteří nadáváte.Mě přišel Black Ops perfektní,hlavně po příběhové stránce a co se týče délky kampaně,tak ta mi taky nepřišla nějak moc krátká.Myslím si,že Black Ops téhle sérii hodně přinesl a udělal určitě takovou menší revoluci s tím příběhem,ale i jinými prvky,takže kdyby se neslo BO 2 v tom stylu a ještě propracovanější a aspoň 8-10 hodin kampaně,proč ne?!?
    • the_pps
      Já si naopak myslím že o přínosu sérii můžeme diskutovat pouze u Call of Duty nebo Call of Duty 4. Všechno ostatní, bylo dobré, ale ne natolik. Veze se to na značce. Tam už dávno serRrou na hru, hratelnost a především na hráče.
      • Zapomněl si na druhý díl. Pro mě to je doposud nejlepší díl celé série a celkově asi nejlepší fps z druhé světové.
  • Ja nevim, od te doby co zacali vychazet CoD jak na bezicim pase...tak to ztraci nejak stavu. Nevim jak vy, ale nejak my to nestimuje. Trailer je peknej, hudba krasna az se slzy berou do oka...kurna ten engine je tu uz do 2004. Dit je to furt stejna omacka. To si fakt myslej ze lidi daj 1500 za prevarenou polivku z pytliku? Notak...Jinak jedna vec, ten cenda na konci toho traileru, neni daber Duka? Hell yea...
    • Stormangels
      Tak Engine mě teda nevadí protože se furt na něj dá koukat.Aspoň lidi nepotřebujou Upgrade PC.
      • genki.sudo
        No najhoršie na to je že keď vyšlo black ops 1 tak takmer všetci ľudia čo poznám si museli počítač upgrade-nuť i keď tá grafika bola v podstate nič moc...

        MW tituly, tam je ten engine vyslovene kopírovaný..

        A otázka je, čo TA pripraví za šialenosť teraz :-D

        Ale aby som nezavádzal, I <3 BO1 a BO2 je pre mňa tiež jasná voĽba..
      • Hele, to je fakt. Ale i tak...proste mi to prijde uz stary.w
        • Stormangels
          To je taky fakt :-) Mohlo by se to už posunout na jinej lvl.
  • Indy
    Stále jsem díky AC/DC čekal kdy se objeví IRONMAN :D
    • To si musis pockat na Black Ops 3. *3*
  • residentevilfans
    Jak nemam cod rad tak tenhle trailer je super asi to bude AC/DC *1*.(vic AngryVideoGameNerd) *5*
    • Ronox
      Jo jo ACčka dávaj všemu šťávu a nejlíp to fungovalo u filmu Battleship :D Scénka, kdy se ukážou sailor senioři a najednou začnou hrát ac, tak ikdyž to byla total debilní scénka, tak najednou měla ten správnej říz.
      • Myslíš tu scénu jak následně odřízli kotvu, aby se jim po chvilce zregenerovala a mohli na ni udělat ostrou zatáčku s nepočítaje kolik tunovou lodí a pak tu kotvu zas bez problému odhodili?
        • Ronox
          Přesně tu :D na tom filmu byly dobrý tak akorát efekty a ty ac/dc. Hledat logiku v tom nemá vůbec cenu.
  • Konečně parádní hudba k traileru a né žádný dubstep *5* Jinak ke CODu není co říct,furt to samé stále dokola
  • irdzi
    Kdyby to nestálo takovej ranec, tak si to s chutí zahraju. Nepotřebuji od každý hry nutně intelektuální zažítek :) a BO2 bude přijemná střelnice s pár vylepšeníma (novýma zbraněma)...hotovo ... čekal snad někdo něco jinýho?
    • Stormangels
      Nečekal :-)
  • Keyz
    0:20
    To je horší než staré B akční filmy.O mnoho horší.
  • tyhle pecky už se nemůžu dočkat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit