Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra. U zaklinace 3 jsem zíval nudou.
  • Myslím, že nás čeká opravdu pořádný metabombing...
    • přesně to samé mě napadadlo taky, myslím že PC blbečci z Youtube se už připravují, tohle bude mít zase 0 bez toho aniž by to někdo hrál. Jinak už jedničku jsem nedohrál, takže uvidíme, možná někdy ve slevě..
  • Morraw
    Recenze už jsou venku. Nicméně třeba na PC Gameru vyšla dost odbytá a nic neříkající. Osobně už se hodně těším až si budu pižlat vlastní armádu, ikdyž celkově už to nebude takové terno jako první díl.
    • TheGGG
      spíš to bude mnohem lepší
  • kostejnesmrtelny
    Všechno co jsem kdy potřeboval vědět o Middle-Earth: Shadow of War je na jeden řádek:

    "Je to hra, do jejíhož single playeru jsme narvali lootboxy odemknutelný za reálný peníze."

    Proč kvůli tomu potřebovali dělat video jde mimo mě... *8*
    • Ještě že tuhle chujovinu nehraju.
    • TheGGG
      aby si se nepopo... *7*
  • Jack1947
    Taky se vám tu už začalo tak nějak znechucovat? tolik článků tu nemá ani COD! LETOS *16*
    • Stejné to bylo i u Zaklínače. Tyhle články už naprosto ignoruju, abych si nekazil zážitek.
      • Jack1947
        Mě už ho pokazily Lootsroxy
    • Jack1947
      Beru to jako ááno *4*
      • Takže když ti řekne třeba holka ne,tak ty to bereš jako ano? Pozor, máme tady potenciálního sexuálního delikventa *3*
        • Jack1947
          Nechápu jakou dedukcí si vydedukoval nějakou tvou hloupost *7*

          Já jsem to bral dle plusů to že se ozvali anonymové už není můj provbém. Bacha už to zavání blbostí a někdo by mohl něco podobného brát jako i kyberšikanu a to je legálně postihnutelný čin. Just saying.
    • Ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit