Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybyste raději udělali kvalitní recenzi třeba na DCSko, které se od dob vydání Ka-50/A-10C se vydatně rozrostlo. Má to mnohem lepší asi tak vše než tohle. *7*
  • Stačí přejmenovat na Cringe Wings a zaslouží to 10/10
  • rohlos
    Když jsem viděl ten útok na letiště a tu fyzicky velice zajímavě padající bombu z Black Widow, ani se těm nedotáhlejm 15-ti procentům na kicku nedivím.
    A když jsem se ještě dostal k afroamrickýmu pilotovi s kamarádkou z dětství, kteří (zřejmě sami dva probíjející se miliónovou armádou) hodlají nakopat zadek zlověstnému generálovi, to už na mě bylo moc.
    Nejsem si úplně jistej za jak velký idioty nás vývojáři s takovýmhle kouskem maji... *11*
    • Paulcz
      To je podle pravdy, stačí shlédnout pár dílů amerického velkodíla Letečtí stíhači v boji :)
    • Ta bomba byla opravdu super :D
  • jamar28
    "V Iron Wings se ujmete nitek dvou hrdinů – afroamerického pilota Jacka a jeho přítelkyně z dětství Amelie. Tahle dvojka se přidá do speciální letecké jednotky Železných křídel, která má za cíl ničit nacistickou vzdušnou sílu"

    Skandál, že nedostali nějakou eurounijní dotaci.
  • samuel.polak
    to je na mobil?
    • Jack1947
      Důkaz že Kickstarter taky není všechno a nesupěje tam (bohudík) všechno!
    • Já myslel že je to hra na web. Konec srandy, to vypadá fakt hrozně. Nejenom vypadá, ale i ten hlas. Každý ale někde musí začít :)
  • Grafika nic moc a animace jsou trochu pitomy ale vypada to ze by to mohla bejt zajimava arkada. Mnohem radsi bych ale videl pokracovani Crimson Skies...
    • rohlos
      S pokračováním Crimson Skies nelze jinak, než souhlasit. *3*
  • No, nedivím se, že nevybrali. Vypadá to ohavně, chlapci zaspali dobu. Škoda, že nešli spíš do simulátoru než střílečky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit