Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    ULTIMATE EVOLUTION mně těžce rozesmálo *1* *1* *1* ...robůtek se nám postavil na zadní *1*
    • Navíc ten kulomet mezi nohama *14*
  • Jako skalni fanda PC bych si kvuli tomuhle i tu PS3 na chvili koupil a serii projel. Jednicku jsem hral na PC (baposledy loni) a velice se u ni bavil. Je to skutecne hra, ktera si na nic nehraje (jako assassin ceeed), ma jefnodzche a fungcni mechaniky, cele je to mistrovske dilo).
  • No... Proc mi hlavni boss pripomina mechanickeho aliena s obrovskym bambarem?
  • Tak tohle bude opravdu epická záležitost, sběratelka už je předobjednaná. Nemůžu se dočkat. Jinak koukám, že trolové na games opět utočí. Ta hra zatím všude dostala maximální hodnocení. Takže vaše slzy jsou dnes extrémě slané.
    • Neskutecne me bavi predstava fanboyu jak jim vsichni zavidi prave tu jejich hracku, obzvlast kdyz je to vec tak levna ze si ji muze koupit opravdu kazdy. *3*
  • OK hrál jsme jen jedničku na PSOne. Takže mám vlastně dotaz. To všechny díly na sebe nějak navazují? Myslím příběhově ne jen co se týká postav.
    • ano navazují akorát že ono je to rozdělený do příběhu big bosse, kterej je ve phantom painu a solid snakea kterej je v jedničce :D
    • jj chronologicky to je 3 porteble_ops peace_walker 5 1 2 4
  • TheGGG
    MASTERPIECE a nic víc než MASTERPIECE. Kdo hrál alespoň ty skutečně podstatné díly této ságy (jako já) ten už se s největší pravděpodobností nemůže dočkat. Trollové na games zase úřadují, ale tentokrát jsou jen maličké nic. Tato sága je herní vrchol a všechen ten indie glitchstarterovskej garbage se může jít zahrabat. Toto bude KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL
  • malokdy je trailer tak trapnej že ho vypnu v první polovine, tady se jim to povedlo. btw co mu trčí z palice?
  • Lukyz
    BTW proč si prostě ty předchozí díly nezahrajete?
    Alespoň Snake Eater, který je v příběhu Big Bosse nejzásadnější.
    Na PC lze krásně hrát přes emulátor a na PS3/X360 vyšla HD kolekce *4*
    Věřte mi, že to za to stojí...
    • Pretože nemám čas *9* , - len jednotku som mal tú česť, navždy bude patriť ku špičke.
    • Jeden predchozi dil jsem hral ale mireni na gamepadu mi jasne naznacilo ze to neni nic pro me. Konsky koblizek ktery vyradil jeep mi naznacil ze ani tenhle dil nebude nic pro me.
    • Sr_Lobo
      Protoze na to proste nemam cas, tot vse.
    • A jakej emulator konkretne myslis? vim ze jsem jich zkousel mraky ale nastavit to tak aby ta hra bezela nejak hratelne se mi malokdy podarilo.
      • Lukyz
        PS2 emulátor je PCSX2, funguje skvěle - MGS3 jsem dohrál jednou na PS2 a pak asi třikrát přes emulátor, rozlišení 2440x1440 a 50FPS oproti 720x576 a 30FPS na PS2 *1*
        Při 60FPS jela hra už moc rychle, navíc emulátor ti dovolí používat quicksave / quickload, jde samozřejmě o "cheat" origo hra má pouze checkpointy. Dál je samozřejmostí gamepad nebo v případě klávesnice zlámání prstů.

        Jinak určitě doporučuji sáhnout po verzi Subsistence, která má oproti původní verzi několik vylepšení a hlavně 3rd person pohled a ne topdown jako první MGS.

        Snake Eater je podle mě hra, která si zaslouží místo v herní historii a byla by určitě škoda ji nevyzkoušet *3*
        • ještě je potřeba dodat ze emulátor PS2 je pomerne narocny na vykon pocitace, obvzlast jde o procesor. Myslet si ze PS2 hry rozbehnete na pocitaci co rozbehne podobne vypadajici PC hry je naivni. Nektere PS2 hry (valkyrie profile 2 například) nebezi 100% plynule ani na pocitaci co ma 4Ghz procesor. Na PS2 emulator to chce aspoň trochu vykonejsi pocitac s procesorem aspoň 3.5 GHz (dvoujadro staci). Samo zalezi jaka to je hra, ale nektere potrebuji fakt hodne:)
          • No....a? Dnes ma kazdy priemerny hrac > 3GHz CPU s aspon 4 jadrami, takze dnes uz ten PCSX2 rozbeha fakt kazdy, nedavno som MGS3 na tom dohral.
            • To si myslis ty a par lidi na zapade. By ses divil co mají lidi za pocitace :p Navíc 3Ghz procesor je na kvalitni beh PS 2 emulatoru malo:)
      • Vogon
        Emulátor PS1 se jmenuje Epsxe a emulátor PS2 se jmenu Pcsx2, pro oba si musíš sehnat biosy a iso hry, kterou chceš hrát. Oba dva jsou funkční(odzkoušeno), jenom si musíš sehnat dobré iso. Emulátor PS3 a X360 žádný neexistuje, pokud vím.
    • Souhlasím. Stejně se jedná o jednu z nejlepších videoherních ság vůbec, takže neexistuje žádný důvod je nehrát. Takhle skákat do pátého dílu bez hraní předchozích je naprosto dementní věc a ten člověk si to vůbec neužije, protože to pro něj bude 'jen hra' a ne 'konec jedné ságy, příběhu, ery'.
      • Keyz
        Však to sága má již konec. Tohle není poslední díl v čase.

        O to méně je to lákavé shánět hru konzolích anebo to emulovat. Nedočkáš se finále, ale výplně někde v čase (co jsem tedy četl, ty odkazy které mi zde doporučili). Konec již je.

        Nevím co je dementního na tom nehrát vše co bylo. Chápu, že jsi asi fanda ale nepřeháněj to. Také neříkám to, že kdo nehrál Witchera 1,2 nemá šanci a je to dementní. Podobně u jiných her. Dnes je možné to díky lidem kteří uvažují jinak sehnat na jednom místě ve formě textu. Tedy si to přečteš a hotovo. To bych řekl, že maximálně stačí pro nováčky.

        Pochop, že jsem tyhle MGS nikdy nehrál a o kvalitě nemám představu. Tu si udělám na základě poslední hry a příběhu který si zrovna čtu. Pak bych třeba souhlasil, že to je super a mrzelo by mě to, že není vše na PC apod... Takto to nevím. To snad lze pochopit ne?
        • O tom ze je MGS super si nemusíš nic cist ani pochybovat, proste to tak je:) Ten pribeh a věci kolem nej nemá vazne v akcnich hrach konkurenci, a mozna ji nemá i napric zanry. bohužel to je cely tak slozity a zabordeleny. ze bez znalosti předchozích dilu si to uzijes tak nejak na pul. Ale chápu te, me by se to taky nechtělo všechno hrat. Navíc když me moc nebavi ten gameplay co MGS nabízí. Vlastne když jsme to hral tak jsme jen spechal abych se dostal k dalsimu pribehovymu bodu, nebo proste k nejakymu deji.
    • Keyz
      Přes emulátor se to bude určitě skvěle ovládat, když to není přímo portováno (něco jako tekken). Pro mě to je zbytečné když je zde shrnutí příběhu který má dokonce již konec na časové ose.

      Navíc to vypadá již dost zastarale. Což by zas tak nevadilo....
      Ale pořizovat si pro jednu starou hru konzoli je zbytečné.

      Jo, kdyby to vyšlo na PC Jako celá kolekce a byl to pořádný port nebo rovnou vylepšená / předělaná edice. Proč ne. Je to původně hra pro konzole, tak se snad spokojím s tím co bude.
      • Lukyz
        Starší? Možná, ale zastaralá? Rozhodně ne...
        • Keyz
          Vypadá to hůře, protože to je 3d grafika ta zastarává rychle. Zejména v dané době.
          Commandos třeba vypadá pořád dobře.

          Ale jak jsem psal, to byl nebyl takový problém. Soldier of Fortune jsem také hrál několikrát i když to zestárlo. K MGS nemám vztah, protože jsem to nikdy nehrál a tedy je zbytečný abych se lopotil u staré hry kde bude něco nepohodlného oproti novému dílu. Spíše po tom novém dílu. Naopak již ne. Odkaz na info o příběhu mám a to mi zatím stačí :) Beru to prostě jako hru kde jsem zvědav na ty techniky v otevřeném světě a různé postupy hrou. Plus tedy příběh, který mě vždy zajímá. Nic víc.

          I tak mám pochybnosti o NPC: https://youtu.be/s4UxP_8eFU8?t=1989 (to asi byl omyl na easy - jinak to prostě není možný aby NPC byly takto tupé) Uvidíme v plné hře.
          • MGS1 jsem hrál poprvé před rokem a skvěle jsem se bavil. MGS 3 vypadá 100x líp a kromě detailů modelů a světelných efektů vypadá i dnes hodně dobře. Navíc to má stále jeden z nejpromakanějších stealth systémů všech dob.
      • Jednu? Na ps3 je 1. 2. 3. 4. dil a peacewalker
      • Ovládá se to na emulátoru dobře (zkoušeno s gamepadem).
        • Dohráno na klávesnici *1*
          • Inu někdo má masochistické sklony :D Respekt
            • Jojo byl to masochismus, ale co má člověk dělat když mu nefunguje ovladač
  • Vogon
    + za ten výborně umístěný kulomet na tom "ultimátním metal gearu".
  • Nevíte, jestli někdo nebude dělat na tuhle hru češtinu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit