Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to, že se Games.cz bojí vyjít s recenzí...
    • ringmancz
      Vašek asi hrál a hrál a zapomněl dodat recenzi
      • Jack1947
        Nelze se mu divit, u takoveho narezu , to chce nejdrive poradne prodrandit a az pak hodnotit, jinak by to nestalo za to.
    • zdeeneek
      Podle me je nesmysl recenzi na tak ocekavanou hru uspechat. Lepsi vydat o par dni pozdej s tim, ze hru poradne prozkoumam, nez se snazit to rychle prolitnout ve snaze byt prvni - na zahranicnich serverech uz recenze stejne jsou, jestli je nekdo nedockavej, tak muze informace cerpat tam a recenzi na games precist pozdej.
      Stejne cekam klasickej flame v diskuzich - proc to dostalo/nedostalo 10/10. *1*
    • frag.ment
      Přesně, hlavně že Poláček tvrdil, že bude recenze v pondělí večer. Už tomuto serveru nevěřím a na protest spálím novej Level, který ještě nemám celý přečtený :-)
      • Tjn, lituji toho týpka, co tu včera psal, že vydrží kvůli recenzi do tří do rána vzhůru *1*
    • to chce čas, já hrál včera od dopoledne někdy do 3 v noci a tu hru jesem jen tak pohladil po povrchu *4*
  • otevřel sem diskuzi v domění že si přečtu aspoň jednu zajímavost nebo příběhy z natáčení a zatím tu sou jen totální výblitky bublajícího bahna, well done ... Stačil by mi ten koš co mám na ploše
    • zdeeneek
      Kdo uz to ma doma, tak pari a nema cas sem neco psat. Diskutuji zde ti, kteri to doma jeste nemaji a vari z vody :) Dnes se konecne pripojim k tem, kteri uz to doma maji a v tehle diskuzi uz me nikdo neuvidi. *1*
      • tak já to taky mám, ale jsem v práci tak jsem chtěl podiskutovat s podobnýma pařanama než bude odpoledne :D ... jooo joo sem hodně najivní
        • zdeeneek
          Pred chvili me u obeda vyrusil postak, ale vzhledem k tomu, ze mi prinesl ocekavany balik s GTAckem jsem se vubec nezlobil *1* Na tenisovy mace jsem zvedavej, nebyl jsem si moc jistej jakym zpusobem budou zpracovany, ale kdyz pisete, ze jste hrali 2,5 hodinovej zapas, tak to bude asi dobry. Uz aby byl vecer a mohl jsem zacit hrat.
        • mě dostala ta tenisová "minihra" ze které se vyklubal regulerní tenisový zápas na 5 setů s hrou na 2,5 hodiny *1*
          • :D :D :D hej přesně, úplně stejnej problém :D po hodině jsem se sám sebe ptal jestli hraju gta nebo simulátor tennisu :D
  • 1988
    Možná to sem nepatří, ale zeptám se tady, snad to nikomu nebude vadit... Momentalně mám PS3 ale ted kvůli práci a studiu nemám vůbec čas hrát a to bych si chtěl GTA V opravdu zahrát. Jenže k hraní se dostanu asi až o Vánocích, to bude chvíli klidu, tak zda se náhodou neví kdy a zda by vůbec mohlo GTA V vyjít i na PS4? At vím zda mám tu moji PS3 prodat či si ji ještě nechat. Předem díky za odpověď *4*
    • zdeeneek
      Pokud vim, tak oficialne zatim ps4 verze oznamena nebyla. Objevily se akorat nejaky informace, ze nekdo ve zdrojovym kodu nasel potvrzeni pc a ps4 verze - nikdo ale nevi jestli je to pravda nebo fake.
  • Dotaz: kdyz si poridim novy PS3 12 gb bude stačit pro hrani gt5 ? Pujde pripadne pripojit se starsim SSD diskem OCZ vertex 3 ( na kterych jsem mel kdysi winy) ?
    • Bude, instalacka zabere 8.5gb...
  • RDR dohráno na youtube *1*
  • na pc to neni kvuli piratum ale to ze vysla piratska verze na konzole to jim nevadi.
    • ale psst, neříkej to "konzolistům", na konzole se přecew nepirátí
      • Jack1947
        Takove kecy, samozrejmne ze se pirati , jen v daleko mensi mire nez na pc . Ano vetsina, podotykam vetsina konzolistu, jsou prisne originalni a hraji hry online, nemaji duvod piratit atp. Comprende everyone now? (PC). *3*
        • Hanzales
          Mně by zajímala spíše statistika, nejlépe z několika evropských zemí zvlášť, zobrazující poměr koupených/upirátěných her na PC. Potažmo kolik z nás "blbců" co hrajou nejenom online za hry platí a dotujou tak ty, co neplatí :) Pak by se ale musel definovat přesně pirát (tedy pirátská kopie). Člověk, co sosne s výsměvem z principu (vlastního), propaří, ideálně 2x, případně jednou a jde to poblít do diskuze je něco jiného než člověk, který to fyzicky sosne (slušně z uložistě a ne torrentu), nikomu to neskopíruje, vyzkouší, nechá chvíli odležet a pak to smaže (pokud nakonec nekoupí, což bývá častěji) by se v té statistice asi jako "pirátská kopie" v případě toho stažení neměl objevit. Tady se také prolínají ty celkově lepší prodeje na konzolích, tedy aspoň další kapka. Na tom PC si prostě člověk (ten z těch, jež si hry kupujou) ptákovinu nekoupí. Naopak sebeslibnější projekt, nebo povedenou hotovou věc podpoří a k tomu ještě velmi rád. Možná by jsi se až divil, kolik taková PC komunita dokáže celkově utratit ;o) PS: zítra ještě makám, kurýrovi rovnou ráno řeknu, ať to GTAV přiveze večer, bo bych celý den v práci akorát čučel na krabičku a večer neznám bratra (PC) *1*
          • Jack1947
            Prave, tak jsem chtel vyvratit ty kecy" o tom svatouskovstvi, a ze pc hraci jsou jen ti spatni, nebo jak , vsichni vedi ze to jsou jen nesmysli, pirati se vsude na vsem, to ze nekdo nevi , neomlouva.
            (Nemam rad kdyz se rozsiruji nepravdy, pak aby se snaseli ostatni vosy na med , ubohych konzolistu...) Jn nej obrazek o GTA V. si udelas (ostatne jako u vsech her) zcela sam. *3*
        • trolo
          "nemaji duvod piratit" to neni o tom. keby to bolo tak easy ako na PC(stiahnes hru, vypalis na disk, vhodis do konzole a hrajes) tak by to robil kazdy(respektive rovnako ako na PC). lenze konzolu musis "hacknut" a to sa vela ludom nechce lebo mozu prist o online hranie a somariny okolo toho.
          • kecy kdyz si vezmu kolik na svete je PC a kolik se pirati vs. kolik je na svete konzoli (mnohem mnohem mene nez pc) a kolik se pirati na nich tak mi vychazi ze na jedno PC se pirati mnohem mene nez v pomeru na jednu konzoli... PC je holt mnohonasobne vice
            • Ronox
              Jak si tohle mohl vůbec vypustit z mozkovny ven? Samozřejmě, že PC bude víc, protože ho mají všechny firmy po desítkách, domácnosti mají většinou nějaký ty netbooky atd. Konzole ti nedokáže ovládat stroje na výrobu, zastoupit inventář skladu atd. V tvým případě bych si spíš dohledal počet herních pc a hráčů celkově, protože tenhle argument je totálně mimo.
          • Jack1947
            Kecy, hrat se da online i tak, jinak to asi bude tim no, (nepocitame USA kde nejake tahani dat z internetu je out, kde platy jsou dostatecne a pirateni tam ani neznaji - kupuji vyhradne originaly a to jenom, porad.) A tsy co to delaj, nejdou najit v inzerci, takze vetsinu to spise odradi. *3*
            • Hanzales
              Jo a to podtrhuje tu celkovou statistiku. Pokud je např. to USA tím hodně silným (platícím) trhem a amíčci tam preferujou konzole ve velkém množství, je logické, že i prodeje her na konzolích budou lepší. Proto by mně třeba zajímalo i např. ČR, nebo Německo, či dejme tomu Rusko :) - poměr pirátství na pc, konzolích, či spíše lépe poměr prodaných her na PC, konzole... ale je jasné, že hlavní slovo mají celosvětové prodeje, o tom žádná.
        • no jasně, takže když se pirátí v menší míře, to jako nevadí?!!!mě zase nebaví kecy o tom,jak jen PCčkáři jsou ti zlí a na konzole se všechno zaplatí. To zkrátka není pravda. O to více to platí pro evropský trh,pořád tu je velká převaha zákazníků primárně orientovaných na PC hry a ne na konzole. Až tomu bude obráceně, klidně se pak oháněj tím, že jen na pc se pirátí.
          • tak když se na konzolích tak hrozně pirátí, proč to vyšlo exluzivně na konzole a ne i na pc ty joudo? protože lepší tržby a bohužel uplakánku to je holej fakt ;)
  • Koukal jsem, jak The Escapist setřel hru za nesympatické hlavní hrdiny.
    • Je to rozhodně zajímavý téma. Jak je tam recenzent líčil, tak minimálně za toho psychopata bych fakt hrát nechtěl...

      Jinak tady jeden fanoušek zažil GTA na vlastní kůži: http://aktualne.centrum.cz/zahranici/clanek.phtml?id=790477
      • urcite to byli cernosi
  • Jack1947
    GTA V , ciselne hodnoceni od 10, nato nestaci a ani do te 100 se to nechce vlezt. Tak co s tim ... *15*
  • Jestli má TES V: Skyrim hodnocení 10/10, tak pochybuju, že GTA V bude mít míň.
    • Nebo Rayman Legends
  • Tak za mě po 3 hodinách zklamání ale ještě tomu dám šanci
    • Jaké?? Povídej, přehaněj a co jízdní model mluv! *14*
      • Jízdní model je fajn neco mezi SA a GTA 4 (spíš arkáda) ale na to jak je to velké je tu šíleně prázdné a jako náplň neberu par tupích NPC nebo auta chtělo by to miny hry atd. ale je to pořád začátek snad se to zlepší
        • kickasl
          chapu, ze miny muzou byt zabavne, ale na to vyhazovani veci do vzduchu bych doporucil spis saints row
      • Jack1947
        Ten je vazne, prapodivnej demolovani ze ctyrky tu nak chybi ci co... *7*
        • Pokud je tenhle díl návrat k SA, je mi jedno, jaký je jízdní model, ale konečně by se zas vrátili k tomu, co tolik lidí milovalo.
          • Jack1947
            Svobodu *15* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit