Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hral jsem betu, neni to zle, bylo to trosku nevyvazene a nejvic me bavila postava s elektrickym grappling hookem, se kterou lze prosvistet bojiste skrz naskrz cobydup. za 10€ bych o koupi moza i uvazoval
  • delO
    Tenhle žánr sice nehraji, ale tohle vypadá docela fajn. Vypadá jako neotřelá hra. Škoda, ale je pravda, že kampaň byla naprosto žádná, takže není divu. že tohle se zatím neprodává.
  • Ľudia sú konzoloviny ako Overwatch a Destiny. Na takéto hardcore hry nie je moc miesta.
    • *chcú
  • michaliuz18
    takychto hier je ako maku, neviem co si pri vyvoji mysleli, ... dalsia kopirka ktoru nikto hrat nechce lebo takych hier je uz dost
  • deathfish
    To se dalo čekat, bylo to brutálně nezajímavé a nudné už od představení. Raději měli přijít s něčím svým a nezkoušet se přiživit na úspěchu jiné hry *4* nápad byl prostě s r a č k a už od začátku
  • V tomhle žánru je pretlak, není se co divit. Z marketingoveho hlediska pokud chcete konkurovat Blizzardu, a nedeláte hru jen pro uzke publikum, musíte proste prijít s nečím opravdu vyjímečným abyste pretáhli tu hordu decek s vymytými mozky. Ovšem podle videí to vypadá dost dobre a rozhodne bych si to zahrál radši než Overwatch. Ale to jsem já a nesnáším Blizzard. (Titanfall neznám a nevidel jsem ani jediné video).
    • "Titanfall neznám a nevidel jsem ani jediné video" - tak to děláš velkou chybu :D
  • v dekadentni dobe, kde i herni redaktori tvrdi, ze se FPS hry daj hrat packou

    jsou hry vyzadujici presnost a rychlost odsouzeny k zahube, to je holej fakt
    • delO
      Tak teď má PCMR šancí ukázat, že tyhle hry mají šanci, že PC je nejsilnější platforma a zachránit herní trh. Tak snad to hoši klapne...
      • PC uz je nejsilnejsi platforma. Nevidim duvod proc by ji nekdo mel zachranovat? Co mas porad za problem? :D
        • delO
          tak maximálně v počtu pičusků na jednu diskuzi...
          • Ja myslim ze pocet picusku na jednu diskuzi je hlavne diky tobe zcela vyvazeny.
          • Ale ne, PCckari prece nejsou vubec toxicka komunita, jak si k tomu dospel, proboha...?
            • Ted jsi mi to vazne nandal, hosanku... :DDD Jo a zkus psat cesky a necpat vsude nejake podivne aglicke patvary...za to te mistni "suprkomunita" nebude mit rada. Tak se mej, cur@cku... ;)
            • delO
              n si tak akorát nasral do huby *1*

              Pokud by měl tedy pravdu, tak PCMR na Steamu hraje FPS na gamepadu, proto tato hra na PC je fail.
            • Haha... vtipálek. n akorát napsal fakt a jedinej toxic si tu započal ty, uplakánku. Kdybys nebyl takový vztahovačný jelítko a newhiteknightil tady konzole spratkovskýma reakcema za každou cenu - jo, pak by se tu líp dýchalo. Očividně nerozdýcháváš, když někdo zmíní jakýkoliv trochu negativní názor, který se dotýká konzole. Ty si ten, kdo by tady měl dospět a přestat se chovat jak malá dylinka.
      • Prodeje nerovná se kvalita. Pokud teda nejsi fanatický fanoušek popových sraček, co maj 1bil+ shlédnutí na youtube a žiješ v iluzi, že tomu tak je...
    • Koukam, ze horcicni nerdbanda uz pohonila...
      • SaltyAndEdgy.
        • Cooool, mel by sis to hned postnout na Fejsbuk, tvrdaku...dalsi decko vychovane jutuberma, smutne...
          • Jako děcko se tu chováš akorát tak ty, takže díky, zábavné...
      • delO
        hlavně je to vtipné, když je to propadák na PC, na PS4 to může být daleko větší úspěch. Čili ten člověk shodil maximálně sebe.
  • No, raději si znovu nainstaluji TITANFALL kde aspoň se můžu mlátit s obřími roboty. Cliff Bleszinski je stejně nafoukaný ho*ado jako Vávra a tak to přesně dopadá...
  • Však to snad bylo jasné pomalu každému, že to nebude žádný hit. Nabízí něco, po čem není poptávka... Už teď jsem zvědavý jaké blbé kecy bude mít PC hater a všeobecnej vocas Cliffy Blešák teď...
    • proč myslíš že není poptávka? arenova strílečka s 3D bojištem je podle mne zajímavý počin
  • Ve světě kde je možné hrát Quake Champ a Unreal zdarma je těžké se prosadit s klonem za prachy. Beta nebyla špatná hlavně dobré mapy ale i tak to bylo takové tuctové...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit