Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes se WB nechali slyšet, že na Bitvu pěti armád do LEGO Hobbita si máme nechat zajít chuť. Lego hry z poslední doby stály za pendrek a tohle pro mě byla poslední kapka. Ubisoft je proti WB a TT Games ve vyjeb*vání se zákazníky hotové neviňátko. WB už ode mě neuvidí ani cent a vážně doufám, že je za tohle někdo požene před soud. Uff, to mě ale nas*ali! *16* *16* *16*
  • Jo tesim se LEGO hry jsou fajn na odreagování. Jinak kam se hrabe Jurský Park se svýma efektama na Karla Zemana a jeho triky, kdyby Zeman žil a točil v dnešní době stou technikou tak si myslím ze by Jursky Park strčil do kapsy
  • Colby.Sawyer
    Jo paráda věřím že si do udrží kvalitu všech lego her.
  • Radši bych byl, kdyby konečně začali dělat i seriozní hry podle těchhle filmovejch serií (Indiana Jones, Hobbit, LotR, Jurský Park Star Wars) který furt prasí jen Lego..
    Taky jsem to hrál, bylo to fajn na odreagovaní ale je to furt na jedno brdo.. takže nuda, žádná výzva, a zničená atmosféra díky lego panákům co po sobě např. v hlavní bitvě filmu hází mrkve a podobný kokotiny..
    Bral bych to jako takovou odlehčenou odnož pro děti, ale ne že se z toho stanou hlavní hry nejlepších filmovejch značek.. *9*
    • Firingo
      Vždyt je to hlavně odlehčená odnož pro děti :D Dneska už se plnohodnotné hry k velkým trhákům nedělají všichni pochopili jaká z toho vzejde pokaždé břečka :D :D
  • Pekne, len keby vysla takato hra aj v nejakej realnej grafike a nie len Lego. Naposledy bola dobra hra, ktora zavanala dinosaurami asi King Kong, inac mrtvo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit