Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně, že se všude chlubili, že tam mají genderově neutrální záchody a diversitu až na půdu...
  • Problém je spíš to, že těch her na trhu jsou mraky, hlavně když na to tvůrce upozorňovali, že to budou mít těžké v té obrovské konkurenci a samozřejmě ClifiB to nechtěl slyšet. Nevím proč bych tu hru měl hrát/kupovat když je zdarma Quake Champions, Unreal. Následně CSGO, Overwatch, Titanfall, CoD... Ta hra nepřinesla prostě nic kulervocuího co tu už není...
  • Podle vydavatele je na vině fakt, že vyšlo PUBG. Podle všech ostatních je to proto, že Lawbreakers je blbost. Ale chápu, že tohle selhání vydavatel / vývojář nepřizná
  • Ona to byla mastná a suprová hra v začátcích. Po pár měsících všem postavám zdvojnásobili životy. Tím některé postavy přišli o svou smysluplnost a začalo se jim to rozpadat pod rukama.
  • Ta hra je proste spatna a nudna. PUBG je jenom spatny a prolezly cheaterama, ale je proste zabavny a proto to lidi zatim hrajou.
  • hra to je absulutně nudná..asi i proto tu hru hraje max 20 lidí *1* zkoušel jsem to hrát několikrát, ale byla to prostě nuda.
  • Před nějakou dobou byly hity spíš CS:GO či Dota 2. Ale myslím si že PUBG má velký potenciál, nová mapa, přelézání, už celkem i optimalizované a dokonce se momentálně zabývají xbox platformou. Že by PUBG byla kopie? To si přímo nemyslím, nevšiml jsem si že by DayZ standalone bylo někde označené jako kopie, ale jako samostatná hra na základě módu a pubg byl vydán stejnou osobou jako mod do Army. Ostatně si stejně myslím že tahle hra podle videa poukazuje spíš na kopii Overwatch.
  • Hrozná blbost, tak konkurovat maximálně Team Fortres 2
  • jamar28
    Zkoušel jsem to hrát nedávno v rámci free weekendu na Steamu. Už hodně dlouho jsem nehrál tak nemastnou a neslanou střílečku. S Overwatch nebo i Paladins (což je navíc free2play) se to vůbec nedá srovnávat. Takže v podstatě má pravdu - na trhu je obrovské množství jiných mnohem zábavnějších her.
  • Dneska v AAA svete nevyjde nic originálního. Pamatujete jak Vávra nikde nedostal zelenou? A proto je taky PUBG indie projekt.
    • No, ono PUBG neni take kdovijak originalni. Ale umeli se trefit se spravnym produktem ve spravny cas.
      • neřekl bych ve správný čas. Mohli to udělat klidně za rok od dneška a Battle Royale by byl pořád hit.
        • ja souhlasim, ze v pravy cas. pred lety se tolik nesilelo s pvp a za rok bude jeste vetsi konkurence, nez je ted.
          byly snahy delat dokonce AI npc. nez zjistili, jak moc je to nakladne a vicemene stejne vetsina studii AI udelat neumi.
          a tak se preslo na ciste pvp hry, na malych mapach.
          lehke a levne *2* a davy sili
          • Fortnite Battle Royale má mapu docela solidní co do rozlohy a úspěšné je to dost. PUBG a klony prostě navazují na úspěchy survival/bandit žánru, který ve velkém odstartovalo Dayz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit