Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tak skvělý, jak je to upřímný a uvolněný. Jestli něco takového vůbec můžou vypustit ven, ještě než to vyšlo, věřím v kvality hry. A to opravdu nejsem fanouškem. Strašně sympatický a nestandardní krok.-) super!
    • Sorry, evidentně jsem nehrál HR. To je fakt HR? I tak je to super skvělý. Doporučuji.
  • Jo. Pobavilo a hodne. *1* Za ty roky a roky zkusenosti s vyvojem mne nepobavilo nic vic nez tohle *1*
  • Předem by mě docela zajímalo, kolik nových informací se ve videu dozvíme oproti "directors cut" verzi hry. Tuším, že to bude mlácení prázdné slámy...
  • alladjex
    Díky za tip. Určitě na to mrknu. Jedna z mála her, co jsem dohrál až do konce ;]
  • Lukyz
    Přijde mi, že svoji vlastní hru dost haněj, bože jak jsme mohli udělat tohle a tamhleto, koukej na ty animace, tady na to už nezbyl cash atd. atd.

    Zatímco video od Warrena a jeho týmu kde hráli původní DE mi přišlo o dost lepší a celkově zajímavější.
    • nekromant33
      Sebekritika je na místě, jestli je teď zpětně trkaj do očí věci, kterých se v Mankind Divided vyvarovali (ať už vědomě nebo ne), tak je to jedině dobře.
      • Lukyz
        Sebekritika je ok, jen z nich mám spíš pocit jako "Heh, hele jak jsme tohle odflákli a ono nám to prošlo" *1*
        • "Heh, hele jak jsme tohle odflákli a ono nám to prošlo"
          Tie isté myšlienky pri hraní napadli aj mňa, konečne to tým vývojárom došlo. Škoda na to neprišli omnoho skôr, HR mohla byť veľmi dobrá hra.
          • Still
            Ale ona JE velmi dobrá hra *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit