Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatial som precital len par stranok ale uz teraz viem, ze je to paradne cislo :) Hlavne ten clanok pana Vavri.... To je proste buh :D , som sa musel normalne uskrnat pocas cesty vlakom do toho casopisu jak jelimanek :). Uz len kvoli tomu jeho hype clanku sa to oplatilo kupit :)

    Som fakt rad, ze som sa stal predplatitelom, len skoda, ze ste mi nejak opomenuli poslat aj predchadzajuce cislo ktore som chcel tiez *7* ... ale inak s tymto cislom maximalna spokojnost zatial. Dufam, ze sa Levelu bude darit a ze bude vychadzat este hooodne dlho :)
  • Jack1947
    Ještě že se redaktoři neřídí tou menšinou která nic nečte...
  • bukrr
    Děkuji jacku. Občas mi přijde, že jen ty mě, takže, chápeš. *9*
  • Veskoslav
    Nebo neumí číst.
  • Jack1947
    Chudák neměl čas si udělat chvíly na přečtení co na tom kde nechápe? NEMĚL VOLNOU cHVÍLY!!!! VÚBEC!!!!
  • Tilwaen
    Jasně, dávat kalendář v dubnu je celkem úlet, ale jinak ty plakáty nebývají tragické, viz několik posledních čísel. Třeba to kombo Andromeda/Zelda je pěkné.
  • Kdyby si milej Horrido viděl ty nádherný artworky co ta hra má, tak by si sem takové záběry nepostoval...
  • Level není pro puberťáky. Naštěstí.
  • Něco takového:

    https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/004/535/067/large/kinohara-kossuta-nier-automata-23-up.jpg?1484383320
  • ravux
    Mozna bys ho mel reklamovat a zmenit trafiku. Treba ti nekdo vytrhal vsechny stranky.
  • Vychází nový Level a jako obvykle, nic v něm... *7*
  • No tak ten plakát teda pěkná slabota :( Doufal sem, že tam budou trošku odvážnější, právě za plakát Persony, nebo NieRu bych dal nevím co...
    A jak se tu píše, dávat kalendář když je už víc jak čtvrt roku v prd3li mi přijde spíš jako snaha čtenáře naštvat, než odměnit za to, že investuje do předplatného...
  • To jsme rádi, že víme, že jsi neměl odpolední. Ale jakou to má souvislost s Levelem, to mi uniká.
  • Vždyť je to úplně jedno, ať je tam klidně rozšlápnutý kobilinec, důležitý je obsah, ne obrázek na obalu.
  • Dá se i někde na netu přečíst jen článek o herních hrdinech a otevřených světech z tohoto čísla?
  • Mart9
    Já si to nekoupim ani kvůli tomu Prey *2*
  • Jack1947
    Já bych řekl at už dáte pokoj, není pokaždé hra v recenzi co má přední stranu *7*
  • Paulcz
    no hlavně ten vzhled dělal nějaký šílenec :)
  • nightborne
    Těch dalších sedm nemusíš stárnout, můžeš levelovat =)).
  • PreidaQ
    Je to moudré, dávat letošní kalendář, když nám uběhlo už skoro pět měsíců?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit