Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě fascinuje jak je moderní nezasazovat Avatary do class. Ale popravdě i když máte 1000 možností stejnak potřebujete Tank, Heal, DPS r/m a Support(booster) a cesta (ta nejlepší) tam povede jen jedna :-(
    • no to zalezi na tom jaci tam jsou nepratele....kdyz tam budou takovi, kteri napr. budou imunni na magic dmg, tak budu potrebovat warriora, kdyz takovi co na physical, tak se zase sikne mag....atd....

      to ze se jede stylem ,,tank, dps, healer,, je ciste z duvodu toho, jak jsou hry udelane - navrzene
  • Mě se grafická stylizace celkem líbí. Líbí se mi i jak se ta hra hraje - opravdu to připomíná původní ultimu online. Bohužel ta hra je momentálně v žalostném stavu, mělo to zůstat v EA ještě minimálně půl roku. Na poměrně výkoném pc (hra na ssd, i5 3570, 16 gb ram, GTX 1060@1920x1200) to v jakékoliv obydlené lokaci běží 20-35 fps, ale to jak to vypadá tomu absolutně neodpovídá. Navíc je úplně jedno, jaké se zvolí nastavení, jde to pořád stejně špatně. Je to škoda, něco takového bych rád hrál, ale nic podobného asi neexistuje - máte nějaký tip na něco podobného?
  • Corvus
    No... nevím. Popravdě ten trailer mě nijak zvlášť nenavnadil a ty grafické změny během vývoje se mi spíše nelíbily. Jakkoliv chápu, že zrovna tato hra není o grafice. Prostě mě to nějak nechává chladným. Podpořil jsem na Kickstarteru i Figu řadu projektů a třeba na takové Pillars of Eternity 2, Pathfinder: Kingmaker či Phoenix Point se těším neporovnatelně víc. Jsem hodně zvědavej na gamesplay. Doufám, že se tomu budou věnovat Petr s Pavlem.
  • no co jsem koukal na steam, tak ta hra ma spoustu problemu, kde mezi ty nejzasadnejsi patri ze je PTW
  • Pokud tam nebude nutnost cestovat kvůli craftingu do hlubokého lesa tak to může být odkaz na Ultimu jen stěží.
  • bukrr
    Nadpis jak z Eurogameru (y)
    • ale pravda..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit