Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je fakt fantazie :)

    Jasná volba a koupě!!!!


    Sesijama
  • Na první pohled výborné. Zajímavé kouzlení, atmosféra 90-tek. Jen... proč to sakra nevyjde v krabici.
  • Sakrys, uz jsem si to pustil tak 7x a porad to ve me vyvolava emoce. Pohled nahoru na vysouvajici se vrata je uzasnej. Ishar I, II, III, DMI, II, Stonekeep me nejak nevzal, MM6 a 7, Brany Skeldalu, Black Crypt, no proste stovky hodin neutuchajici zabavy a taky tech spousta kladnejch ohlasu. Kdy ze to vyjde??
  • asi jsem divnej, ale tohle je jediná hra, která mě tu na games.cz v poslední době fakt zaujala. jasnej kup!
  • Tak na tohle se opravdu těším. Snad u toho bude i dobrý příběh který by motivoval hraní a rozmanité prostředí. Nejhorší by bylo kdyby hra začala po nějaké době nudit... Přece jen je dungeon tak trochu stereotypní místo...
    Jinak pro mě nejlepším dungeonem všech dob je Stonekeep. Jen o chloupek lepší než Dungeon Master 2 *2*
    • Tj, ale bohužel patřím mezi ty, co jim zlomil vaz bud, kdy hra pustila do místa bez návratu i když člověk neměl vše potřebné. Takže jsem bohužel nedohrál:-(
  • BTW na ofiko blogu (grimrock.net) jsou screeny i z verze pro iPad
    Chtělo by to i androida *2*
  • Ach jo, proc uz se takovychte her nedela vice.
  • Těšim se!!!!!!! Podobny pocit sem mel pred X lety, kdyz sem poprve videl a pozdeji hral Stonekeep. Pamatujete? Stonekeepu samozrejme predchazeli DM1, EoB1-3, pak božský Lands of Lore, Wizardry7 a DM2. Mé stařecké srdce zaplesalo. Nikdy se nevrááátí pohádka mládí ♪♬♫ ♪♬♫ ♪ *1*
    BTW:jeste sem ve foru nevidel tolik plusek a spokojenych reakci pohromade *2*
    • Jeste sem zapomel na Ishary. Jednicku sem nehral, dvojku dohral a trojku asi do pulky. Vzpominam na clanek v Excaliburu, kde popisovali jeden quest v prvnim Isharovi. Bylo potreba, v lese 60x60 ctvercu najit neviditelneho trpaslika *13* *1* .
  • pridám se rád k nadšeným ohlasum...tenhle kus podpořim, pokud to dotahnou do zdárného konce. Jen houšť a větší kapky:)
  • Super! Vypadá to na pěknou vzpomínku na staré dobré časy, kdy se hry dělaly víc pro zábavu, než pro byznys. Určitě taky podpořím!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit